Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!

 

 



Link

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Discord

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Link

Error


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podczas ładowania gry wyskakuje błąd ( Texture Overflow MAX_GLTEXTURES ). Występuje on na każdym serverze. Na pb dużo osób narzeka że takie coś jest. Trzeba jeszcze raz cs odpalić , znaleźć server i mieć nadzieję że znowu go nie będzie.

( jeżeli jest to błąd counter-strike i nie zależy on od serverów to proszę o przeniesienie do śmietnika ) 

(edit) nie wszyscy to mają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to zależy od komputera lub Steam (CS). Ja też tak mam i to nie tylko na Pochylni.

Jakiś czas temu siedziałem sb w nocy na CS. Niestety nikogo nie było na naszej sieci, więc szukałem jakiegoś serwera gdzie siedziało parę osób. Na początku było dobrze, lecz przy zmianie mapy wywaliło mnie z takim samym błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Aliedmodsie pisza ze to moze wystepowac przez zbyt duza ilosc map ktora jest grana w danej sesji. Jesli gra sie caly czas jedna mape to spoko. Jednak gdy gra sie rozne mapy o roznych teksturach moze wystepowac taki problem. Dlatego wlasnie wylaczenie csa i odpalenie go spowrotem moze pomoc. Jedak Ja nigdy nie mialem takiego problemu (Moze dlatego ze jak nie gram to wychodze i robie sobie srednio co godzine/2 przerwe wylaczajac csa).

 

Temat z ktorym mozecie sie zapoznac jednak nic wiecej za bardzo nie pisza https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=245551

 

PS. Wiem ze pomoglem wiec przypierdol lajka! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jednym slowem. Jakis czas temu byla aktualizacja steam i od tej pory sie takie cos zrobilo. Od dluzszego czasu mam ten sam problem. Chce wejsc na GO moda to mi wypierdala csa. Chce wejsc an gxp wypierdala csa podczas zmiany mapy :D Jak zyc to Ja nie wiem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...