Skocz do zawartości

Wywiad z suS


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym, tj. 28.06.2014r.
Redakcja Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z użytkownikiem suS
 
 
 
Witaj, czy chciałbyś udzielić dla nas wywiadu? ;-)
 
siema łysy, chętnie odpowiem na parę pytań.
 
Dobrze, zacznijmy standardowo - jak masz na imię, skąd pochodzisz, ile masz lat?
 
Krążą słuchy że mam na imię Mateusz a na nazwisko Pietrzak pochodzę z METRPOLI Płock i mam 19 wiosen.
 
Czym się interesujesz, co robisz w wolnych chwilach?
 
Jak każdy mężczyzna czy nawet młody chłopczyk interesuję się sportem, a szczególnie piłką nożna (Chelsea rulez). Rano mój czas spędzam na dworze z dwiema koleżankami i pewnym kolegą a po południami siedzę przy komputrze i jednym słowem maniacze.
 
Z tego, co się dowiedzieliśmy jesteś już pełnoletni, więc jest duża szansa, że pracujesz. Jeśli tak, to gdzie i czym się dokładnie zajmujesz?
 
Jestem pełnoletni od zeszłego sierpnia kiedy wróciłem troszkę nietrzeźwy do domu i jak każdy człowiek zdałem sobie sprawę że trzeba za coś mieć pić, więc podjąłem sie pracy w dość sporym w sklepie. Przeważnie to wywożę palety i rozstawiam towar na półki czy też trochę urzęduję w magazynie.
 
Wychodzi na to, że jesteś tzw. magazynierem. Nie powiem, robota całkiem ciekawa i nie wydaje się, że nie jest ona zbyt ciężka, a parę groszy zawsze sobie zarobisz  :P
Dlaczego akurat podjąłeś taki zawód, a nie inny?
 
Biorę to co mi pod nos podają jak to się mówi pierwszy miesiąc po zakończeniu studii. Ja niestety nie dotrwałem nawet do ukończenia liceum, czego troszkę się wstydzę i niestety jest mało miejsc prac dla osób takich jak ja, lecz powoli mam zamiar wybrać się na kurs spawania i podjąć się jakiejś pracy na budowie.
 
Nie każdy ma idealne wykształcenie, więc rozumiem Twoją sytuację, aczkolwiek praca na budowie również nie jest zła jeśli dobrze płacą. Życzę Ci powodzenia w tych kursach spawania  :)
Oboje wiemy, że każdy człowiek posiada swoje marzenia, które chciałby spełnić w swym życiu, jakie właśnie są Twoje?
 
Szczerze nie lubię marzyć by sobie nie robić złudnych nadziei ale pewnie jak każdy chciałbym kiedyś mieć dom, swoją działkę, dzieciaczki i kochającą żonę.
 
Czy masz swoją drugą połówkę, czyli dziewczynę/chłopaka?  :D
 
Serio? Chłopaka  :o A co ja na geja wyglądam? Tak szczerze to nie mam swojej drugiej połówki (Forumowiczki nie piszcie do mnie ^^) i zadowalam się tym, że mam wspaniałą przyjaciółkę   :)
 
Czy masz jakieś rodzeństwo, jeśli tak to kogo i ile mają lat?
 
Jak każdy pewnie już się domyślił mam brata bliźniaka, który zarejestrował się jakiś czas temu na forum pod nickiem .M. i młodszą siostrę Karolinę (Nie podam wam numeru zboczuchy).
 
Sądzisz, że dobrze mieć rodzeństwo, czy jednak wolałbyś go nie mieć wcale?
 
Trójka to trochę taki tłok ale raczej nie wyobrażam sobie teraz dnia bez swojego rodzeństwa. Jest mi dobrze tak jak jest  :)
 
Ciesz się, że tylko trójka, bo zawsze mogłoby być ich więcej.
Wspomniałeś, że interesujesz się piłką nożna. Jaki jest Twój ulubiony swój klub piłkarski?
 
