Skocz do zawartości

Natalaa ;)


Natalka19

Rekomendowane odpowiedzi

Nutty ty juz nie grasz na JB, prawie wogole Cie tam nie widze, grales ze mna moze z 3 razy i to chwile ;) Dwamonk ty tez bardzo rzadko jestes na JB i tak owszem mam dystans do siebie i nie spinam o byle co, ale jezeli juz ludzie pisza do mnie ' szmata ' bo ich zabilam bo nie wykonali polecenia po wielokrotnym powtorzeniu, to nie bede siedziec grzecznie i dziekowac. ;) A co do Piernika nie lubisz mnie bo powiedzialam ci prawde, ze lizesz dupe pinglowi i to cie boli bo polowa ludzi tak uwaza ;) I dobry kontakt mam nie z dwiema osobami bo jest ich wiele ;) A co do faworyzacji, nie faworyzuje nikogo kazdy jest rowny i tyle. Nie wiem jakim cudem nutty i piernik mozecie stwierdzic faworyzacje nie grajac na JB ale nie wnikam. ;)  To chyba na tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nutty ty juz nie grasz na JB, prawie wogole Cie tam nie widze, grales ze mna moze z 3 razy i to chwile ;) Dwamonk ty tez bardzo rzadko jestes na JB i tak owszem mam dystans do siebie i nie spinam o byle co, ale jezeli juz ludzie pisza do mnie ' szmata ' bo ich zabilam bo nie wykonali polecenia po wielokrotnym powtorzeniu, to nie bede siedziec grzecznie i dziekowac. ;) A co do Piernika nie lubisz mnie bo powiedzialam ci prawde, ze lizesz du** pinglowi i to cie boli bo polowa ludzi tak uwaza ;) I dobry kontakt mam nie z dwiema osobami bo jest ich wiele ;) A co do faworyzacji, nie faworyzuje nikogo kazdy jest rowny i tyle. Nie wiem jakim cudem nutty i piernik mozecie stwierdzic faworyzacje nie grajac na JB ale nie wnikam. ;)  To chyba na tyle ;)

 

1. Przepraszam bardzo. D??u??szy okres mnie nie by??o to fakt (W ko??cu s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...