Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!

 

 



Link

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Discord

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Link

Jakis konkurs o CS GO


dynamerek

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie udzial beda brali gracze codzienni i tak naprawde nagroda dla nich nie bedzie motywujaca... Przynajmniej dla mnie VIP i inne bzdety nei sa potrzebne, bo po co mi np 110hp o.0, VIP kosztuje ile 5zl ? Wiekszosc graczy pomysli, ze nie ma sensu sie meczyc. A patrzac na inne sieci serwerow to chcac nie chcac pochylnia odstaje od reszty. Bodajze na By**** byl konkurs gdzie za 1msc byl CS GO, za 2 msc CS 1.6 i i wszystkie udogodniena na serwerze, a za 3 msc tylko Premium i te inne rzeczy. Wiec tego typu nagrody nie beda sensowne :] Powiadasz 4 graczy ? Gdy na AIM/HS gra po ponad 10k


Aha i niezapominajac pochylnia.pl ma seerwery CS:GO, wiec gracze sie nie traca, a nawet dzieki tego typu konkursa przyciagna dodatkowych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzia??e?? jaki?? konkurs w GO gdzie za pierwsze miejsce jest cs 1.6?

Prosze czytac od poczatku. Konkurs w 1.6 gdzie za 1msc jest GO a za inne cos innego. Podkladka ? Podkladka + koszt wysylki = wiecej niz klucz do GO, ktory kosztuje juz ok 30zl, a podkladka za 20zl + 10 wysylka, to taka nagrode ma chyba kazdy...Nie widzialem gracza, ktory gra na blacie o.0

I przepraszam za przeoczenie "mysz", hehehe tutaj bylo pytanie, "kto bedzie sponoserm nagrody" zaproponowalem chyba najlepsze wyjscie jakim jest GO, a myszke hmmm, ja np kupilem w saturnie TL8 za 180zl+ odblokowanie opcji za 20 dolarow. Powiedz mi jaka myszka bylaby nagroda ? Bo watpie, ze jakis Rivals lub cos z serii Razer, moze sie myle, ale fajnie wygrac cos za ponad 200zl. Ja zaproponowalem cos z nizszej polki co zainteresowaloby pewnie wielu graczy. Jezeli nagroda bylaby myszka, ktore podalem w poscie to pewnie tez (sprzedac za 200zl i kupic GO = reszta do kieszenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i z tym GO masz racje, ale duuuzo sieci wlasnie taka nagrode daje. Mysle, ze duzo ludzi by chcialo zagrac wlasnie o ta gre.


Pozatym mozna zrobic konkurs, w ktorym bedzie do wygrania taki GO za 30zl i sprawdzic jak wyjdzie, a dopiero pozniej krecic cos gdzie potrzeba sponsora na kwoty przewyzszajace cene GO o kilka, kilkanascie dyszek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...