Skocz do zawartości

Multi-Head Skargi na gracza lub serwer


aquax

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Winn3R !

ja się pytam za co wy mu daliście admina tzn nejtowi bo teraz gadałem z graczamy i żaden z nich by mu pozytywnej opini nie wystawił. Czemu wy ignorujecie graczy my nie chcemy żeby on miał adma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość Winn3R ! napisał:

ja się pytam za co wy mu daliście admina tzn nejtowi bo teraz gadałem z graczamy i żaden z nich by mu pozytywnej opini nie wystawił. Czemu wy ignorujecie graczy my nie chcemy żeby on miał adma .

Przedstaw dowody na winę gracza, oraz zastosuj wzór. :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Winn3R !
Teraz, JULA napisał:

Przedstaw dowody na winę gracza, oraz zastosuje wzór. :v

ale ja nie pisze na niego skargi tylko się pytam CZEMU SIĘ NIE PYTALIŚCIE SIĘ O OPINIE GRACZY CZY MY CHCEMY ŻEBY ON WRÓCIŁ NA STANOWISKO ADMINA, i znowu nas graczy ignorujecie bo gadałem z graczami i nikt nie chciał by ponownie nejta na stanowisku admina!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gość Winn3R ! napisał:

ale ja nie pisze na niego skargi tylko się pytam CZEMU SIĘ NIE PYTALIŚCIE SIĘ O OPINIE GRACZY CZY MY CHCEMY ŻEBY ON WRÓCIŁ NA STANOWISKO ADMINA, i znowu nas graczy ignorujecie bo gadałem z graczami i nikt nie chciał by ponownie nejta na stanowisku admina!!!

Podanie było otwarte dla wszystkich. Nie wypowiedzieliście się. Trudno. Znajdź jakiś konkretny dowód na niekompetencję admina, wtedy pomyślimy. Narazie to puste słowa niepoparte żadnymi dowodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę was nie rozmieszajcie mnie żadnego podania nie widziałem gracze tak samą twierdzą , ale  chyba należy się popytać graczy co sądzą o tym a nie dawać mu adma ja się go słuchać nie będę bo sam nie zna regulaminu a nas będzie banował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to każdy szit mi możecie wcisnąć bo tego nie widziałem ale jedno kurde wiem że gracze tego gracza nie tolerują i są źli że został on adminem , baa jeszcze są źli na WAS ADMINISTRACJE  że ich zignorowano padło forum to kiedy mieliśmy się wypowiedzieć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem Nejtuu dostał admina ? Mial same negatywne opinie od graczy , a co z Beucikiem i InFamous ? Oni mieli same pozytywne opinie i nadal czekają ... Z tego co ja wiem to nawet BeZzi sie wypowiedział na jego temat i jego zachowaniu . i Podanie zostało odrzucone ... A od Beucika i Infamousa otwarte . Gadacie że został on przyjęty na admina jak jeszcze forum działało a to dziwne . Jakby tak było to by banował graczy za mikro itp a tego nie robił i nic na serwerze nie zrobił dopiero właśnie DZIŚ . A tak teraz dowody są potrzebne to fajnie zaleciał Nejtuu z nami w kulki ... a może osoby pomyliliście ? Z tego co ja wiem jeżeli zostało odrzucone i znów załozyl to powinna być opinia graczy a jak niby jak forum nie działało . Forum nie działa od 2 1 lutego ? Własnie juz mamy 11 i do dziś robił co chciał ... Super może weźmiecie pod uwage InFamousa i Beucika bo mieli same PLUSY i super opinie . Jezeli podanie zostalo przyjete to pokazcie nam to .. z tego co wiemy lazdy widzial PODANIE ZOSTALO ODRZUCONE  i jak sie nie wypowiadalismy jak kilka osob napisalo swoja opinie to nie wprowadzaj w blad @BobSONbo doskonale wiesz i widziales podanie na mutli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, olcia4055 napisał:

Jakim cudem Nejtuu dostał admina ? Mial same negatywne opinie od graczy , a co z Beucikiem i InFamous ? Oni mieli same pozytywne opinie i nadal czekają ... Z tego co ja wiem to nawet BeZzi sie wypowiedział na jego temat i jego zachowaniu . i Podanie zostało odrzucone ... A od Beucika i Infamousa otwarte . Gadacie że został on przyjęty na admina jak jeszcze forum działało a to dziwne . Jakby tak było to by banował graczy za mikro itp a tego nie robił i nic na serwerze nie zrobił dopiero właśnie DZIŚ . A tak teraz dowody są potrzebne to fajnie zaleciał Nejtuu z nami w kulki ... a może osoby pomyliliście ? Z tego co ja wiem jeżeli zostało odrzucone i znów załozyl to powinna być opinia graczy a jak niby jak forum nie działało . Forum nie działa od 2 1 lutego ? Własnie juz mamy 11 i do dziś robił co chciał ... Super może weźmiecie pod uwage InFamousa i Beucika bo mieli same PLUSY i super opinie . Jezeli podanie zostalo przyjete to pokazcie nam to .. z tego co wiemy lazdy widzial PODANIE ZOSTALO ODRZUCONE 

Czemu teraz wszystko jest zwalane na UBT? My nic do tego nie mamy, że jego podanie zostało przyjęte. Czemu on nadal ma admina, to trzeba zapytać Opiekuna Serwera. Było pisane dużo razy, że Nejtu jest taki i taki, a opiekun serwera swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JULA napisał:

Czemu teraz wszystko jest zwalane na UBT? My nic do tego nie mamy, że jego podanie zostało przyjęte. Czemu on nadal ma admina, to trzeba zapytać Opiekuna Serwera. Było pisane dużo razy, że Nejtu jest taki i taki, a opiekun serwera swoje. 

