Jump to content
 • eswu.

  Użytkownik

  1 Follower

  About eswu.

  • Rank
   Raczkujący
  • Birthday 05/26/2002

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Zainteresowania
   Szpaku, Bedoes, GHOSTEMANE
  • Skąd
   Olsztyn
  • Steam
   76561198262778137

  Recent Profile Visitors

  315 profile views
  1. Nick na serwerze: eswu. Wiek: 17 Znajomość AMXX (0/8) : 7/8 Doświadczenie: Administrator na tym serwerze, Administrator na różnych innych serwerach w nowszej wersji gry. Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Posiadam. SID: STEAM_0:1:151256204 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/sebixonn/ Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:151256204 Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/eswu./145.239.237.108:27225/ Kontakt: Steam, Discord, Ts Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem osobą otwartą na ludzi, która uwielbia pracę w grupie oraz przede wszystkim jest cierpliwa oraz zorganizowana. W przypadku jakiejkolwiek pracy to wykonuję ją sumiennie oraz co najważniejsze nigdy się nie poddaje. Zawsze słucham się rang wyższych oraz regulaminów, ponieważ wiem, że wychodzi to zawsze na dobre. Jestem pomocny oraz rozsądny. Swoje obowiązki zawsze wykonuje starannie, ponieważ chcę pokazać, że nie robię niczego na opak oraz po to, aby było. Jestem osobą pomocną, zabawną, kulturalną i mam do siebie dystans. Otwartość i komunikatywność pozwala mi się odnaleźć w każdej sytuacji. Jestem zasadniczy i nie toleruję niekulturalnych zachowań. Staram się być asertywny, sprawiedliwy i szczery. Prawdę mówiąc trudno opisać mi swój charakter w samych zaletach bo po prostu jak każdy człowiek mam wady. Uważam że jestem osobą impulsywną oraz emocje mnie często za wysoko poniosą lecz staram się być bardziej spokojniejszy i aktualnie panuje nad emocjami. Chciałbym zobaczyć jak to jest pilnować porządku na tak wielkim projekcie. Wiem, że taka praca wymaga cierpliwości, ale mój charakter pasuje do tej posady, ponieważ spełniam wszystkie wymagania na ową rangę. Spędzałbym wiele czasu na pilnowaniu serwera w różnych godzinach. Posiadam zdolność rozwiązywania problemów innych ludzi, wiem jak odpowiednio rozmawiać, aby dojść do sedna sytuacji i wiedzieć jak zadziałać, aby kara była nadana uczciwie. Chce się zaangażować w rozwój serwera, dzięki czemu sądzę, że obie strony byłyby zadowolone ze współpracy. Jestem chętny do pomocy w projekcie i myślę że dołączając w wasze szeregi mogę zaoferować wiele pozytywów jakimi są na przykład duża aktywność, kultura osobista i uczciwość. Mam nadzieje że wybierając mnie nie popełnicie błędu i będziecie miło zaskoczeni.
  2. eswu.

   437# Pytanie Dnia!

