Poland_Eagle Posted February 10, 2014 #344629 Report Posted February 10, 2014 Witam, dosta??em bana na nicku Poland_Eagle na serwerze ProCOD 80001lv. Jako ??e posiadam cs 1.6 by CSSetti nie mam mo??liwo??ci wklejenia ss'??w. Czy jest mo??liwo??
M'assoka` Posted February 10, 2014 #344638 Report Posted February 10, 2014 Potrzebne dowody podstaw do wzoru.
TheGodAvooo. Posted February 10, 2014 #344650 Report Posted February 10, 2014 czy musze ssy dac ? by go odbanowa
Guest Mistrzu Posted February 10, 2014 #344658 Report Posted February 10, 2014 Zainteresowany Pan jest tematem czy Nie? Damian, nie zauwa??y??em czasu wybacz ;)
TheGodAvooo. Posted February 10, 2014 #344661 Report Posted February 10, 2014 http://speedy.sh/fxa6k/SSY-PONAND.rar prosze bardzo
Guest Mistrzu Posted February 10, 2014 #344681 Report Posted February 10, 2014 SS'y zosta??y wykonane, wi
Poland_Eagle Posted February 10, 2014 Author #344729 Report Posted February 10, 2014 Jak m??wi??em, nie posiadam. Mam cs NS i nie ma takiej mo??liwo??ci. Po za tym, jaki debil czituje na PROCOD 80k LV ?! Jest jaki?? sens? Co z tego ??e widzi kogo?? za ??cian
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
2
1
1
Popular Days
Feb 10
9
Top Posters In This Topic
TheGodAvooo. 2 posts
Poland_Eagle 2 posts
Kraszer 1 post
M'assoka` 1 post
Popular Days
Feb 10 2014
9 posts