Opiekuna ? Jak nie mamy opiekuna serwera od Kity nikogo nie ma . Hmm a to ciekawe  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, olcia4055 napisał:

Jakim cudem Nejtuu dostał admina ? Mial same negatywne opinie od graczy , a co z Beucikiem i InFamous ? Oni mieli same pozytywne opinie i nadal czekają ... Z tego co ja wiem to nawet BeZzi sie wypowiedział na jego temat i jego zachowaniu . i Podanie zostało odrzucone ... A od Beucika i Infamousa otwarte . Gadacie że został on przyjęty na admina jak jeszcze forum działało a to dziwne . Jakby tak było to by banował graczy za mikro itp a tego nie robił i nic na serwerze nie zrobił dopiero właśnie DZIŚ . A tak teraz dowody są potrzebne to fajnie zaleciał Nejtuu z nami w kulki ... a może osoby pomyliliście ? Z tego co ja wiem jeżeli zostało odrzucone i znów załozyl to powinna być opinia graczy a jak niby jak forum nie działało . Forum nie działa od 2 1 lutego ? Własnie juz mamy 11 i do dziś robił co chciał ... Super może weźmiecie pod uwage InFamousa i Beucika bo mieli same PLUSY i super opinie . Jezeli podanie zostalo przyjete to pokazcie nam to .. z tego co wiemy lazdy widzial PODANIE ZOSTALO ODRZUCONE  i jak sie nie wypowiadalismy jak kilka osob napisalo swoja opinie to nie wprowadzaj w blad @BobSONbo doskonale wiesz i widziales podanie na mutli ...

Z tego co wiem to każda wypowiedź w jego podaniu była negatywna a sadząc po bansie admina ma od dzisiaj i sam tej sytuacji nie rozumiem, ale gwarantuje, że szybko sie ona wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, #Bebzik napisał:

Z tego co wiem to każda wypowiedź w jego podaniu była negatywna a sadząc po bansie admina ma od dzisiaj i sam tej sytuacji nie rozumiem, ale gwarantuje, że szybko sie ona wyjaśni.

Ooo w końcu ktoś się  tym zajmie . Dziękuję :) koniecznie chcemy wiedziec co dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Premium

Witam

Mam pewnie problem z klasą premium na cod mod 201, ponieważ kupiłem klasę premium i wyskoczył mi błąd cytuje: "Nie wszystkie pola formularzu zostały wypełnione"  co mam z tym zrobić:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest poprostu obled jakis z tym adminem Neytuu, czy jezeli nawet nikt nie wypowiedzial sie na temat jego podania to czy te podnie nie powinno byc zamkniete i nieprzyjete? bo przeciez to my zwykli gracze mamy glos w tej sprawie i to my decydowac powinnismy o tym kto moze zostac adminem, gramy i spedzamy dozo czasu wiec wiemy jak sie zachowuje takowy gracz. ''Zrezygnowal'' heheh  z adminowania, postanowil wrocic i odrzucili go, podanie takze bylo odrzucone, a teraz ni z gruchy ni z pietruchy  zostaje adminem ! NOSZZZZZ kuzwa jakim cudem pytam sie!? ;) fajnie ze byc moze zaczniecie cos dzialac z tym wyjasnieniem tej calej niezrozumialej sprawy :) dziekuje za uwage i pozdrawiam gracz Astek heheh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

27 minut temu, olcia4055 napisał:

@#Bebzik  nie ma co sie dziwic ze gracze zareagowali w taki sposób ważne ze zostalo to zgloszone gdzie trzeba wiec czekamy cierpliwie .

Olcia cierpliwość rzecz święta wiadome.

 

Powiem tak w skrócie. Nejtu jak na razie zabrałem uprawnienia, do wyjaśnienia sprawy. 

 

2 godziny temu, Gość Premium napisał:

Witam

Mam pewnie problem z klasą premium na cod mod 201, ponieważ kupiłem klasę premium i wyskoczył mi błąd cytuje: "Nie wszystkie pola formularzu zostały wypełnione"  co mam z tym zrobić:) 

 

Kwestia jak dajesz nick+hasło czy sid, plus akceptacja. Musisz jeszcze raz po woli zrobić to. 

Edytowane przez happyMH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę ja nadal czekam na admina mimo że moje podane zostało zaakceptowane a taki gracz nejtu dostal adma mino samych negatywnych opinii...i ja się pytam gdzie jest ta sprawiedliwość... Wiadomo że wszystko można mieć po znajomości Ale nie przesadzajmy... Każdy wie bardzo dobrze że nejtu dostał negatywne opinie a wy dajecie mu adma i myślicie ze nikt nie będzie strajkowal... To jest po prostu ŚMIESZNE!!!!! Jeżeli wy tak nadal będziecie postępować to wam gratuluję... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...