Skocz do zawartości

orange [t] - może być spalony


Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: Only dd2
Data:2017.02.08  20:06-20:27
Nick podejrzanego:  orange [t] 
STEAM_ID (komenda "amx_ip"): VALVE_2:0:1144744892
Link do dema:  http://d1.hltv.org.pl/srv21641/DD2-1702082006-de_dust2.dem.zip
Link do mapy (jeśli mapa nie jest standardowa):
Rodzaj wspomagacza: no recoil/aim ale ogolnie facet coś za dużo wie.
Podejrzane momenty: Wszystko jest na demku 

 

PS. Daruj sobie takie teksty, bo jeszcze niedawno byłeś zwykłym adminem, a teraz widzę dupka Ci urosła. Nie wrzucałem tutaj nic wcześniej, dlatego nie było wzoru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zgłoszenie, dziś chyba ze 3 razy oglądałam demko z hltv z jego grą, według mnie gra on/off i na bank coś kombinuje przy SG.. bo jakimś cudem bez problemu zabija przez 'mleko'. Warto się mu przyjrzeć. A jego akcje oglądać najlepiej na 1/2 czasem nawet na 1/4, bo czasem aż się kurczę nie chce wierzyć w niego ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam to był jednak mój błąd. 

Po bardzo pobieżnym obejrzeniu dema, wiem dlaczego możesz mieć wątpliwości..., samemu ciężko mi określić gracza...

Mam jedynie nadzieję, że UBT bd w stanie stwierdzić to dosadnie... 

Gracz ma doświadczenie, o tym z tego co widzę, świadczą same rzucane przez niego flashe, bez wątpliwości gra już dobre parę lat, ale tacy gracze też często sięgają po wspomagacze. 

Będę obserwował ten temat, i o ile bd na serwerze zwrócę na tego gracza szczególną uwagę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13:07 - było słychać, że jest w trupie na poziomie komina, ale dlaczego nie zwrócił uwagi też na skrzynię po prawej tylko od razu celownikiem perfidnie mierzył lewą stronę? Przecież też ktoś mógł tam być.

20:35 - idealnie go zeskanował, ale przed tym było słychać tylko tyle, że podniósł broń wcześniej i nic poza tym.

Też mogę powiedzieć, że gracz ma doświadczenie, gra już od lat, wie jak rzucać granaty i myśli co jest bardzo ważne w tej grze.

Nie ukrywam, że w grze miałem małe wątpliwości co do niego, ale patrząc z jego perspektywy na słuchawkach wszystko słychać.

Nawet jeśli gra ON/OFF jak pisze Tusia to bardzo dobrze się kryje, że nie można zbytnio się do niczego przyczepić.

Z tego demka nic nie wyniknie, za mało podejrzanych akcji.

Dla mnie clear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że nie jestem autorem tego tematu,ale skoro tyle osób ma wątpliwości to i ja się wypowiem:) Jak dla mnie gracz czysty w 100%!!! Po obejrzeniu demka stwierdzam,że na NS ma więcej fps niż na Steam,dlatego gra bez- A POWIEDZIECIE mi BARDZO proszę co ma Steam do NS??? NIC totalnie nic. Ja mam przegrane jakieś 3,5 tyś godz na swoim steam,a co jeśli bym przeszedł  na NS?? każdy by mówił ku... cziter, lece po Adma itp!!!! Gracz ten owy na demku gra czysto. Dobrze wie jak się gra i jego zagrania to czyste schematy jak rzucać i strzelać,gdzie patrzyć,gdzie mogą być przeciwnicy. Fakt czasem gra na wyczucie,ale to nie powód by dawać/zarzucać mu oszustwo podczas gry!!! Jeśli ja u Was przebiegnę się z nożem po całej mapie to też macie mnie tu wrzucać?? Mam takie odchyłki co było widać wcześniej!! Gram sporadycznie,ale jednak!!! On nie ma nic jedynie tyle co dobrze gra!!! 
A jeśli mogę zapytać jest podejrzany,bo jest NS?? Czy może inny powód masz?? Bo z demka nic nie wynika!!!!

Chętnie obejrzę inne demka z jego uczestnictwem i zerknę na Wasze wywody:););P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysekk, twoje wiadomości czyta się tak ciężko, że nawet szkoda na to czasu. 

W naszej okolicy podobne posty byliby w stanie tworzyć absolwenci tzw 20-stki. 

 

Co ma Steam do NS? No proszę, wchodząc na serwer instynktownie sprawdzam w pierwszej kolejności NS;ów z lepszymi niż przeciętne wynikami, i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. 

Godzinę temu, tygrysekk napisał:

 Jeśli ja u Was przebiegnę się z nożem po całej mapie to też macie mnie tu wrzucać?? 

Mogę zrobić screeny, lub wrzucić demo komukolwiek, nie masz powodu by czuć się wyróżniony, więc tak..., możesz się z tym liczy -  jeżeli któryś z adminów uzna twoją grę za podejrzaną (odwołuje do tematu w AR). 

