Skocz do zawartości

Error


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podczas ładowania gry wyskakuje błąd ( Texture Overflow MAX_GLTEXTURES ). Występuje on na każdym serverze. Na pb dużo osób narzeka że takie coś jest. Trzeba jeszcze raz cs odpalić , znaleźć server i mieć nadzieję że znowu go nie będzie.

( jeżeli jest to błąd counter-strike i nie zależy on od serverów to proszę o przeniesienie do śmietnika ) 

(edit) nie wszyscy to mają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to zależy od komputera lub Steam (CS). Ja też tak mam i to nie tylko na Pochylni.

Jakiś czas temu siedziałem sb w nocy na CS. Niestety nikogo nie było na naszej sieci, więc szukałem jakiegoś serwera gdzie siedziało parę osób. Na początku było dobrze, lecz przy zmianie mapy wywaliło mnie z takim samym błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Aliedmodsie pisza ze to moze wystepowac przez zbyt duza ilosc map ktora jest grana w danej sesji. Jesli gra sie caly czas jedna mape to spoko. Jednak gdy gra sie rozne mapy o roznych teksturach moze wystepowac taki problem. Dlatego wlasnie wylaczenie csa i odpalenie go spowrotem moze pomoc. Jedak Ja nigdy nie mialem takiego problemu (Moze dlatego ze jak nie gram to wychodze i robie sobie srednio co godzine/2 przerwe wylaczajac csa).

 

Temat z ktorym mozecie sie zapoznac jednak nic wiecej za bardzo nie pisza https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=245551

 

PS. Wiem ze pomoglem wiec przypierdol lajka! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...