Skocz do zawartości

Wywiad z syner19


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym Redakcja Pochylnia.pl przeprowadziła wywiad z Syner19.

Zapraszamy do zapoznania się z lekturą!

 
 
 
Santano: Witaj syner19. Czy zechcesz udzielić nam wywiadu?
 
Syner19: Cześć. Oczywiście, nie spodziewałem się tego, chętnie porozmawiam z Tobą, może gracze Pochylni mnie lepiej poznają  :)
 
Santano: Na sam dobry początek chcielibyśmy, abyś się nam przedstawił... Jak masz na imię, skąd pochodzisz i ile masz lat?
 
Syner19: Mam na imię Hubert, mam 17 lat. Pochodzę z malej wsi w województwie wielkopolskim.
 
Santano: Czy ta "mała wieś" posiada jakąś nazwę?
 
Syner19: Janowo, nikt nie zna  :D
 
Santano: Opowiesz nam coś o swoich zainteresowaniach? Jakie masz hobby, czym się pasjonujesz?
 
Syner19: Między innymi to piłka nożna, kocham ten sport. Lubię też siłownię. 
 
Santano: Uczysz się? A może pracujesz?
 
Syner19: Jeszcze nie pracuję - chyba że liczą się praktyki w czwartki albo prace po zajęciach... A co do szkoły, chodzę do 2 klasy technikum w Strzałkowie  :) (Dobija mnie fakt, że wybrałem sobie kierunek 4 letni, ale jakoś przetrwam.)  :)
 
Santano: Technikum powiadasz? Jaki kierunek obrałeś?
 
Syner19: Jest to technikum budownictwa, dosyć zabawne, bo uczą Cię tego, co będziesz robił na budowie; maseczki, okulary i tak dalej..
 
Santano: Masz rodzeństwo? Jeśli tak to kogo, ile mają lat?
 
Syner19: Mam brata Karola, który ma 21 lat, skończył szkołę zawodową, aktualnie pracuje.
 
Santano: Jeśli możemy się dowiedzieć, czym zajmuje się Karol?
 
Syner19: Oczywiście, że możecie. Mój brat robi głośniki samochodowe do Leksusów, Mercedesów i Nissanów.
 
Santano: Jaki gatunek muzyczny jest Twoim ulubionym?
 
Syner19: Rock, hard rock, hardcore punk, metal. Niektórzy uważają, że to tylko "darcie mordy", ale jak ktoś rozumie tą muzykę, to jest w stanie odnaleźć sens tych piosenek  :)
 
Santano: Czy masz jakiegoś ulubionego wokalistę/wokalistkę?
 
Syner19: Wokalistę? Hmm... Dużo ich, ale wybiorę Serja Tankiana, wokalistę zespołu System Of A Down.
 
Santano: Co sądzisz o pozostałych typach muzyki?
 
Syner19: Inni nie śmieją się, że słucham takiej muzyki, więc ja nie będę się śmiał z tego, co oni słuchają - ogólnie jestem obojętny co do muzyki, bo każdy słucha tak na prawdę tego, co mu się podoba  :)
 
Santano: Co najbardziej cenisz w płci pięknej?
 
Syner19: Przede wszystkim inteligencję, bo jak widzę niektóre dziewczyny, to tracę chęci do wszystkiego, jeżeli jest ładna, to nie pogardzę (jak każdy chyba).  :D
 
Santano: Masz już swoją drugą połówkę? A może w dalszym ciągu poszukujesz?
 
Syner19: Nie mam i nie poszukuję - myślę, że mam jeszcze na to czas. Jak ktoś się zjawi to zjawi, nic na siłę.
 
Santano: Opowiesz nam coś o swoich planach na przyszłość? 
 
Syner19: Przede wszystkim skończyć szkołę, bo to jest dla mnie priorytetem. Po szkole chciałem iść do szkoły oficerskiej, jeżelibym się tam nie dostał to mam drugie koło ratunkowe - pójść na studia informatyczne  :P
 
Santano: Uprawiasz jakąś dyscyplinę sportową?
 
Syner19: Piłkę nożną, nie pogardzę również koszykówką, bo mam do tego predyspozycje (192cm wzrostu).  :)
 
Santano: Jak zaczynały się Twoje początki z Counter-Strike 1.6 ?
 
Syner19: Zaczęło się od tego, że wziąłem płytę z CS 1.6 od Vaxirisa, była to wersja Non Steam. Wtedy nie można było mówić w ogóle o grze, miałem mobilny internet i ping sięgający 400ms, ale starałem się jakoś grać. Długo przekonywałem się do tej gry, aż w końcu Vaxiu powiedział mi o Pochylni i tak zaczęło się moje granie, na początku grałem na serwerze ONLY DD2, później Krystian powiedział mi o JB i tak to się potoczyło.
 
Santano: Co sądzisz o Pochylni?
 