Moim najulubieńszym klubem jest FC Chelsea. Fabregas przeszedł do The Blues <3
 
Czy trenujesz/trenowałeś jakiś sport?
 
Kiedyś trenowałem coś takiego jak JUDO ale po 2 turniejach bez miejsc zostawiłem to, było to jakieś 8 lat temu.
 
Jaki rodzaj muzyki nazwałbyś swoim ulubionym gatunkiem?
 
Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest na pewno rap i rock, lecz słucham wszystkiego jak klasykę czy pop.
 
Masz ulubionego wokalistę/kę?
 
Moim ulubionym wokalistą będzie nie kto inny jak Chester Bennington ale ostatnio urzekł mnie James Arthur. Muszę też wspomnieć o moich najulubieńszych raperach w Polsce, którymi jest skład Trzeci Wymiar (Szad, Nullo, Pork).
 
Czy masz jakiś swój ulubiony 'track/tracki' ?
 
Moim najulubieńszym trackiem jest SOAD - Lonely i Linkin Park - Fainy i Numb. Bez tych 3 piosenek nie mógłbym żyć.
 
Co sądzisz o innych rodzajach muzyki jak, np. electro-house, dance, retro?
 
Nie mam nic przeciwko tej muzyce, lecz nigdy nie będę jej zwolennikiem
 
Jaki gatunek filmu Ci najbardziej odpowiada?
 
Napewno filmy akcji, które są za***iste i po prostu polecam wszystkie części Szklanej Pułapki, lecz lubię też trochę Sci-fi, kryminały czy też troszkę horrorów. Niestety w ostatnich dwóch latach nie widziałem nawet jednej dobrej komedii (nie licząc tego filmu o stażu w google).
 
Jakie motto towarzyszy Ci w życiu?
 
NIe mam żadnego motta życiowego, żyje dniem i czekam na to co przyniesie dzień.
 
Jakie towarzyszą Ci zasady w życiu?
 
1. Nie pukać dziewczyny kumpla 
2. Nie zarywać do dziewczyny kumpla 
3. Nie okradać kumpla 
4. Nie być dwulicowym idiotą 
5. je*** zasady . 
A ostatnie no po prostu nie być ku*** no...
 
Okej, przejdźmy teraz do kolejnego działu, czyli wszystko o Counter Strike. Od kiedy grasz w Counter-Strike'a?
 
Żebym to ja pamiętał ile lat temu to było... Kiedyś dostałem jakąś płytkę z jakaś grą (Różowa z misiem) no i gram w to do teraz. Miałem wtedy nie wiem 9-10 lat ? Wiem że chodziłem do podstawówki.
 
Co spowodowało, że grasz do tej pory w Counter Strike 1.6 ?
 
Kiedy zaczynałem grałem w to mało, przeważnie siedziałem na dworze i ganiałem za piłką, lecz zawsze znalazłem czas do pogrania w tego FPS'a. Counter-Strike mnie urzeka mnie swoją prostotą i tak nadal dobrą grywalnością. Teraz przeważnie siedzę na serwerach by sie powygłupiach i pogdać jakieś głupoty i to nadal mnie trzyma przy tej grze. Pozdro dla ekipy z DD2, która mnie wciąż trzyma swą atmosferą.
 
Czy Twoim zdaniem gra nie jest już monotonna?
 
Jasne że ta gra mi sie już znudziła  :o. Ale gram w nią tylko dlatego, że mogę pogadać czasami z kimś tak samo głupim jak ja :>
To ludzie napędzają tą grę bo niestety ona straciła już swój urok.
 
Myślę, że wszyscy już dawno odkryli to, że jesteś głupcem  :P
Co sądzisz o serwerach Counter Strike 1.6 oraz CS:GO, który ostatnimi czasy jest bardziej popularny niż 1.6?
 
