Skocz do zawartości

CoCaiNe112 / Follow Riders


Walkonix

Rekomendowane odpowiedzi

Moja odpowiedz na wasze ??mieszne skargi... Jak tylko zaczalem grac w CS`a gralem tylko ale to tylko na PB wiec jest to juz jakies 2,5 roku... Sluchawki mam bardzo dobre bo ponad za 150 zlotych... Czasami moglo dochodzic info na U@ gdzie kto kampi ale tak to zebym mial WH to szkoda gadac.... Na STEAMIE przegralem ponad 800 godzin o dziwo nie dostalem jeszcze bana na VAC a gram 800 godzin i nie dostalem jeszcze... Feno te staty 3-4 to jadlem i nie gralem zbyt dobrze.. Zjadlem wiec zrobilem Reccc... i 27-1 norma Eldorado DD2 Inferno i office_rats moje ulubione mapy gdzie moge dobrze pograc a szczegolnie Eldo... Na niej to wiem gdzie kto moze siedziec... A te wyjscie z serwera na eldo to z tego ze musialem isc do sklepu kupic buty to sorry.... hehe wasze skargi rozwalaja gdybym mial WH to bym dostal juz bana PERMA od systemow Anti cheat... Nie dawno mialem demko bo tez dobrze gralem... i tez o dziwo bylem czysty przypadek nie sadze...

Ps: Jezeli tak to Prosze jakiegos admina aby mi zrobil SS`y podczas gdy mam staty bardzo dobre to wtedy wyjdzie czy odplony czy nie dziekuje to na tyle

Pozdrawiam Follow Rivers :)


Jak juz dawajcie na strone AntiCheat.pl bo tu nic nie zdzialacie...


Ju?? nawet sobie czlowiek spokojnie pograc nie moze... jak tak to dziekuje Wam za taka gre... ze codziennie bede mial skargi na forum o WH...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nine zgadza sie w rok bo steama dostalem w styczniu a wiesz wakacje swoje robia a wakacje to byl moj najlepszy okres gry... Wtedy mialem jakos staty 50-2 i jakos bana nie dostalem o dziwo powtarzam gram ponad 800 godzin i nie dostalem za te wasze niby WH bana na VAC grajac na STEAM dziwne czyz nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer: Paintball
Data: 10.12.13
Nick podejrzanego: Follow Riders
STEAM_ID
(komenda "status"): STEAM_0:0:63294130
Link do dema (tylko HLTV!): http://hltv-dl.zabijaka.pl:81/pobierz/14523/hltv-1386694200-1386695358-de_eldorado.dem.zip
Rodzaj wspomagacza: ----
Podejrzane momenty: ----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...