Skocz do zawartości

kk-

Rekomendowane odpowiedzi

Tw??j nick:`kk-
Nick admina: ------
Mapa: dd2
Opis sytuacji: 
Link do dowod??w (opcjonalnie): http://speedy.sh/e3WjY/pocha.rar Prosze tutaj jest link do demka z ostatniej mojej gry na only dd2. Naprawde mam tego wiecej z wczesniejszych gier, mysle ze jestem wstanie dowiesc swojej niewinnosci.
IP/SteamID: STEAM_0:0:38634021

 

Chcialbym sie dowiedziec na jakiej podstawie dostalem bana za "czitowanie" prosze o konkretne dowody bo poprostu nie wierze w to co widze kolejny serwer schodzi na psy za przeproszeniem. Nie uwazam zeby to byla prawda zebym byl odpalony poprostu ja mam taki styl gry... Czemu podczas gry wczoraj albo przedwczoraj nie zostaly mi zrobione ssy zeby podtwierdzic to ze jestem "odpalony" 

Chcia??bym sie odwo??a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu czy moze sie wypowiedziec ktos normalny kto gral ze mna i widzial jak gram ? Rudy no taka sytuacja byla ze wyczekalem czysty fart co zrobic sam wczoraj ogladalem to demko i sam sie dziwilem z 2 akcjami ale no coz. Co ja tu moge powiedziec wiecej chyba tylko tyle zeby sie wypowiedzieli ludzie z ktorymi gralem nie raz na tym serwerze. Tak sledze to i jak narazie widze panowie pisza ze czysto. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale?? panie Santano dlaczego nie zrobiles mi ss'ow skoro widziales cos podejrzanego ? nie prosciej by bylo ? juz raz wrzucalem tutaj i bylo czysto dziwi mnie to ze sie sugerujecie tylko demkiem zamiast zrobic najpierw ssy i by wszystko wyszlo. Taka wasza logika co zrobic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...