Skocz do zawartości

Ja???


*MiyaGu*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Juleya

Wiek: 17

Osiągnięcia: No na tej sieci troszkę miałam. Między innymi S@ i 2x admin.

Doświadczenie: Mogę stwierdzić, iż są dobre.

Dlaczego Ty? Ponieważ jestem aktywną osobą. Na forum jest tylko 1 reporter. 

Ile czasu spędzasz na forum: Jestem codziennie po 2/3 godziny. Zależy od dnia, ale staram się po 2h spędzać na forum.

Coś o Sobie: Jestem sobie Julia. Mam 17 Lat. Mieszkam w okolicach Wrocławia. Moim hobby jest sport. Najbardziej lubię grać w piłkę nożna, oraz w CS 1.6.  Lubię wkurzać innych i jestem po wojaku niekiedy. Spokojnie wywiady i pochylnia news się pojawią (jak dacie mi szansę). 

Pozdrawiam! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..

Przemyślałem to i jestem na tak :D

Zgadzam się z tymi błędami ale jakoś to ogarnie,

+ Aktywna,

+ Staż 

Mam jeszcze zastrzeżenie a mianowicie w kolejnym podaniu są te same pytania. Musisz to trochę urozmaicić .

 

P.S.

Jeżeli zaakceptujecie jej podanie to zróbcie jej rangę "Reporter Knur" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na NIE

Posiada już rangi na innej sieci, jest najbardziej nieogarnietą osobą na Pochylni. Po jej przyjęciu dział redakcji spadnie na poziom - 2, tak jakby już forum nie miało za mało wartości merytorycznej. Totalny rangowiec, język polski jest jej obcy. Radzę przemyśleć administracji dobrze ta kandydaturę, bo argument, że nie ma reporterów, to żaden argument.

Do tego robi z siebie gwiazdę, a jezyk od lizania dup już jej spuchł, niczym reka ukąszona przez jadowitego węża.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Skip3r napisał:

Oczywiście na NIE

Posiada już rangi na innej sieci, jest najbardziej nieogarnietą osobą na Pochylni. Po jej przyjęciu dział redakcji spadnie na poziom - 2, tak jakby już forum nie miało za mało wartości merytorycznej. Totalny rangowiec, język polski jest jej obcy. Radzę przemyśleć administracji dobrze ta kandydaturę, bo argument, że nie ma reporterów, to żaden argument.

Do tego robi z siebie gwiazdę, a jezyk od lizania dup już jej spuchł, niczym reka ukąszona przez jadowitego węża.

 

Ty jesteś jakiś niedojebany czy co jest z tobą?
Ostatni wywiad był rok temu i od tego czasu kompletnie nic się w wywiadach nie działo tak więc nie pierdol mi tutaj, że poziom redakcji po jej przyjęciu spadnie na -2.
Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skip3r napisał:

Oczywiście na NIE

Posiada już rangi na innej sieci, jest najbardziej nieogarnietą osobą na Pochylni. Po jej przyjęciu dział redakcji spadnie na poziom - 2, tak jakby już forum nie miało za mało wartości merytorycznej. Totalny rangowiec, język polski jest jej obcy. Radzę przemyśleć administracji dobrze ta kandydaturę, bo argument, że nie ma reporterów, to żaden argument.

Do tego robi z siebie gwiazdę, a jezyk od lizania dup już jej spuchł, niczym reka ukąszona przez jadowitego węża.

 

Chyba się mogę wypowiedzieć w swoim podaniu.

Bardzo mi miło usłyszeć takie słowa od złodzieja. O co Ci w ogóle kurw@ chodzi? Tylko się tutaj pojawiłam to już zacząłeś "dupę kleić". Po woli zaczynasz mnie wkurwiać. Ja liże dupę? Ahahahahah dobre. Nie wiem czy coś masz nie ten tego z głową, ale nie w nikam. Nie chcę się zniżać do Twojego poziomu intelektualnego.

Komu ja niby dupę liże? Ja nie Ty.

Masz jakieś dowody na to? Wystaw chętnie zobaczę i pośmieję się z Twojej głupoty. To samo z moim nie ogarnięciem. Wystaw te zebane dowody. Pośmiejmy się wszyscy. Chcesz się kłuci? To się będziemy kłucić. 