Jeszcze nie grałem na serwerach publicznych w CS:GO, więc nie mogę tego oceniać. Dla mnie ta gra wyszła tylko dla tych magicznych turniejówek, na których klne jak idiota gdy nie trafie przeciwnika. A co do CS 1.6 to co tutaj dużo gadać? Każdy się różni i jest na prawdę już dużo odmian tych modów i ciężko mi się z tym wszystkim połapać. Ja zostaje przy zwykłych rozgrywkach jak TP/FFA .
 
Od kiedy jesteś u nas? Co Cię tutaj zatrzymało do dziś?
 
Na Pochylnie trafiłem dzięki Moverowi i serwerowi TP, który tutaj został przyjęty po beznadziejnej akcji drugiego właściciela (czyt. BASS) mojej byłej sieci. W skrócie hacknął stronę, rozwalił bazę i chciał podkraść serwery, lecz TP jakoś się uratował. Niestety serwera z nami nie ma i może dobrze bo szczerze nie lubię F3l4, który dostał tak zwane "propsy" tylko dlatego że wykupił od Movera serwery. Moim zdaniem był i jest słabym właścicielem serwerów, które ciągle spadają z GT. Nie chce mi się za bardzo o tym pisać bo bym was zanudził. Najpierw zatrzymał mnie GXP a teraz to (trochę lizu lizu specjal dla Psikuty) garstka wspaniałych ludzi na forum jak i DD2.
 
Zostałeś adminem na serwerze DD2/INFERNO. Co spowodowało, że zgłosiłeś swoją kandydaturę? 
 
Tak prawdę mówiąc zawsze ciągnęło mnie do adminowania. Lubię spokój na serwerze, gdy nikt nie przeszkadza i nie panuje zamęt. Z złożeniem podania na DD2 i tak się obijałem bo nie chciałem od razu po rezygnacji z GXP przerzucić  się z "kwiatka na kwiatek". Grałem na parenastu nickach na tym serwerze ale przystałem na jednym by nabić trochę tych godzinek i zgłosić swą kandydaturę.
 
Jak sobie radzisz na stanowisku admina serwera, masz jakieś trudności w wykonywaniu swoich obowiązków?
 
To pytanie raczej powinneś zdać komus innemu bo ja sam za bardzo się nie ocenie, a tym bardziej obiektywnie. No ale moim zdaniem radzę sobię ze swoimi obowiązkami i nie sprawia mi to żadnych trudności.
 
Co sądzisz o adminach oraz graczach na serwerze?
 
Admini są super i to są moje psiapsiuły <3 Tylko ten ixa... Musi mnie tak bardzo bić... Jakby czasami gorzej zagrał nic by się nie stało. A tak teraz bardziej poważniej to admini moim zdaniem sprawują się dobrze i nie mam o nich złego zdania. Zawsze sobie pomożemy czy podzielimy się swoim zdaniem na temat gracza, który jest przez nas podejrzany. Gracze jak gracze, niektórzy lepsi/ciekawsi/rozmowni a zarazem są też słabsi/nudni/spinający czy też po prostu się nie odzywają i siedzą jak mysz pod miotłą.
 
Czy jesteś zadowolony z aktualnej liczby graczy, która gra na serwerze?
 
Nie jestem nawet trochę ucieszony z tej liczby. Do 12-14 gra się przeważnie po 5 lub 6 maksymalnie a czasami nawet do 15 nie ma ani jednego gracza. Ale wiadomo teraz czuje się ten zew wakacji, więc bądźmy wyrozumiali.
 
Uważasz, że serwer potrzebuje jakichś specjalnych zmian, czy uważasz, że wszystko jest tak jak być powinno?
 
Nie wiem czy to nie zostało przypadkiem wczoraj wgrane ale jedynie co serwer potrzebuje to mapa na rundy. Jeśli się nie mylę wspomniał o tym Nesquik na forum i popieram to w 100 procentach.
 
