Skocz do zawartości

...


Nihil V??id

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie... Wczoraj dosta??em ponownie bana od szanownego administratora, ??mietanki intelektualnej i arystokrancji sieci pana P. znanego te?? jako Pingiel 10 (iq)

 

Za bugowanie...

 

Wycinek z tego eventu :

 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Pingiel10 |Spartanie. 
[AMXBans] Pozostalo ci 8 hours, 52 minutes and 8 seconds bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick: Yukio. 
[AMXBans] Powod: 'bug ct papa'  <- ah ten dowcipni?? !
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:30876283' 
[AMXBans] Twoje IP: '176.105.143.137' 
 
I teraz dlaczego pisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj najlepszy z najlepszych pingielku twoje bany sa smieszne  przypominiasz sobie  niedawna sytuacje gdy ja i plaq bylismy w ct i byl ganiak napisalem na team say ze najpierw bijemy rurkarza wtedy powiedziales "wiesiek ida na ciebie" ja ci odpowiedzialem nie na ciebie dostalem za to bana na 4 h ok tylko mape temu zrobiles pewna rzecz za ktora powinienes dostac ty bana maa nadzieje ze pamietasz (chyba ze te rurki cie uciskaja rowniez na glowe) 

dajesz bany np hue hue za "twoja glupota jest juz denerwujaca"  (nie chce miec problemu bo mnie jeszcze pobijesz)

a i jeszcze jedno co to za chora polityka wypowiesz se raz w skardze i to wszystko

ogolnie to jak sie czujesz z faktem ze 95% serwera cie nie lubi  i ma z ciebie beke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mowicie jestem zly (czyzby bola??o was ze dostajecie d??ugie bany?)
Mowicie jestem znienawidzony (bol du** za bany?)

 Czy ty nie rozumiesz, ze nie chodzi o to, ze dajesz bany a cwaniaczysz i masz idiotyczne i chamskie teksty? Bany banami, jezeli musisz to go dajesz, ale wiekszosc nie lubi Cie za to jaki jestes. Nikt nie lubi cwaniakowania i chamskosci, a do ciebie nie dociera, ze taki jestes.. Teraz pewnie bys odpisal, ze szacunek za szacunek, ale jezeli ty nie masz szacunku do kogos i temu komus sie to nie podoba i nie potrafisz tego zrozumiec i dalej taki jestes to sie nie dziw, ze ktos tez nie ma tego szacunku do ciebie.. Nie zapomnij, ze administracja powinna miec dobry kontakt z graczami, zawsze znajdzie sie ktos kto nie bedzie lubil danego admina, ale ciebie nie lubi znaczna wiekszosc serwera i to cie boli, chodz twardo twierdzisz, ze nie, a niestety widac, ze cie to boli momentami az za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je??li chodzi o Tego bana na Ct to nic mi nie wiadomo, lecz od kiedy wr??ci??em na serwer nie widzia??em ??eby Pingiel robi?? co?? czego nie powinien.( To, ??e nie widzia??em nie znaczy , ??e tego nie robi??) Ale co do Wypowiedzi KwahU:

To jak by ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...