Syner19: Jest to moja pierwsza sieć serwerów na której gram, próbowałem na innych, jednak Pochylnia jest bezkonkurencyjna. Tu zacząłem i tu skończę, Amen  :)
 
Santano: Ile dziennie spędzasz czasu przy komputerze?
 
Syner19: Dużo. Wracam ze szkoły i przesiaduję mniej więcej od 1600 do 2100. Czyli w tygodniu ok. 5 godzin dziennie.
 
Santano: A ile z tego czasu przeznaczasz na serwery i forum?
 
Syner19: Na forum jestem cały czas, zazwyczaj przeglądam je na tablecie i telefonie. Na serwerach z racji mojego "fachu" jestem często  :D
 
Santano: Zdążyliśmy zauważyć, iż jesteś opiekunem JailBreak. Dlaczego postanowiłeś się zająć akurat nim? Ktoś Cię do tego nakłonił, czy inne czynniki miały na to wpływ?
 
Syner19: Nie nakłonił mnie nikt, do podania zdecydowałem się widząc opiekunów JB, którzy w ogóle nie grają na serwerze, najważniejszy jest nastrój. Chciałem, żeby JailBreak był taki jak kiedyś. Gdy zaczynałem na nim grać, był ciągle pełny, atmosfera na prawdę przyjazna. Podanie składałem dwa razy, pierwszy raz gdy opiekunami zostali Grappa i Su, a drugi raz po ich odejściu. 
 
Santano: Czy przed objęciem tak ważnej funkcji jaką jest opiekun serwera musiałeś się czegoś uczyć?
 
Syner19: Musiałem przyswoić wiedzę od zera, widziałem tylko na poradnikach, w jaki sposób połączyć się z FTP. Pamiętam moment, gdy dostałem od Twina listę rzeczy, które mam wykonać na serwerze próbnym; nazwałem to "listą płaczu". Twin powiedział mi, że mam wszystko zrobić i w żadnym wypadku nie może mi pomóc.Dziękuję mu za to, bo gdyby mi tłumaczył, to większości bym nie zrozumiał.
 
Santano: Czy uważasz, że radzisz sobie z tą posadą?
 
Syner19: Myślę, że na razie nie zawodzę - gracze są, pluginy wgrane, nikt nic się nie skarży, więc sądzę że jest na prawdę dobrze, jednakże może (musi) być lepiej!
 
Santano: Jakie Twoim zdaniem kroki powinieneś poczynić, aby więcej osób grało na Twoim serwerze?
 
Syner19: Na początku nie było dobrze, bo graczy było mało. Wtedy zająłem się "spamowaniem" zaproszeniami na Steam (z tego miejsca chciałem przeprosić Was za to). Zrobiłem paręnaście reklam na forach, trochę pomogli gracze, i tak serwer powoli się zaludniał, później Twin wykupił reklamę i już w ogóle był "kosmos"  :)
 
Santano: Jak oceniasz panującą atmosferę na JailBreak?
 
Syner19: W tej chwili jest na prawdę fajna, dużo śmiechu i w ogóle, jednak osoby, które nie grały nigdy na serwerze będą miały jak zwykle inne zdanie, ale nie chcę się z nimi kłócić.
 
Santano: Zadowala Cię liczba graczy, która aktualnie gra?
 
Syner19: Zdecydowanie nie, na serwerze jest przeważnie 12-16 graczy, moim zadaniem jest zapełnienie JB.
 
Santano: Co sądzisz o użytkownikach, którzy nabijają posty na forum?
 
Syner19: Jakaś sugestia/sarkazm? Zależy w jakim sensie nabijają, bo są tacy którzy piszą gdzie popadnie, a na serwerze mają przegrane np. 2 godziny, chcą tylko wypowiadać się w podaniach, a są tacy którzy chcą pomóc  :)
 
Santano: Kto Twoim skromnym zdaniem jest najlepszym moderatorem i super adminem na forum?
 
Syner19: Nie będę nikogo wywyższał, bo moderatorzy to wspólne "dobro" na forum. Jest wzorcowo ogarnięte, więc prace zielonych oceniam na 5  :D Z super adminami tak samo nie pokuszę się o wybór  :)
 
Santano: Czy uważasz, że od strony technicznej forum wygląda dobrze, czy przydały by się jakieś zmiany?
 
Syner19: Dobrze jest  :)
 
Santano: I na tym kończę serię moich pytań. Dziękuję Ci za odrobinę chęci i czasu na ten świetny wywiad  :) Jakieś przesłanie na koniec? Chcesz kogoś pozdrowić?
 