   Wyjazd do Holandii do pracy :D
  3. Nick na serwerze: eswu. Wiek: 17 Znajomość AMXX (0/8) : 7/8 Doświadczenie: Administrator na tym serwerze, Administrator na różnych innych serwerach w nowszej wersji gry. Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Posiadam. SID: STEAM_0:1:151256204 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/sebixonn/ Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:151256204 Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/eswu./145.239.237.108:27225/ Kontakt: Steam, Discord, Ts Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem osobą otwartą na ludzi, która uwielbia pracę w grupie oraz przede wszystkim jest cierpliwa oraz zorganizowana. W przypadku jakiejkolwiek pracy to wykonuję ją sumiennie oraz co najważniejsze nigdy się nie poddaje. Zawsze słucham się rang wyższych oraz regulaminów, ponieważ wiem, że wychodzi to zawsze na dobre. Jestem pomocny oraz rozsądny. Swoje obowiązki zawsze wykonuje starannie, ponieważ chcę pokazać, że nie robię niczego na opak oraz po to, aby było. Jestem osobą pomocną, zabawną, kulturalną i mam do siebie dystans. Otwartość i komunikatywność pozwala mi się odnaleźć w każdej sytuacji. Jestem zasadniczy i nie toleruję niekulturalnych zachowań. Staram się być asertywny, sprawiedliwy i szczery. Prawdę mówiąc trudno opisać mi swój charakter w samych zaletach bo po prostu jak każdy człowiek mam wady. Uważam że jestem osobą impulsywną oraz emocje mnie często za wysoko poniosą lecz staram się być bardziej spokojniejszy i aktualnie panuje nad emocjami. Chciałbym zobaczyć jak to jest pilnować porządku na tak wielkim projekcie. Wiem, że taka praca wymaga cierpliwości, ale mój charakter pasuje do tej posady, ponieważ spełniam wszystkie wymagania na ową rangę. Spędzałbym wiele czasu na pilnowaniu serwera w różnych godzinach. Posiadam zdolność rozwiązywania problemów innych ludzi, wiem jak odpowiednio rozmawiać, aby dojść do sedna sytuacji i wiedzieć jak zadziałać, aby kara była nadana uczciwie. Chce się zaangażować w rozwój serwera, dzięki czemu sądzę, że obie strony byłyby zadowolone ze współpracy. Jestem chętny do pomocy w projekcie i myślę że dołączając w wasze szeregi mogę zaoferować wiele pozytywów jakimi są na przykład duża aktywność, kultura osobista i uczciwość. Mam nadzieje że wybierając mnie nie popełnicie błędu i będziecie miło zaskoczeni.
  4. Nick na serwerze: eswu. Wiek: 16 Znajomość AMXX (0/8) : 8/8 Doświadczenie: Administrator na tym serwerze, Administrator na różnych innych serwerach w nowszej wersji gry. Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Posiadam. SID: STEAM_0:1:151256204 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/sebixonn/ Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:151256204 Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/eswu./145.239.237.108:27225/ Kontakt: Steam, Discord, Ts Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem osobą pomocną, zabawną, kulturalną i mam do siebie dystans. Jeżeli chodzi o moją prace to wykonuję ją sumiennie, starannie oraz co najważniejsze nigdy się nie poddaje. Otwartość i komunikatywność pozwala mi się odnaleźć w każdej sytuacji. Jestem zasadniczy i nie toleruję niekulturalnych zachowań. Staram się być asertywny, sprawiedliwy i szczery. Prawdę mówiąc trudno opisać mi swój charakter w samych zaletach bo poprosu jak każdy człowiek mam wady. Uważam że jestem osobą impulsywną oraz emocje mnie często za wysoko poniosą lecz staram się być bardziej spokojniejszy i aktualnie panuje nad emocjami. Powinniście wybrać mnie ponieważ, jestem chętny do pomocy w grupie, spełniam wymagania i myślę że dołączając w wasze szeregi mogę zaoferować wiele pozytywów jakimi są na przykład duża aktywność, kultura osobista i uczciwość. Mam nadzieje że wybierając mnie nie popełnicie błędu i będziecie miło zaskoczeni.
  5. eswu.

   Skarga Veni Atencjusz

   Ale ja pisałem samą prawde i ty dobrze o tym wiesz. Nie pamietasz? Jak bedąc adminem normalnie gadaliśmy i "żyliśmy w zgodzie" od początku było wiadome że chcesz żebym stracił admina tylko czemu? Zazdrościłeś że mam klan który wyzywałeś a nawet ciebie nie znał? Rozumiem gdybyś od początku miał coś do mnie i nie zgadzałeś sie z tym że miałem admina ale żeby specjalnie zakumplować sie ze mną a potem specjalnie jak skurwiel bez przyczyny pisac o mnie na forum? Bez przesady ale te ssy nie mają sensu bo pisze tam samą prawde a (JEŻELI SIE NIE ZGADZAŁEŚ Z TYM CO PISZE TO MOGŁEŚ DAĆ MI BANA TAK JAK HYPOWI BO JUŻ PŁAKAŁEŚ W PODUSZKE JAK CI NA AMBICJE WJECHAŁ) ELO #JV I PRZEPRASZAM BARDZO ALE TO TY PISAŁES ZE JESTES WLADCA I KROLEM I ŻE TO TY TU RZĄDZISZ
  6. eswu.

   Skarga Veni Atencjusz

   Wzór skargi na admina serwera: Data zdarzenia: Dzisiaj http://aquax.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=16908 Nick Admina: Joaquín Guzmán Loera Opis Sytuacji: Groźby, brak konkretnego powodu, perm za mikro? Dowody (dema, screeny): https://www84.zippyshare.com/v/1R1jA8KU/file.html
  7. eswu.

   Ostatnio przeczytana książka

   Chyba Quo Vadis w gimbie XDDD Z 3 zdania.
  8. eswu.

   Klany

   I jak z pluginem klanów na ten moment? Bo dosyć długo ich nie ma a informacja na serwerze sie znajduje ,że takowe klany są dostępne.
  9. eswu.

   Poradnik: Jak wyszukać swój GameTracker

   Wkońcu nie bedzie tak że zakładają konta na gt xdd +1
  10. eswu.

   Czym jeździcie?

   BESTIA
  11. eswu.

   Shakes & Fidget

   Aktualnie gram hihi. Zapraszam sf 26.
  12. eswu.

   252# Pytanie Dnia!

   STRATA ADMINA XDDDDDDDDDDDDDD Kiedyś wpadłem cały w pokrzywy, przyjemnie nie było. (Miałem z 9 lat)
  13. eswu.

   LOTTO #84

   15, 26, 27, 3, 13
  14. eswu.

   251# Pytanie Dnia!

   Jest :P
  15. eswu.

   Gry na telefon

   Hole.io Wciągająca i przyjemna giereczka.
  ×