Skocz do zawartości

Propozycja Vovo


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, Chciałbym zapronowoać WIPE server, całkowity reset expa i statystyk, jestem przekonanny ze server zyska nowe zycie dzieki takiemu fresh ruchowi :] I gracze nowsi na pewno mieli by lżej zwłaszcza że aktualna topka jest nabita przez cziterow i troche tez to nie ma opcji przebicia ? Pokoj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, vovo napisał:

gracze nowsi na pewno mieli by lżej zwłaszcza że aktualna topka jest nabita przez cziterow

Ja nie chcę nic mówić, ale 1/4 tej topki zajmują admini, a reszta to są stali gracze, którzy w żaden sposób nie czitują, ale wkręcaj sobie te bajki dalej :kekw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Kiedy będzie kolejny reset? Nie wiem czy męczyć wafla teraz czy chować siły na wbijanie XP-a po następnym resecie. Fajnie byłoby też od razu wiedzieć co ile on jest i zacząć z innymi, a nie zastać któregoś dnia serwer z powbijanymi/powykupowanymi max-ami w ciągu kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

dla klarownosci, cziterzy sa na biezaco wyrzucani z serwera i banowani w ranku wraz z levlem nabitym, na niektore ochłapy nie da sie nic zaradzic.. polak polakowi najwiekszym wrogiem @KonseseR, nascie lat temu czitowalem na ruskich DM, nie u swoich

@Mlody <3. Hę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest temat do opowiadania o Konseserze czy o tym, że czitowales u ruskich . Tu jest temat o resecie bo reset jest potrzebny. Zrobić reset np. za tydzień to byłoby bardzo dobre dla graczy serwera , bo np. jak ja wbilem maxa to już nie mam chęci do gry na waszym serwerze, po prostu nie ma już tej frajdy z nabijania xp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...