Skocz do zawartości

Podanie Opos


Aragorn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Opos Apokalipsy, a wcześniej Opos Zagalady. Jeszcze wcześniej też coś było, ale już nie pamiętam ;]
Wiek: 22 w tym roku
Znajomość AMXX: Ciężko mi wybrać jakiś numerek. Możliwe, że 3 będzie najlepszym wyborem. Nie miałem jeszcze praktyki, a z teorii to co nieco o tym wiem.
Doświadczenie: brak praktyki
Staż w CS'a: ok 7 lat z przerwami, na steamie od 27.04.2014, a na pochylni od założenia konta na forum
SteamID: STEAM_0:0:45235733
Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:45235733
Ile dziennie grasz na serwerze: To zależy, wpływa na to zbyt wiele czynników, żebym mógł jednoznacznie określić. Może być 5 godzin, a może być 0.
Kontakt: forum, steam
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: 
Nigdy nie miałem admina, ponieważ nie miałem cs'a na steamie, a zawsze jakoś szkoda było mi kasy na zakupienie go;] Zresztą też nigdy nie grałem tak długo na jednym serwerze jak na gunxp. Chciałbym pomóc dbać o serwer na którym gram na co dzień. Uważam, że mogę bardziej się przysłużyć banując chaterów na serwerze niż wrzucając demka lub prosić admina, żeby wszedł i zbanował. Jestem odpowiedzialny, dokładny i kulturalny. Myślę, że szybko ogarnę jak sprawnie posługiwać się amxmodmenu. Liczę też na to, że jak czegoś nie będę wiedział to obecni admini podpowiedzą mi jak to zrobić ;]

EDIT
Godzinki teraz mi trochę spadną. Korzystam z tego, że jeszcze jest początek semestru. A za niedługo będę musiał w końcu zabrać się za pisanie pracy inżynierskiej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiste TAK. Ogarniety gracz, zawsze zglasza czity na u@, bardzo aktywny i na serwerze i na forum...
Doświadczenie lezy, ale ma pomoc obecnych adminow przy udzielaniu jakichkolwiek wskazówek, takze ogarnie bez problemu podstawowe komendy amx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Przyda się pomoc obecnym adminom zwłaszcza, że twoja aktywność jest co najmniej imponująca :) Na ocenie czita się znasz, bo zgłaszasz do anticheat. Forum również nie jest ci obce. Co do Amxmodmenu, to tylko chwila i człowiek sam nie wie, że już ogarnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na TAK,

 

+ Na serwerze jest baaaardzo często

+ Zgłasza wielu graczy na dopalaczach

+ Trzyma kulturę

 

p.s. Praca inżynierska sama się nie napisze więc czasem trzeba będzie Cię z serwera pogonić do roboty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszy kandydat na admina tego serwera, jaki obecnie może być :D Oczywiście Tak, dobry, komunikatywny, znany i doświadczony gracz, przy którego zaletach nabycie doświadczenia jest pestką. Z tego co widzę wyżej, już możemy Cię powitać na pokładzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został zamknę™ty przez moderatora.

Powód: Bierym z miejsca, pisz na steam/pw/gg.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a administracja rozpatrzy to ponownie.
Z pozdrowieniami
Załoga Sieci Serwerów Pochylnia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...