Stalco

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  347
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  7

Stalco last won the day on 19 Styczeń

Stalco had the most liked content!

O Stalco

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 15.11.1997

Contact Methods

 • MSN
  seba19974422@gmail.com

Profile Information

 • Płeć
 • Zainteresowania
  Moim zainteresowaniem jest:
  Gra na instrumentach (tj. Gitara Akustyczna, Pianino i perkusja)
  Przygotowywanie dań, potraw, wypieków oraz dekorowanie ich ;)
 • Skąd
  Podkarpacie
 • Steam
  76561197973850420
 • GG
  13481132

Ostatnie wizyty

2208 wyświetleń profilu
 1. Najpierw narzekacie, że klasa Gold Premium jest za słaba a teraz, że niby za mocna mimo, że od soboty nie było zmian. Opanujcie się ludzie!
 2. Potrzebne jest jeszcze IP
 3. @VisTeR.ma rację. Przykładowo klasy miały 40 dmg a tak naprawdę było 10. Odbicia w hitmanie faktycznie się zjebały ale to nie jest wina VisTeR'a. Prawdopodobnie zostaną usunięte albo zostanie podjęta próba naprawienia tego. Klasy gold premium tak naprawdę uległy niewielkiej zmianie. Umiejętności zostały ulepszone kosztem statystyk. Opis większości klas był fałszywy i wiedzą to tylko te osoby, które widziały sma klas. Jeśli tak bardzo chcecie to w hitmanie można dać 1/x szans na odbicie pocisku (ktoś w niego strzela i pocisk może zadać obrażenia osoby, która atakuje hitmana).
 4. Tak jak na innych serwerach Pochylni. Prosimy o cierpliwość.
 5. Odbicia pocisków nie działają jeśli ktoś ma obrażenia od inta albo dodatkowe DMG. A z tym scoutem i nożem chodzi Ci, że masz odbicia a mimo to i tak padasz na raz?
 6. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
 7. To nie jest odpowiedni dział. Następnym razem pisz -->TUTAJ<--
 8. Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
 9. Resztę dokończymy na PW
 10. D:

  Ale się rozpisałaś xD napisz coś o sobie Tak poza tym witam :> Edit No teraz lepiej
 11. Witam
 12. @VisTeR. łap moje GT Dla osób które nie wiedzą jak znaleźć swoje GT. Macie tutaj link ----->KLIKNIJ TUTAJ<----- i wpisz swój nick z serwera. Później wystarczy tylko znaleźć swój nick, kliknąć na niego i skopiować adres :]
 13. podanie

  Jestem na NIE! - Bot - No life Nie no żart. Oczywiście na tak. - Aktywny - Ogarnięty - Wiek - Steam Popraw te amxx bo nie ma u nas skali 10 W razie czego ja albo VisTeR możemy sprawdzić Twoje umiejętności ew. Cię podszkolić ;)
 14. 2. Paczka jest wymagana ponieważ wtedy można zobaczyć czy nie ma "duplikatów". Dodatkowo jak wspomniałeś o tym, że ktoś nie wrzuca jednego screena. Specjalnie poszukałem o ss clean. "Czarne ss'y nie powstana nawet wtedy gdy mamy zminimalizowana gre. Nowe wallhacki posiadaja screen blockera/cleaner. Przez co screeny sa czerne lub "czyste". Ale w tych niby czystych screenach na pierwszym ss'ie bedzie widoczne WH. Przez co osoby z tym cleanerem nie wrzucaja. pierwszego screena, lub wrzucaja duplikat jednego ze screenow. Przez co latwo jest zlapac delikwenta, ktory posiada takowy czit. "
 15. Witam.