Jump to content
  • Sign in to follow this  
    Kraszer

[Reporter] Santano

Imię: Artur, Rafał Mordka.

Dla przyjaciół to łysy pompka 

Kontakt (GG/e-mail/steam): STEAM: BasterSRD, natomiast jeśli chodzi o pozostałe drogi kontaktowe chętnie mogę wymienić drogą prywatniej wiadomości jeśli to jest niezbędne.

Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Nie pełniłem nigdy tej posady, ale sądzę, że nic w tym trudnego nie ma, bo wystarczy mieć nieco umiejętności w pisaniu i być przede wszystkim kreatywnym.

Znajomość zasad pisowni? Myślę, że jest bardzo dobra i nie można jej w żaden sposób skrytykować.

Ile masz wolnego czasu?: kilka godzin dziennie w sumie non stop przeważnie przesiaduje.

Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Powiem szczerze, że JEDEN reporter nie ogarnie całej sieci i wszyscy dobrze o tym wiemy, że ta liczba powinna być zdecydowanie większa, bo na sieci powinno być kilku reporterów, aby się lepiej 'współpracowało' ze sobą i wszyscy razem wzięci moglibyśmy tworzyć jakieś ciekawe artykuły, wywiady oraz tym podobne. Chciałbym przede wszystkim udzielić pomocy, bo wiem, iż się ona na pewno przyda dla obecnego reportera Mistrza. Z miłą chęcią przeprowadziłbym z daną osobą wywiad, aby sprawdzić co nieco moje umiejętności w tej branży, bo to, że nigdy nie pełniłem ten funkcji nie oznacza, że nic nie potrafię i mam nadzieję, że poradziłbym sobie bez problemów. Wiem, że tutaj trzeba troszkę czasu poświęcić i z miłą chęcią go poświęcę jeśli będzie trzeba, bo czasu mam wystarczająco dużo i od razu mówię, że wszystkie moje obecne obowiązki są pełnione jak należy jeśli zechcecie krytykować, że się "opierdalam" po waszemu najlepiej skonsultujcie się z lekarzem, ewentualnie farmaceutą, a najlepiej miejcie potwierdzone informacje na ten temat, aby nie pisać bez sensu i krytykować bez podstaw. Myślę, że tymi słowami zakończę pisać to jakże piękne podanie i czekam na Wasze komentarze pozytywne, jak i negatywne.

Bez odbioru.

Pozdrawiam, Santano.

Nie.

Posiadasz ju?? 3 rangi, teraz sk??adasz podanie na kolejne stanowisko.

Jest mn??stwo innych os??b, kt??re bardziej nadaj

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this