Cały czas piszesz, że uja się znam. Przez tyle czasu byłeś tutaj moderatorem to kurw@ czemu nie pisałeś wywiadów? Oddzywasz się wtedy, kiedy nie trzeba. Daruj to sobie. Nad każdym się wywyższasz a sam nie jesteś idelanym i nigdy idealnym nie zostaniesz.

Nie, nie jesteś fajny i nim nie będziesz. Z takim zachowaniem wieśniaka to do obory byś się nadawał. 

Poziom redakcji spadnie do -2 czyli  Twojej liczby IQ. 

Reasumując nie wiem co Ty chcesz osiągnąć swoją głupotą.

 

Nie pozdrawiam. To tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Skip3r napisał:

Oczywiście na NIE

Posiada już rangi na innej sieci, jest najbardziej nieogarnietą osobą na Pochylni. Po jej przyjęciu dział redakcji spadnie na poziom - 2, tak jakby już forum nie miało za mało wartości merytorycznej. Totalny rangowiec, język polski jest jej obcy. Radzę przemyśleć administracji dobrze ta kandydaturę, bo argument, że nie ma reporterów, to żaden argument.

Do tego robi z siebie gwiazdę, a jezyk od lizania dup już jej spuchł, niczym reka ukąszona przez jadowitego węża.

 

Jesteś pojebany czy mi sie tylko wydaje? Julka jest osobą która sie stara a Ty co robisz, że sie wypowiadasz bo jakoś Cie tutaj nie widzę? Co z tego ze ma rangi na forum, owszem ma ale na zaprzyjaźnionej sieci multi-head i co w tym złego? Znam ją i na pewno sobie poradzi ponieważ wkłada całe swoje serce w to co robi. Daje rade dziewczyna stara sie dodaje kolejne wywiady za co szacun a wy co robicie "weterni"? gówno więc nie rozumiem co masz do powiedzenia Twoj post jest zbędny i nadaje sie do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce byc reporterem i odpowiada piszac "swoijm" nie no wygryw.

No tak, powiedziec rzetelnie co sie mysli i zaraz jest sie jebanym przez marginesy spoleczne. Dlaczego nie robilem wywiadow? Proste, bo to nie byl moj obowiazek. Znowu mam szukac dowodow? Jak chcialem znalezc dowody, to znalazlem (i zostalas wyjebana z s@), wiec teraz powiem tylko, czemu pewnie zaprzeczysz, ze mi wchodzialas w dupe, gdy bylem Opiekunem go mod. W obecnej chwili jest tez kilka osob, ktore  maja takie wrazenie (nickami nie bede rzucal.

 

Teraz cos do twoich rycerzy ;)

Bezbik - jestem pojebany, bo wypowiedzialem sie w podaniu z rzetelnymi argumentami? Tak btw, wez naucz sie stawiac znaki interpunkcyjne tam gdzie trzeba. Moj post jest zbedny, tak? Otoz nie, bo kazdy ma prawo nie wypowiedziec, a my weterani "gowno robimy", bo ta ranga nie jest po to, zeby cos robic, jest to ranga dla osob, ktore przynajmniej  w malym stopniu cos tutaj znaczyly, panie no name.

 

sqn - mialem Cie za ogarnietego, chyba sie pomylilem. Fajnie, ze to twoje "psiapsiułka", ale ludzie twojej daty raczej nie powinni sie zadawac z małolatami. Do sedna sprawy: propagujesz nienawisc i agresje, bo ktos wjechal na ambicne twojej kolezance? Co do twojego pytania: ze mna wszystko w porzadku i pod wzgledem fizycznym i psychicznym, wierz mi ;) mialem badania lekarskie i psychologiczne do pracy :). Tak, uwarzam, ze poziom redakcji spadnie, gdyz poprzednie wywiady byly robione przez ludzi, ktorzy jezyk polski znali w znacznym stopniu. Kazdy ich wywiad byl pisany przez od kilku dni do paru tygodni, ze wzgledu na ich wklad i profesjonalizm oraz rozbudowane pytania. Teraz to jest gorzej niz zenujace, wywiady co 1 - 2 dni, na odpierdol, nie estetyczne, z bledami. Jaki z tego wniosek? Moze lepiej zapomniec o robieniu wywiadow i niech zostana te solidne, ktore bedzie chcial ktos czytac, niz robic nowe, zenujace, przez pseudo reporterow, ktorzy tak bardzo chca pomagac.

Wszelkie literowki spowodowane sa pisaniem z telefonu. To byl moj ostatni post w tym temacie, mozecie dalej miec bol i odpowiadac na kazde "nie" w podaniu.

