Skocz do zawartości

Opis rang


Vaxiris

Rekomendowane odpowiedzi

Rangi wystepujace na sieci serwerow pochylnia.pl:

Admin- zadaniem admina jest pilnowanie porzadku na serwerze. Jeden admin moze tylko i wylacznie banowac na serwerze na ktorym dostal uprawnienia. Nie moze on banowac na wszystkich serwerach

uzytkownik- ranga ktora kazdy dostaje na poczatek

dziewczyna- plec piekna. Dostaja ja tylko uzytkownicy plci zenskiej. 

donator- range ta dostaja osoby wspierajacy finansowo nasza siec. Range donator otrzymuje sie od wplacenia minimalnej kwoty 30zl.

grafik- ma za obowiazek tworzenie prac graficznych na zamowienie uzytkownikow w dziale "grafika"

reporter- przeprowadza wywiady z uzytkownikami forum. Pisze on rowniez w dziale "pochylnia news"

anticheater- oglada demka nagrane przez uzytkownikow w celu wykrycia czitera. Zajmuje sie on glownie zgloszeniami "steam"

super admin- oglada screeny wrzucone przez graczy, ktore zostaly zrobione przez admina w celu wykrycia cziterow. Super admin moze banowac i odbanowywac przez forum

moderator- pilnuje porzadku na forum. Zamyka tematy, przenosi je. Osoby lamiace regulamin nagradza warnami.

opiekun- opiekun jak sama nazwa wskazuje opiekuje sie danym serwerem. Rozpatrza propozycje graczy, podania na adminow. Zajmuje sie serwerem

head admin- obecnie nie ma zadnego head admina poniewaz sweeper zrezygnowal. head admin jest troche nizsza ranga niz administrator.

administrator- wlasciciel serwera. podejmuje najwazniejsze decyzje. Rozpatrza podania na s@,reportera czy anticheatera

global moderator- ranga wyzsza od moderatora. Szczerze to nie wiem czym sie ona zajmuje

 

W przypadku rangi weteran nie wiem jakie ona ma przywileje. Prosze o wytlumaczenie mi tego :)

 

Mam nadzieje ze sie przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aegaegevaaeaaffawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwavgfawgfawvgaawgawggawawgagwawgggagaawjvgafkafjwhawfkjgawfhkj.awh;lwkajegt'/kleahegnk.e,hawfk.jbhliawujkaf.uhFN uq238-wr9uihkbakjzn12qiowryaf75ui3hg671yug2D\Z568awi iru2h40q78wrayhi423qwraf78qu3rci bnby7qwrufcxywafct wqw,dct87uh2j ewdcb5cft78l2chujciwdupeiwajfhnawijawfhnfaw;oihawafiophanwfuijwfnoawfihnfw;wiohegigean'aej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...