Skocz do zawartości

Nizoraf...


Vaxiris

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda to JB jednak istnieja jakies zasady ogolne a tak??e regulamin,fk to fk i nie wa??ne czy zabawa czy nie...
Wielokrotnie nizoraf lamal zasady typu box w celi jednak adminow nie ma na serwerze to kto ma egzekwowa

Edytowane przez Pingiel10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok fk fk dalem wszystkim fd po tym spytalem sie chcecie sie jeszcze bawic padaly odp tak wiec ok vaxiu skoro nie podobalo ci sie czemu nic nie mowiles nie byles oburzony poszedles na spec myslalem ze zw jestes nikt nie mial problemu ze fk oprocz cb  a tak wgl czy ja na tobie zrobilem fk ? jesli tak to przepraszam tak jak napisal syner to nie jest dom pogrzebowy 


o pingiel sie odezwal raz dalem boks w celi  pamietamy to wszyscy podaj wiecej przykladow bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzilem z nim ta mapke, padalo wielokrotnie pytanie czy chca sie bawic w wiezienie nikt nie zaprzeczyl wiec bawilismy sie dalej :)

Co do samego prowadzenia to jest jb a nie jakis dom pogrzebowy :D. Atak wgl nikt nie sapal o fk :)

 

Hmmm... wydaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra niech bedzie mam mass fk prosze o tego bana nwm na ile on jest lecz od teraz prosze adminow ze gdy zglosze ze vaxiris piernik  lub pingiel na mapce nazywaja mnie w sposob obrazliwy bede tez prosil o bana w tym przypatku murzynie

cytat ze skargi  ''ten mud??yniasty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zg??aszaj ;* jednak nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek Cie nazwal murzynem wiec watpie zebys kiedykolwiek mnie zglosil odno??nie czegos takiego :)
Co do rasizmu coz sam twierdzisz ze pochodzisz z "Afryki" i to tej najczarniejszej jak to m??wisz... sam prowokujesz do nazywania Cie murzynem wiec spina z twej strony do tej 2 (siebie nie licze bo ja tego zwrotu nie u??ywam) jest po prostu glupota :D
Spinasz du** do nich dlatego ze napisali skarge i do tego sluszna jednak sam dobrze wiesz ze cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...