Jump to content
 • Guest Mistrzu

  Yeti potrzebujesz pomocy, to ją masz.

  Guest Mistrzu

  Imię: Bartosz.
  Wiek: 5,5 miesiąca brakuje do 17 pełnych lat.
  Kontakt (GG/e-mail/steam):

  - GG: 4647660

  - Steam: bartek9971

  - Skype: bbartekk9971

  - Tel: Jeżeli będzie potrzebny.
  Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Pisałem dla własnej sieci Wywiady, Regulaminy jak i Kroniki (Gazetka Sieciowa) i prawie brakowało bym pisał Recenzje Gier dla pewnego portalu internetowego.
  Znajomość zasad pisowni?: Wyżej napisałem doświadczenie swoje, a jak wiadomo będąc właścicielem sieci nie można odstawić "kaszany" w pisowni by nie było wstydu.
  Ile masz wolnego czasu?: Powiem tak, po powrocie z Technikum (Godz 8-14/15), sprawdzeniu SS'ów lub Banów w "Centrum Banów" i odwiedzeniu serwerów na których mam admina, mam sporo czasu by napisać Wywiad czy dołożyć swój artykuł do Pochylnia News.
  Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Ponieważ działy "Wywiady" i "Pochylnia News" są strasznie zaniedbane przez obecnych Reporterów (bez urazy Yeti ) i przydał by się jakiś nowy Reporter który rozrusza owe działy i zacznie w końcu coś pisać.

   

  PS: Pe. szykuj się na wywiad. 

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Ja jestem na tak:

  + mily

  + ogarnia

  + reporterow malo

   

  Proponuje dwom pozostalym reporterom odebrac rangi reporterow gdyz byli oni ostatnio ponad miesiac temu na forum. Niech bedzie tylko yeti i mistrzu jak oczywiscie dostanie :)

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  This topic is now closed to further replies.

  ×