Skocz do zawartości

Podsumowuj


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam bardzo wa??ne pytanie... czy taki kolor...

 

Chce skierowac swoje pytanie do Twin'a i to na forum, aby kazda osoba wiedziala ze ktos cos probuje z tym zrobic ale nie zawsze to wychodzi... a mianowicie... co bedzie z tymi wszystkimi bugami, czy w koncu Twinie to naprawisz ? Rozumiem ze sie swoim przelozonym nie udziela glosu krytyki ale ile mozna prosic o naprawienie czegokolwiek !!! Cale wakacje ludzie placza zeby cos zrobic z tym fantem i nic... 0 naprawy, 0000 ! Wczoraj kiedy padl serwer, ludziska wierzyli w to ze w koncu cos drgnie, ze cos sie z tym zrobi. Utrace adma za PRO??B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo??e nie na temat ale czemu uwa??acie ??e nie macie nic do powiedzenia ? Czemu od razu jeste??cie nastawieni negatywnie ? Taki ma??y sekrecik macie du??o do powiedzenia, poniewa?? jeste??cie graczami serwera bez kt??rych serwer by nie istnia??. My (pozwol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suska ma racje, szczegolnie z tym nieladem w domu (najs), bo to nie jest pierwsza sytuacja. Wystarczy przesledzic tematy w dzialach procoda, ciagle powtarzanie, tysiac tematow o tym samym zeby w koncu Twin to zrobil. Jak nie ma czasu tak jak wlasciciele ktorzy porzucaja swoje psy przywiazujac do drzew, to i my sie stalismy takim czyms. Najgorsze jest chyba ciagle czytanie na u@ czy ktos cos z tym zrobi... i nikt... dlatego napisalem jakis bardziej sensowny apel, jakas odezwe aby cos drgnelo. Przez tyle miesiecy 0 czasu to smiech, w jeden dzien by sie uporal bo nowsza wersja codmoda jest deczko trudniejsza do ogarniecia od starego, wiec tutaj nie widze problemu. Jak tak dalej ma to wygladac to nie wiem w ktora to strone idzie... zaraz znow beda pustki (wczoraj 19:00 5 os??b, pozdro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z toba RevolutioN w 100%. Ta funkcje powinno sie powierzyc osobie ktora sie na tym zna oraz jest z nami juz sporo czasu. Wiem, ze Twin ma swoje zycie oraz kilka innych serwerow ale po to sa ludzie , zeby pomagac innym w tym przypadku ogarnac ten serwer bo ze tak powiem " zszedl on na psy" i wieje on nuda ale to tylko moje zdanie. P.s pewnie ten temat i tak zaraz pojdzie w zapomnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...