Ta propozycja została już rozpatrzona pozytywnie i wgrana na serwer, więc nie mylisz się.
Od kiedy jesteś na forum, dlaczego założyłeś konto?
 
Szczerze to nie znam swojej daty rejestracji i nie chce mi się wejść w profil tego sprawdzić ale chyba to było roczek temu czy tam trochę dłużej. Założyłem konto z tego samego powodu z jakiego wpadłem na tą sieć (Mover i serwer TP).
 
Czy uważasz, że pod względem technicznym forum jest dobre, czy przydały by się jakieś specjalne zmiany?
 
Dla mnie forum jest przejrzyste i łatwe do obsługi czyli tak jak powinno działać forum sieci serwerów Counter-Strike czy innych gier. Nie potrzeba jakiś specjalnych zmian.
P.S zmień mi ktoś godzinę na forum bo mam o godzinę do tyłu a jak sam zmieniam to mi nie działa xD.
 
Z tego co widzę posiadasz rangę SA, co lub kto Cię zachęcił do wzięcia udziału w rekrutacji?
 
Jakbym nie miał s@ to pewnie bym nie miał z tobą wywiadu no ale przejdźmy do pytania  :D. Nikt mnie nie musiał przekonywać ani nic mnie do tego nie zachęciło po prostu pewnego dnia nudziło mi się na forum i pomyślałem by napisać podanie.
 
Jak sobie radzisz, masz jakieś problemy z pełnieniem funkcji, czy jesteś na tyle doświadczony, że potrafisz wszystko bez zarzutów?
 
Nie mam najmniejszych problemów z sprawami związanymi z funkcją s@ pewnie dlatego że pełniłem ją nie jednokrotnie, ale nie sądzę bym był aż tak idealny bym pisał bzdury typu "jestem zbyt doświadczony w tej dziedzinie" Każdy ma prawo czasami się pomylić czy czegoś nie dopatrzeć i może też mnie to kiedyś spotka.
 
Czym zajmujesz się na forum, ile czasu mu poświęcasz dziennie?
 
Aktualnie na forum zajmuję się rozpatrywaniem odwołań o bana jak i zgłoszeniami Non Steam. Traktuje to jako pracę ochotniczą i staram się wykonywać moje obowiązki jak najlepiej. Tego czasu za długo na to nie poświęcam bo szczerze sprawdzenie demka to góra godzina a ocenienie ssów to 5 minut roboty.
 
Jak oceniasz pracę Super Adminów/Moderatorów, czy może masz do kogokolwiek jakieś zastrzeżenia?
 
Moim zdaniem moderatorzy spełniają swoje obowiązki bardzo dobrze. A szczególnie Sparta, który moim zdaniem jest jedną z najbardziej pracowitych osób na forum. Co do S@ no to jak są ssy do sprawdzenia i chętnie się za nie biorą, lecz w demkach nie widać już tej aktywności. Jakbym miał wybierać to wqdefsbgmnA albo Najman to najlepsi S@ jak na razie.
 
Uważasz, że brakuje jeszcze kogoś na to stanowisko, czy liczba jest już odpowiednia?
 
Jak to Mistrzu napisał "Może was być 30 i tak nie będziecie lepsi niż ja, B@CH@ i (hyhy zapomniałem nicku)" No trudno się z tym nie zgodzić, co można nieraz zauważyć po prędkości rozpatrywania ss'ów i myślę że jakieś 2 osoby można jeszcze zwerbować. A jeśli chodzi o modów to taki skład wystarczy w 100%.
 
Czy chciałbyś awansować na wyższą rangę niż Super Admin?
 