Syner19: No nie wiem czy świetny, bo pierwszy raz byłem takim ogniu pytań, więc jeżeli kogoś rozczarowałem to sorry, ale taki mamy klimat  :D Chciałem pozdrowić i podziękować:
Twinowi za to, że dał mi szansę i jednocześnie przepraszam za spam na jego skrzynce, ale inaczej pewnie by nie odpisał.
Vaxirisowi, dzięki niemu tutaj jestem;
Karinie dziękuję za to, że w trudnych chwilach wspiera mnie - wiem, że jak o czymś jej powiem, to pozostanie to tylko między nami;
JOO za to, że pomaga mi gdy nie jestem w stanie czegoś zrobić na serwerze;
Nizorafa, bo z nim zawsze jest zabawnie  :)
Wszystkich moderatorów, którzy się nade mną litują i nie dają mi warnów  :D
Pingiel10 nie jest już z nami, ale to na prawdę ciekawa postać, może czasami czepia się o byle co, ale jest w porządku;
Metalpunkta, który zasponsorował reklamę na serwerze;
Susełkowego, który motywuje mnie do do cięższej pracy  :D
Dziękuję Tobie za to, że chciałeś przeprowadzić ze mną wywiad. Pozdrawiam również wszystkich graczy JB i pozostałych serwerów  :) Myślę, że nikogo nie pominąłem, trzymajcie się!  :P
 
Dziękuje Kingo za to, że pomogłaś mi redagować wywiad ;** 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LUJUUUUUUUUUU.... No ładnie Hubson ;D ale co do wywiadu mam dwa ale:

Dnia 6.11.2014 o 16:05,

Zaczęło się od tego, że wziąłem płytę z CS 1.6 od Vaxirisa

To był pendrive ;)

Cytuj

miałem ping sięgający 400ms

No i nadal masz :D

 

A tak ogólnie rzecz ujmując spoko wywiad (mimo tego, że nic nowego się z niego nie dowiedziałem ;D). Dla nowych użytkowników napewno miła lekturka ;)

Dzięki za pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już jakiś czas temu, że nie będę robił długich wywiadów tylko dlatego, że nie umiecie docenić poświęconego na to czasu, wysiłku oraz kreatywności. Uważaliście, iż niektóre pytania są bez sensu i były one naciągane tylko po to, aby wywiad był dłuższy - mieliście rację, ponieważ starałem się robić dłuższe wywiady i miały prawo dla niektórych paść pytania mniej sensowne. W tej chwili spełniam wasze specjalne życzenia i od tej pory wywiady będą krótsze, pytania bardziej konkretne i wywiady będą także poprawiane, jeśli chodzi o interpunkcję, ortografię osoby, z którą został przeprowadzony wywiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka ?

Długi wywiad nie musi posiadać i nawet nie powinien posiadać bezsensownych pytań ... Jeśli ktoś jest mało kreatywny i daje pytania takie jak "Jak sprawuje sie admin" "jak sprawuje się s@" "jak sprawuje sie moderator" to jak możemy tutaj mówić o kreatywności ?

Wysiłku powiadasz ? Toć przed wywiadem masz gotowe pytania (Wiem bo ze mną przeprowadzałeś jakbyś nie pamiętał) i nie wysiliłeś się ani trochę by z mojej odpowiedzi stworzyć kolejne pytanie, czyli idziesz na łatwiznę i robisz z gotowców, które co wywiad są tylko trochę inne niż w wcześniejszym wywiadzie. Dlatego Twoje wywiady wyglądają na nienaturalne i po prostu sztuczne. Ciekawe co byś zrobił jakbyś nagrał swój pierwszy wywiad audio ... Czytał z kartki i ignorował to co do Ciebie mówi druga strona ?

Bo jak narazie wygląda to tak:

Cześć, przedstaw nam się.
-Jestem Romek ,mieszkam w Krakowie
Ile lat Grasz w cs;a?

A raczej powinno być

Cześć, przedstaw nam się.
-Jestem Romek, mieszkam w Krakowie.
O Kraków to naprawdę wspaniałe miasto może trochę nam o nim opowiesz.

Teraz rozumiesz ? Dlatego wywiad jest krótki, ponieważ nie wchodzisz w jakąkolwiek wymiane zdań tylko rzucasz gotowe teksty z notatnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony taki wywiad którego większość by tu oczekiwała jest bardzo czasochłonny.. Odpowiadanie "na żywca" sprawiałoby wrażenie wywiadu bardzo ułożonego i logicznie poprawnego, tylko kto znajdzie tyle czasu?

Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby nie tyle zmiana obecnego systemu (mniej więcej wiem jak to działa w końcu sam miałem tu wywiad) co dopracowanie go. Chodzi mi po odesłaniu odpowiedzi aby reporter dokładnie przeczytał ten wywiad i wysłał kolejne pytania - uzupełniające. Wtedy byłoby ładnie i można by było zastanowić się nad każdym pytaniem.

 

Co do tego wywiadu to fajnie się czytało, treściwy i konkretny, z ciekawą osobą - ostatnim "objawieniem" na pochylni xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...