Skocz do zawartości

huberto


hue hue

Rekomendowane odpowiedzi

 

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)

Server # 8

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Echsen. 

[AMXBans] Pozostalo ci 28 minutes and 44 seconds bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick: hue hue 

[AMXBans] Powod: 'fk' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:1436397425' 

[AMXBans] Twoje IP: '91.188.103.2' 

[AMXBans] =============================================== 

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja konsole.

 

 

 

wiec tak:

prowadzilem mapke, byla zabawa w krzeselka. dalem zakaz bicia w krzeselka do konca rudy i odliczylem, huberto zaczal bic w krzeselka wiec zginal :) napisal do Eschena ze nie odliczylem choc pozostale osoby zalapaly i nie bily w krzeselka :)

nie bede sie skarzyl na Eschena bo nie ma w tym jego winy, tylko huberto jaki jestes to jestes, ale pewnych granic sie nie przekracza i nie klamie. co prowadzisz mapke to tylko po to zeby nabijac kille i bic ranking a jak ktos Cie zabije to od razu placzesz i szukasz dziury w calym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak... ja cwaniactwa nie lubie, a szczegolnie jak cwaniakuja jakies dzieci, no nie oszukujmy sie, huberto jestes jeszcze dzieckiem. moze twoim priorytetem w zyciu jest bycie top1 na serwie... nie wiem, twoja sprawa :) ale rob to zgodnie z zasadami. fd nie dostales bo nie mialem podstaw zeby ci go dac. i mysle ze to nie pierwsza taka sytucacja, tylko z lenistwa gracze nie zglaszaja takich spraw na forum :) nie wspominajac o sytuacji gdy huberto prowadzi mapke i robi fk za fk, badz tez prowokuje i inne tego typu rzeczy. huberto, zapowiadam ci od dzisiaj ze nagrywam twoje wszystkie prowadzenia i kazdy fk zglaszam na forum.

 

a co do tej zaistnialej sytuacji prosze o wyciagniecie konsekwencji bo juz za duzo tego :) 

jak juz pisze to jeszcze napisze jak sie odnosi huberto do inncy: ,,japa,, ,,zamknij morde,, ,,ryj bocie,, inni za obraze dostaja bany, takze czas zgasic tego pana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak :

 Co do tamtej sytuacji to bylo takie cos. Stalismy w szeregu a hue hue mowil : zakaz bicia krzeselek ( nei odliczyles nei jedna osoba potwierdzi wiec to nie ja tu spinam...) , pozniej dal plecenie ustawcie sie w okol krzesel ( i tu jest to !!! ) , dales nowe polecenie wiec tamto sie odwoluje czaisz czy nei czaisz muzgu ... ?Rowniez potwierdzi to nei jeden gracz ktory wtedy byl .

 

Co do info. Serio ? Ja tu kozacze ? chyba cos ci sie pomylilo kolezko , skoro gdy nei ma admina zabijasz o byle co ( wlasnie free kilujesz ) i ze niby kiedys bylo na jailu inaczej z zasadami ... Jest jak jest i trzymaj sie regulaminu...

 

Co do bicia fragow ??? Poco mam fragowac skoro nei dostaje sie reputacji za zabicie tt w ct ??? ( pomyslcie troszke )- tym bardziej ze bez mutacji wbijam po minucie ( okolo 2/4 razy dziennie wiec ???) hue hue to byl sluszny ban .

 

Temat do zamkniecia.

 

PS: hahaha hue hue serio ? jak wypowiesz ,, r '' przy mnie to bedzie fajnie :D Bo jakos ci to nei wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odliczanie i krzese??ka by??y w jednym poleceniu.

co ma reputacja do twoich fk? walisz caly czas na top1 i walisz fragi, jestes nolifem ale to juz twoja sprawa.

cwaniakujesz, jestes dziecinny i kazdy ci to powie.

jak sie ktos zabije to drzesz jape caly czas, jestes rozkapryszonym bachorem i tyle w temacie :)

 

 

masz cos do mojego ,r,? mam wade wymowy po rodzicach :) i wcale mi to nie przeszkadza. i tu wlasnie pokazujesz jakim gowniarzem jestes ;)

podtrzyuje co powiedzial i w dalszym ciagu prosze o  wyciagniecie konsekwencji. mysle ze konsekwncja powinna byc za wszystkie wyzwiska i fk ktore robi i uwija sie bez konsekwencji :) czemu inni maja miec bana a on nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Nerka'
mutacji wbijam po minucie

Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa. Dobre

 

To sobie zobacz kolezko ile razy jestem w ct na serwie dziennie ...

 

Co do wyzwisko ( hue hue , pingiel ) prosze dowody. Robcie ss'y czy demka a nie oczerniacie bez dowodow. Gdy admin nie reaguje to znaczy ze nie lamie regulaminu. A co do niektorych slow to sa zarty ( nie mowie to kazdego tylko do pewnej osoby ktora wie ze zartuje... ). Hue hue jeszcze jedno. Jesli mowisz do mnie rudzielec a to mnie juz irytuje - prowokujesz

sam klutnie .

 

Pingiel jeszcze Ty.Sam mowisz do graczy ,, tylko cioty biora bezruch'' .... Wiec do ch... sam prowokujesz graczy. Poto jest bezruch by go brac , lecz powinni go usunac :( no ale jesli jest to nie wal takich tekstow
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Liscie moje zycie prywatne moja prywatna sprawa a Tobie ch** do tego najwazniejsza sprawa <3
Druga sprawa by?? odliczony totalny wiec zabi??em Huberto nie za to ze wyskoczyl do Kingi z tekstem "zamknij morde" gdy Kinga probowala ze spokojem go uciszy

Edytowane przez Pingiel10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokacja ze strony Huberto:

http://zapodaj.net/442cdb4b02df5.bmp.html

Obraza:

http://zapodaj.net/9be7005852b05.bmp.html

 

Oczywi??cie na ka??dym z tych screen??w by??o min. 3 admin??w na serwerze, z czego ??adne nie zareagowa?? :)

 

M??g??bym zgromadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...