Skocz do zawartości

Podanie Cookie


cooki3_monst3r

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Bruno, Kyle 

 

Wiek:15, w Sierpniu kończę 16.

 

Kontakt (GG/e-mail/steam):GG:42469457, e-mail: [email protected], [email protected], Steam: Cookie | Pochylnia.pl

 

Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu:Pisałem gazety szkolne codziennie, jeśli zna się dobrze gramatykę, ortografię, interpunkcję to się zostaje takim nie wiem jak to powiedzieć może "gazeciarz".Tylko to wszystko było w Ameryce ale było związane z wywiadami i z newsami np.co się działo w szkole.

 

Znajomość zasad pisowni?: Dobra, nie najlepsza ani nie najgorsza 

 

Ile masz wolnego czasu?:Mam cały dzień, jeśli jestem w domu i się nudzę to albo coś oglądam albo siedzę na forum, a jeśli jestem na dworze to mam telefon z internetem i mogę w każdej chwili wejść na forum.

 

Dlaczego starasz się o to stanowisko?:Jest to moim marzeniem, zawsze chciałem zostać dziennikarzem lub reporterem.Jak byłem mały zawsze podczas burzy albo jak padało to siedziałem na podłodze przy telewizorze z babcią pisząc na starych maszynach jaka jest pogoda lub co się na świecie dzieje(zawsze siedziałem przy telewizorze, a babcia oglądała newsy).Ogólnie jestem kreatywny i zawsze pełen pomysłów, czasem beznadziejnych, czasem pomocnych.Nie potrafię być poważny i nawet jestem z tego zadowolony, zawsze potrafię komuś poprawić humor i wesprzeć.Jeśli chodzi o rozmawianie to jestem troszkę "gaduła" tym bardziej wie o tym Vaxiris i <<DIABLO>>.Wiem o co pytać i zazwyczaj mówię na temat a czasem potrafię się rozszaleć i pisać jak nakręcony.Wcześniej pisałem podanie ale przez przypadek nacisnąłem w zakładce "Nowa karta" i mi wszystko wyczyściło.Więc resumując wszystko, jest to moje marzenie i zawsze się starałem o to stanowisko jak nie w szkole to na forum.Jeśli nawet podanie zostanie odrzucone to i tak będę się oto stanowisko zawsze starał bo kocham to.Teraz trochę zmienię temat.Nie ma bardzo wielu reporterów więc może bym jakoś pomógł forum z "Pochylnia News" lub "Wywiady".Wiem że się za bardzo nie rozpisałem ale napisałem to co miałem napisać i tyle.

 

Co najgorsze to nie spełniam wszystkich wymogów, niestety. 

 

Dziękuje za odpowiedzi, bardzo mi na nich zależy,

 

Cookie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...