Jump to content
 • dmn

  Użytkownik

  About dmn

  • Rank
   Nowicjusz

  Recent Profile Visitors

  217 profile views
  1. dmn

   bug

   Nie umiesz czytac ze zrozumieniem to zamilcz
  2. dmn

   bug

   to ci powiem, że nie mam vipa kiedy wchodzę na serwer a wyskakuje mi wybór samych granatów, który jest opcją dla vipów i po wpisaniu komendy !vip na czacie wyskakuje komunikat, że nie posiadam dostępu do tej komendy
  3. dmn

   bug

   czyli sądzisz, że wchodzę na serwer i mam od razu vipa i zamiast broni mam do wyboru granat to jest wszystko ok?
  4. dmn

   zmiany

   na serwerze często nie ma adminów, roi się od cziterów i często ludzie są afk. z cziterami sobie nie poradzimy, no chyba, że nastąpi jakaś rekrutacja. Moje podanie niestety zostało odrzucone, jeśli nie ja to ktoś inny. Sporo ludzi spędza więcej czasu od aktualnych adminów na serwerze i mogliby pomóc. Jeśli chodzi o drugi problem, myślę, że dobrą opcją byłoby wrzucenie pluginu, który by ich wyrzucał. Jeśli dalej tak będzie, to serwer upadnie. Myślę, że to nie problem znaleźć inny do przyjemnego grania bez cziterów. no i ja się pytam kto wymyslił głupią zasade „mikro od 16 lub po mutacji”. jeśli jakiś 13latek normalnie rozmawia ze mną to nie widzę powodu, żeby go mutować. mutujmy kiedy nadużywa tego mikrofonu ktokolwiek bez względu na wiek.
  5. dmn

   bug

   zamiast wyboru broni wyskakuje mi wybór dodatkowego granatu
  6. dmn

   Podanie dMn

   co z tym adminem, bo serwer potrzebuje adminów, nie pierwszy raz wchodzę na serwer i gra cziter a żadnego admina online nie ma?
  7. dmn

   Podanie dMn

   Nick na serwerze: dMn Wiek: 25 Znajomość SM (0/8) : - Doświadczenie: Jakieś tam doświadczenie jest, ostatni raz adminowałem w 1.6, ale pewnie wielkiej różnicy nie ma SteamID: STEAM_1:0:108334715 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198176935158/ Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/dmn/145.239.237.105:27100/ Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198176935158/ Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Na serwerze jest niewielu adminów, nie będę mówił czy to mnie macie wybrać czy nie. Odkąd zacząłem grać na tym serwerze to często tu jestem i myślę, ze kolejny admin się przyda. Na forum się nie udzielałem, ale myślę, że to nie powinno mieć znaczenia.
  8. dmn

   cs-hax.com

   Witaj, mamy zaszczyt przedstawi
  ×