Jeżeli UBT potwierdzi, że demo jest czyste to ok, ale twoje wykrzykniki, i wielokrotne znaki zapytania nie robią na nikim wrażenia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj oj-źle to odebrałeś,ja mam poprostu taki styl,piszę tak,bo jakoś mi tak wychodzi,ale to nie znaczy,że Ja mam rację i Inni nie! Ciężko mi się tego oduczyć,ale pracuję nad tym,we wcześniejszych postach też zwracano mi na to uwagę:( Ale to nie miało nic na celu by komuś coś ubliżyć,czy cokolwiek tam myślicie!
Zgodzę się z Tobą,że każdy ma prawo podać podejrzanego,ja tylko napisałem,że nic nie widzę w zachowaniu jego gry,bo to tylko czysta klasyka-schematy!
Jeśli chodzi o interpunkcję to jeszcze raz Przepraszam,ciężko mi się tego odzwyczaić!

 

Co ma NS do Steam?? każdy jest na równi,chyba już to wyjaśniłem post wcześniej!

 

Przeczytaj Proszę swój post literka po literce! I go zmień;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO ma ns do Steam. Większość non steamowców gra zupełnie inaczej (nieporównywalnie gorzej) niż gracze steam. Dlaczego ? Bo nie grali na serwerach only steam, gdzie poziom gry z całym szacunkiem jest zupełnie inny. Inna sprawa, że konto steam teraz kosztuje grosze, więc każdy może się w niego zaopatrzyć. Poza tym tłumaczenie, że komuś sie przycina cs na steamie to dla mnie bzdura. Na 10 letnim kompie spokojnie odpalisz csa i będziesz grać płynnie. Większość zagrań to schematy, owszem zgadzam się. Ale jak gość dostaje fb na mordę i go to nie wzrusza to już raczej nie jest schemat. 

PS. Zapraszam na dd2, zobaczymy jakie "schematy" Ty masz wyćwiczone :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się uczepiliście tego FB:) To mógłbyć przypadek ,bo sam owe miałem jak biegłem przed siebie:)

"Elessar" nie raz u Was grałem i nie raz będę zapewne gościł-nic nie będę Wam nic udowadniał(a jak bardzo chcesz to weś sobie logi od góry z moją grą-są zapisane!:P),a Wasze śmieszne posty świadczą jedynie tyle,że mało widzieliście w cs jak to ładnie napisał były UBT,którego już nie ma w wśród pomocy łapania i zarządzania tematem:)

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie taką dyskusję, gdyż ona nic nie daję, kto, co, jak i gdzie gra, jak się porusza czy ma ns czy steam, mi to lata, dla mnie ważne jest abym dostał więcej demek niż jedno i wtedy mogę podjąć jakieś kroki, bo jak na razie lecą słowa i nic więcej. 

 

 

@Elessar Wrzucisz jeszcze jakieś inne demka czy posiadasz tylko to jedno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aragorn w takim razie jestem zaskoczony, że się post nie dodał i cała jego zawartość nie została zapisana.

Na życzenie udostępniam 3 inne demka z udziałem tego gracza, mam nadzieję, że tyle wystarczy by podjąć decyzję.

http://d1.hltv.org.pl/srv21641/DD2-1702081719-de_dust2.dem.zip

http://d1.hltv.org.pl/srv21641/DD2-1702081659-de_dust2.dem.zip

http://d1.hltv.org.pl/srv21641/DD2-1702082027-de_dust2.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dwa z czterech demek + grałem z tym graczem przy okazji dzisiejszego spotkania na dd2. Nie ma tam nic za co byłbym skłonny dać mu bana. Totalna gra na słuch i na pamięć... To, że nie ma steama o niczym nie świadczy.

Jak dla mnie /zamek

@wQ. @MafiOozo czekam też na wasze opinie, bo trzeba ten temat w końcu zakończyć, a jak na tę chwilę stoimy w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Invisible

El Mafioso, MafiOozo i ja przejrzeliśmy wszystkie 4 demka i mamy o nich te same zdanie. Gracz gra czysto.

Myślę, że wypowiedź @El Mafioso jest wystarczająca:

"Dokończyłem swój maraton i raczej nie zmienię swojego zdania. Widać to stylu gry, poruszaniu się, znajomości mapy, że jest to doświadczony gracz. Sprawdza praktycznie każdego spota, skanuje standardowe pozycje, zna dobre i precyzyjne granaty i nie mówię o granatach prosto pod nogi, lecz wie gdzie chce rzucić ten granat i tam poleci ( zna się na tej grze ). Jak pisałem w zgłoszeniu; to że nie ma Steam nie znaczy, że nie może grać na wysokim poziomie. Co prawda było kilka podejrzanych akcji, ale nie na tyle, żebym zmienił swoje zdanie. Każdemu się zdarzają takie akcje i jako doświadczeni gracze o Tym wiecie bo macie tak samo. Oglądając te demka ( nie gram tyle dd2, nie lubię tej mapy) widziałem skany o których nawet nie miałem pojęcia że istnieją (głównie te z shorta na róg brama i na odwrót )."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...