Zapewne jak każdy ale nie sądze bym się na to nadawał. Jak to zauważył Sparta mam trochę cięty język i moim zdaniem są odpowiedniejsze osoby na to stanowisko niż ja, lecz jak dostane taką szansę to chyba grzech odmówić pomocy czyż nie?  :)
 
No wydaje mi się, że ciężko byłoby odmówić tej posady, bo każdy chce się 'wspinać' coraz wyżej, ale trzeba na to zasłużyć  :)
Tymi właśnie słowami zakończymy wywiad, czy chciałbyś kogoś pozdrowić na sam koniec?
 
Najpierw pozdrawiam mamę i tatę xD A tak serio to pozdrawiam Natalie, która pewnie będzie to czytać.  No i oczywiście ludzi z sieci: Mistrza, Vanillie, ciebie Santuś, B@CH'ę, Psikute, o którym wspomniałem, Pingielka cała ekipę z DD2 wraz z tym strasznym HaX'em jak i wszystkich zbanowanych przeze mnie cziterów. Ogólnie to wszystkich  :D
 
Dziękuję za poświęcenie kilku minut oraz udzielenie wypowiedzi na 'kilka' pytań  :P
 
Taaa kilka pytań ;o Męczarnia i tyle i aż się dziwie ze nic AŻ tak głupiego nie napisałem xD
 
Gdybym poświęcił więcej czasu na pytania sądzę, że mogłoby być ich kilka więcej, ale powstrzymałem się, więc nie marudź mi tutaj  :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mistrzu
Dnia 28.06.2014 o 20:32,

Czy masz swoją drugą połówkę, czyli dziewczynę/chłopaka? :D

Serio? Chłopaka :o  A co ja na geja wyglądam? Tak szczerze to nie mam swojej drugiej połówki (Forumowiczki nie piszcie do mnie ^^) i zadowalam się tym, że mam wspaniałą przyjaciółkę :)

Aż bym tutaj wstawił ostatnią fotkę z naszej rozmowy ale sobie odpuszczę :D.

Cytuj

Uważasz, że brakuje jeszcze kogoś na to stanowisko, czy liczba jest już odpowiednia?

Jak to Mistrzu napisał "Może was być 30 i tak nie będziecie lepsi niż ja, B@CH@ i (hyhy zapomniałem nicku)" No trudno się z tym nie zgodzić, co można nieraz zauważyć po prędkości rozpatrywania ss'ów i myślę że jakieś 2 osoby można jeszcze zwerbować. A jeśli chodzi o modów to taki skład wystarczy w 100%.

 

Jak to Mistrzu napisał "Może was być 30 i tak nie będziecie lepsi niż ja, B@CH@ i (hyhy zapomniałem nicku)" - ostatnia osoba to Pe, my we 3 rozjebaliśmy system na S@ :D. Może kiedyś wróci ekipa lub zmienimy kolory i tam samo będziemy tam kacić :D.
 

Wywiad w końcu doczekał swojej premiery za pewnie dlatego że Twin przeczytał status :D, wywiad mi się podobał i nie widzę żadnych przeciwwskazań w czytaniu.
 

Jest to 4 wywiad w którym zostałem pozdrowiony lub wymieniony za pracusia ... Dziękować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha no wiedziałem że będzie konflikt że kogoś nie pozdrowiłem ale przecież napisałem na końcu że wszystkich :D.

Wywiad szkoda ze tak późno wyszedł bo Najman już po awansie a o nim wspominałem że dostanie moda. 

Btw. fajnie mi się czyta mój wywiad tyle się dowiedziałem ;o

Cytuj

Taaa kilka pytań ;o Męczarnia i tyle i aż się dziwie ze nic AŻ tak głupiego nie napisałem xD

Wstawił to ;o Co głupek xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2014 o 20:32, Santano napisał:

Kiedyś trenowałem coś takiego jak JUDO ale po 2 turniejach bez miejsc zostawiłem to, było to jakieś 8 lat temu.

Chciałeś powiedzieć że przegrałeś ze mną i dzięki tym punktom zdobyłem 2 miejsce ;p

 

Wywiadzik spoczko + ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...