Jump to content
  • Sign in to follow this  
    CR7

Sprobuje :D

Imię: Bartek
    Kontakt (GG/e-mail/steam): steam - jak ktos chce niech pisze na pw. email- [email protected], GG w profilu
    Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: nigdy nie mialem takiej funkcji ale kiedys trzeba zaczac 
    Znajomość zasad pisowni? 7/10
    Ile masz wolnego czasu?: Sporo. Dziennie poswiecam na forum 4 godziny.
    Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Chcialbym zostac reporterem tej sieci. Nigdy nie obejmowalem takiej posady wiec zawsze zdobede nowe doswiadczenie. Kolejnym powodem jest to ze bardzo rzadko wychodzi jakis wywiad/pochylnia news. Staralbym sie gdybym dostal funkcje reportera aby to zmienic. Wywiady by byly przynajmniej co miesiac ... 

Aby pełnić funkcję Reportera należy mieć ukończone 16 lat. - Jest

Należy posiadać minimum 300 godz. na forum. - Jest

Posiadać minimum 200 postów. Jest

Podanie można składać raz na 30 dni. ---

Podania można składać przez cały okres Rekrutacji. otwarta

Ostateczną decyzję podejmuję administracja lub Reporter do tego upoważniony.---

Po pozytywnie rozpatrzonym podaniu kandydat będzie musiał zredagować przykładowy artykuł na dany temat. - niema problemu 

Dzieki za wszystkie glosy 

Guest Mistrzu

Jestem na Tak, dawno ??adnego wywiadu nie czyta??em, Reporterzy obecni nic nie pisz

Po przeczytaniu podania jestem na NIE. Twoja klawiatura nie ma przecinka?

btw. to nie reporter decyduje kiedy co?? sobie napisze i wstawi na forum, przynajmniej z tego co wiem. :P

Kolego, reporterzy Ci co s

Chcialem zrezygnowac z podania do tej posady. Narazie nie mam czasu na zadne wywiady powod swieta i koniec pierwszego semestru w szkole co sie wiaze z poprawa ocen. Zrozumialem co zrobilem zle w podaniu i jak bede w przyszlosci chcial sprobowac byc reporterem postaram sie uniknac i poprawic swoje bledy ktore wymieniliscie. Prosze o zamkniecie tematu przez moderatora :)

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this