Jump to content
 • Sign in to follow this  
  Kraszer

  [Reporter] Santano

  Imię: Artur, Rafał Mordka.

      Dla przyjaciół to łysy pompka 

  Wiek: 17 skończone.

  Kontakt (GG/e-mail/steam): STEAM: BasterSRD, natomiast jeśli chodzi o pozostałe drogi kontaktowe chętnie mogę wymienić drogą prywatniej wiadomości jeśli to jest niezbędne.

  Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Nie pełniłem nigdy tej posady, ale sądzę, że nic w tym trudnego nie ma, bo wystarczy mieć nieco umiejętności w pisaniu i być przede wszystkim kreatywnym.

  Znajomość zasad pisowni? Myślę, że jest bardzo dobra i nie można jej w żaden sposób skrytykować.

  Ile masz wolnego czasu?: kilka godzin dziennie w sumie non stop przeważnie przesiaduje.

  Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Powiem szczerze, że JEDEN reporter nie ogarnie całej sieci i wszyscy dobrze o tym wiemy, że ta liczba powinna być zdecydowanie większa, bo na sieci powinno być kilku reporterów, aby się lepiej 'współpracowało' ze sobą i wszyscy razem wzięci moglibyśmy tworzyć jakieś ciekawe artykuły, wywiady oraz tym podobne. Chciałbym przede wszystkim udzielić pomocy, bo wiem, iż się ona na pewno przyda dla obecnego reportera Mistrza. Z miłą chęcią przeprowadziłbym z daną osobą wywiad, aby sprawdzić co nieco moje umiejętności w tej branży, bo to, że nigdy nie pełniłem ten funkcji nie oznacza, że nic nie potrafię i mam nadzieję, że poradziłbym sobie bez problemów. Wiem, że tutaj trzeba troszkę czasu poświęcić i z miłą chęcią go poświęcę jeśli będzie trzeba, bo czasu mam wystarczająco dużo i od razu mówię, że wszystkie moje obecne obowiązki są pełnione jak należy jeśli zechcecie krytykować, że się "opierdalam" po waszemu najlepiej skonsultujcie się z lekarzem, ewentualnie farmaceutą, a najlepiej miejcie potwierdzone informacje na ten temat, aby nie pisać bez sensu i krytykować bez podstaw. Myślę, że tymi słowami zakończę pisać to jakże piękne podanie i czekam na Wasze komentarze pozytywne, jak i negatywne.

   

  Bez odbioru.

  Pozdrawiam, Santano.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Nie.

  Posiadasz ju?? 3 rangi, teraz sk??adasz podanie na kolejne stanowisko.

  Jest mn??stwo innych os??b, kt??re bardziej nadaj

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
  Sign in to follow this  

  ×