Pozdrawiam gorąco ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak po tym co zobaczylem na sb po 0:00 jestem na nie. Liczne obrazy w stronę skip3ra, za co? za to, że napisał to co napisał? No wy juz serio jesteście śmieszni 

To co zrobił to wyjaśnił sobie chyba wtedy z ana i aquaxem nie jestem pewien, nie powinnaś do tego julka wracać.

Zgadzam sie ze skipem,ale nie w całości bo za dobrze cie nie znam i nwm czy ma racje ale pod tym się nie podpisze (nie nie jestem Wojciech Podest Alvaro)

" Do tego robi z siebie gwiazdę, a jezyk od lizania dup już jej spuchł, niczym reka ukąszona przez jadowitego węża. "

 

Tak czy siak julka zamiast przyjąć opinie skipera na klatę napuściłaś na niego swoje "pieski" na sb i tu 

 

Na nie sry 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i nie dowierzam, jeden wielki burdel. To ludzie tworzą sieć, bez nich by tego nie było, ale skoro zachowujecie się tak jak zachowujecie, to nasuwa się pytanie, co wy tutaj robicie?

Bluzgi, brak kultury, totalny chaos, totalna masakra, aż odechciewa się tutaj wchodzić i czytać takie wypowiedzi, jeden pod drugim dołki kopie. Zachowujmy się jak cywilizowani ludzie, troszeczkę dystansu do samego siebie. Z podania zrobiła, się dyskusja, na bardzo niskim poziomie. 

Co do podania jestem na tak.

Dobrze wywiązujesz się ze swoich obowiązków, jesteś obiektywna, może troszeczkę Cię poniosło, zostałaś sprowokowana, ale jak ubiegasz się o takie stanowisko, musisz trzymać nerwy na wodzy. Pozdrawiam i powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo by pisać o tym czy się nadajesz ( bo się nie nadajesz ), więc napiszę w skrócie. Nie wiedzę Cię w tej roli. Próbujesz się wszędzie wcisnąć, 3 wywiady w tak krótkim czasie, zrobione na odczepkę... Spiny i koło wzajemnej adoracji wykłócające się w podaniu to porażka, ale gdyby tak Ci na tym nie zależało... zakończyłabyś to...

Pozdrawiam

Ekipa Naprawmy tą sieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japierdziele........

Wszyscy macie racje. Skip3r wypowiedział sie, a wy na niego naskakujecie. Jedyny opanowany to LOVASSS, 

Dnia 12.11.2016 o 01:04, LOVASSS napisał:

Czytam, czytam i nie dowierzam, jeden wielki burdel. To ludzie tworzą sieć, bez nich by tego nie było, ale skoro zachowujecie się tak jak zachowujecie, to nasuwa się pytanie, co wy tutaj robicie?

Bluzgi, brak kultury, totalny chaos, totalna masakra, aż odechciewa się tutaj wchodzić i czytać takie wypowiedzi, jeden pod drugim dołki kopie. Zachowujmy się jak cywilizowani ludzie, troszeczkę dystansu do samego siebie. Z podania zrobiła, się dyskusja, na bardzo niskim poziomie. 

 

Co prawda Skip3r brutalnie sie zachował ale bez przesady żeby sie obrażać i wyzywać... Powinniście dostać warny to może opanujecie te niewyparzone pyski. 

 

Juleya uczy sie na błędach, idzie jej coraz lepiej, ale KAŻDY MA SWOJE ZDANIE i KONIEC KROPKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

3 osoby które tutaj się wypowiedziały są poniżej tego poziomu -2 co napisał Skip3r w swoim poście.

- SQNFUN

- #Bebzik

- Skip3r

O ile Skip3r w sposób krytyczny wyraził swoją opinię (co każdy może napisać jak myśli) to wdałeś się w bójkę niczym dziecko z piaskownicy z innymi którzy bronili  poszkodowanej koleżanki )

Zanim zaczniecie oceniać poziom na Pochylnii zacznijcie od swojego i dobijcie chociaż do tego 0.

Zrobiliście gówno z tematu którego nie chce się nawet czytać. 

Wkrótce nadejdą długo oczekiwany zmiany zarówno w stylizacji forum oraz i uporządkowaniu regulaminów oraz zasad.

 

Jula. Zgłoś się do mnie na pw.

Przyjęta.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aquax zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...