Jump to content
 • Sign in to follow this  
  LewYY

  Huawei P9 Lite

  Witam was mam pytanie  dotyczące abonamnet t-mobile , otóz mam w pakietach Nielimitowane sms/mms  rozmowy do komorek i stacjonarnych na terenie Polski i Nielimitowany internet  , w to wchodzi jeszcze facebook bez limitu danych i Tidal , tez bez limitu danych . Otóż mam problem i pytanie dotyczące tego otóż Tidal , niby mam bez limitu danych i to mam w abonamencie a jak chce sie zaarejestrowac w tidal to wyskakuje cos takiego : i co ja mam teraz zrobic bo widze ze tam to 20 zl kosztuje a ja to niby mam w abonamencie , pomózcie 

  15658149_745274528959479_1215145197_o.png

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Podejrzewam, że rozchodzi się tutaj o to, ze sam transfer danych, wykorzystany w Tidal, jest darmowy i bez limitu a za sam DOSTĘP trzeba płacić. Taki chwyt marketingowy i gra słów niestety, często stosowana więc trzeba prawidłowo interpretować.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Zgadzam się z @MafiOozo, lecz wydaje mi się, że możesz dezaktywować TIDAL (ha ha wydawało mi się, że on jest tylko z Play :P). Radzę uważać na abonament. Skąd wiem? Mój kolega ma na abonament i....

  Płacisz np 60 zł miesięcznie (w jego przypadku tak jest), niby masz nielimitowane rozmowy, sms/mms do wszystkich sieci w kraju oraz internet a trzeba czasem płacić ponad 200 zł.

  Wiem, że mowa o TIDAL ale radzę uważać na abonament. Wg mnie lepszy jest mix, gdzie nie ma ukrytych kosztów. Jedynie przy podpisaniu umowy trzeba uważać na... Hmm.. jak by to wyjaśnić... Przykładowo masz umowę na 24 miesiące za 50 zł gdzie przez 12 miesięcy płacisz normalnie 50 zł a drugie 12 miesięcy 100 zł miesięcznie.

  Najlepiej przeczytać całą umowę do końca i ze zrozumieniem a w razie problemów zgłosić się do odpowiedniej służby.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Wiesz, największe koncerny telekomunikacyjne mają takich konsultantów i twórców umów, że raczej żadna służba nie pomoże. Wszelkie umowy są tak skonstruowane, że z momentem podpisu dużo raczej nie zdziałasz. ;) Przynajmniej tutaj Lewyy raczej nic nie ugra bo ewidentnie jest to gra definicji słownych, tak jak w polskich kodeksach, o których co nieco się orientuje.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  "Wyrażam zgodę na niezwłoczną aktywację zamówionych usług tracąc tym samym prawa do odstąpienia od umowy z chwilą udostępnienia mi treści cyfrowych" jprdl co to wgl jest... Ja w Play już miałem wszystko na następny dzień i miałem czas 14 dni (coś w stylu testu) do odstąpienia od umowy lecz mi się spodobała i spłacam sobie :P

   

  Edit. Dodam, że mam na mix a nie na abonament :P

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Powiem ci Że mix a abonament niczym się nie różnią to że abonament przysyłają ci E-fakture a mix doładowujesz konto :)

  Ja sam uważam że lepszy abonament :) bo sporo dzwonie i czasem nawet czasu bym nie miał doładować konto itp dlatego by jest bardziej na rękę abonament dostaje na emaila raz w miesiącu e fakture i ją opłacam mam tam termin bodajże od 10 :)

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Create an account or sign in to comment

  You need to be a member in order to leave a comment

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now
  Sign in to follow this  

  ×