Skocz do zawartości

Skarga na ca??y ten serwer.


Nesquik.

Rekomendowane odpowiedzi

ech musze sie po czesci zgodzic z nesquikiem, za przeproszeniem duzy "burdel" jest na serwie,

Ale nie zganial bym winy na adminow nie spotkalem sie zeby admini wyzywali sie na say co najwyzej na u@, 

2. Nie ma adminow ponizej 15 lat co nie zminia ze zachowuja sie jak dzieciaki ale to przeciez jb, 

Dojdzmy do sedna, obrazanie, niestety na jb to norma przychodza nowi na serwer i co robia zaczynaja wyzywac oj najgorszych.

Co do spraw na forum, nie ma opiekuna nie ma kto zamknac, ktos wkoncu musi to ogarnac.

PS: Nesquik widziales, slyszales zebym kiedys kogos obrazal tak na serio?

A jeszcze jedno llodys mozesz zeedytowac posta i wkleic swojego gt z serwera bo cie nie kojarze za bardzo :)

 

A w regulaminie jest ze wypowiadac moga sie tylko i wylacznie ludzie ktorzy GRAJA na serwie ale nie dziwie sie w sumie po forum tez mozna zauwazyc ze jb jest zaniedbany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A w regulaminie jest ze wypowiadac moga sie tylko i wylacznie ludzie ktorzy GRAJA na serwie

nie sprawdzi??e?? regulaminu zanim to napisa??e??, prawda? ;> Nic takiego tam nie ma, jest natomiast to:
"- Osoba, kt??ra by??a ??wiadkiem zdarzenia."
wi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ja zawsze daje szanse graczom w ct, newet jak nie ma mutacji (kiedys musi sie nauczyc, ewentualnie jak robia fk i nieogarniaja to poprostu przerzucam ich do tt, bana na ct dalem tylko drewowi poniewaz gracz juz te nie jest nowy na serwerze a mimo to mial fk, 

Nigdy nie staram sie wprowadzic zlej atmosferey na serwie zawsze sie smieje (to jest jb, spytaj sie kogokolwiek czy obrazam?)

Ale dobra juz sie nie wypowiadam, niech nowy opiekun tylko szybko pozna osoby grajace na serwie bo inaczej bedzie mu trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ja zawsze daje szanse graczom w ct, newet jak nie ma mutacji (kiedys musi sie nauczyc, ewentualnie jak robia fk i nieogarniaja to poprostu przerzucam ich do tt, bana na ct dalem tylko drewowi poniewaz gracz juz te nie jest nowy na serwerze a mimo to mial fk, 

Nigdy nie staram sie wprowadzic zlej atmosferey na serwie zawsze sie smieje (to jest jb, spytaj sie kogokolwiek czy obrazam?)

Ale dobra juz sie nie wypowiadam, niech nowy opiekun tylko szybko pozna osoby grajace na serwie bo inaczej bedzie mu trudno :)

EDIT:

Fukuk:

Dajesz bany zgodnie z regulaminem-zle "banujecie za byle co"

Nie banujesz, dajesz szanse-zle "Faworyzowanie"

Nie dogodzisz 

 

EDIT x2 A ja mysle ze nie powinna, przeciez sa admini ktorzy ogarniaja...nie badzmy tacy chamscy..

Fun scan nas niestety opuscil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jb wiekszosc adminow lamie regulamin lub go w ogole nie zna, nie spelnia swoich obowiazkow poprawnie, a jak im sie zwroci uwage to juz maja cie na oku i tylko czekaja jak ci sie noga potknie zeby nagrodzic banem lub jakas inna niespodzianka i prawda jest ze jak wbija admin to gracze uciekaja (wyjatek fun scan).

 

//EDIT

 

Moim zdaniem administracja serwera jb powinna zostac zredukowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, niestety to smutna prawda, to co sie dzieje na tym jb to juz naprawde wielka przesada.. Niektorzy admini w ogole nie wchodza na serwer, a mimo to nadal maja te miano.. Niestety jestem w stanie wymienic tylko naprawde kilku adminow, ktorzy powinni zostac, a cala reszta powinna wylec.. Jak wbilam na poczatku na jb bylo naprawde milo, zabawnie tak jak byc powinno zawsze.. Potem jakies docinki zdarzaly sie nawet ze strony administracji, pomimo iz mowilam, ze sobie tego nie zycze.. Ale coz kogo to obchodzi, wazne ze ich to bawi.. Teraz natomiast jest tak, ze wchodze i ktos ciagle sie z kims kloci, wyzywa, oczernia..Admini nie reaguja bo przeciez jaki to ma sens? Wejdzie nowy gracz, cos mu nie pasuje, zaczyna wyzywac i ktos go upomni? Nie no przeciez po co kogokolwiek i za cokolwiek upominac.. Rzeczywiscie kiedy wchodza niektorzy admini to atmosfera sie niszczy na serwerze, niestety.. Mi samej odechciewa sie grac kiedy widze co sie tam dzieje, zreszta nie tylko mi. Powinien tu byc normalny opiekun, ktory bedzie sie interesowal tym co sie dzieje na tym jb i ktory zrobi porzadek z tymi wszystkimi adminami, ktorzy teraz sa. Naprawde ponad polowa powinna wyleciec.. Powinniscie stworzyc jakis temat, kto powinien zostac w  administracji, a kto nie, bo wkoncu zdanie graczy tez powinno sie liczyc. Tyle jak narazie odemnie.
Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...