Skocz do zawartości

Multi-Head Skargi na gracza lub serwer


aquax

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Problem serwer

serwer cs 1.6 only dd2#1 nie mogę aktywować vipa ! po wpisaniu kodu pisze "nie można sie połączyć z serwerem"

a tutaj sklep nie działa tzn link nie działa. nick w grze Winowysysacz. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Problem serwer napisał:

serwer cs 1.6 only dd2#1 nie mogę aktywować vipa ! po wpisaniu kodu pisze "nie można sie połączyć z serwerem"

a tutaj sklep nie działa tzn link nie działa. nick w grze Winowysysacz. Co robić?

Bans i sklep nie działają, jak na chwile. Poczekaj, aż zacznie działać sklepik i spróbuj jeszcze raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WkurzonyGość

Składam skarge na serwer cs:go#7 v4. 91.224.117.82:27130, kupiłem vipa, wyskakuje błąd serwera, serwer sie psuje, nie działa rynek, vip w moim przypadku kod weryfikuje i błąd serwera, co dalej? Co z moim vipem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość WkurzonyGość napisał:

Składam skarge na serwer cs:go#7 v4. 91.224.117.82:27130, kupiłem vipa, wyskakuje błąd serwera, serwer sie psuje, nie działa rynek, vip w moim przypadku kod weryfikuje i błąd serwera, co dalej? Co z moim vipem?

sklep i bans leżał. powinno być już ok. Jeżeli nie to napisz do @Sunn lub happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informacje od jednego z adminów na temat próby włamania na moje konto CS:GO#2 "(gracz był na tym IP) #23 "granul0ff." 2114 STEAM_2:0:1071163607   0 00:47   24    0" Prosze o ukaranie tego gracza za naruszenie mojej prywatnosci.. P.s powinniscie cos z tym w koncu zrobic bo nie jestem pierwsza osoba na tym serwerze gdzie ktos włamał sie na konto i stracił wszystko,a wy bedziecie sie tłumaczyc ze nie zwrocicie skinow skoro to wasza wina bo przez bledy serwera  pierwszy lepszy gracz moze okrasc drugiego, ale to nie wszystko jest jeszcze bład gdzie nie dziala wymiana pomiedzy graczami i trzeba dawac komus na zaufanie swoj skin/klucz, a co do czego nie dostajemy zwrotów... weźcie to pod uwage. Miłego wieczoru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość WkurzonyGość napisał:

Składam skarge na serwer cs:go#7 v4. 91.224.117.82:27130, kupiłem vipa, wyskakuje błąd serwera, serwer sie psuje, nie działa rynek, vip w moim przypadku kod weryfikuje i błąd serwera, co dalej? Co z moim vipem?

zgłoś się do mnie na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam skarge na Gracza 
ryhuppl    STEAM_0:0:2092838145, 93.179.208.18 buguje rakietki jak zaczyna sie nowa runda na jednym ss widać ze jak byl w ct i puscil rakietke przeczucono go do tt i boom :) Prosze o ukaranie tego :)   http://www60.zippyshare.com/v/aDejGwr7/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, olcia4055 napisał:

Zgłaszam skarge na Gracza 
ryhuppl    STEAM_0:0:2092838145, 93.179.208.18 buguje rakietki jak zaczyna sie nowa runda na jednym ss widać ze jak byl w ct i puscil rakietke przeczucono go do tt i boom :) Prosze o ukaranie tego :)   http://www60.zippyshare.com/v/aDejGwr7/file.html

Popieram Olcię ten gracz cały czas rakiety buguje jak admina nie ma ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Chciał bym zglosić ze na CS GO MOD #8 jest odpał :) Facedo Ma ab juz. I takie pyt czy moge zlozyc podanie gdzieś na pochylni do multi head na cs go mod #8 bo tylko 1 admin tam jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Problem premka

Cześć mam problem zalogowaniem się na klase premium assasin wpisuje hasło w konsoli przed wejściem na serwer a jak wchodzę to piszę że nie mam uprawnień do klasy premium assasinaa

a wczoraj normalnie grałem na tej klasie assasin pomóżcie 

nick: ^BestHead^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mogę zalogować się na swoje konto. Po wejściu na serwer, automatycznie loguje mi się na inne konto. Miałem trochę skinów, rangę MG2, misje itp. Szkoda od nowa zaczynać :( ktoś pomoże?

Serwer:  |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿||CS:GOv4|DM|SKINY HD|KONTRAKTY|STATTRAK|RYNEK|
nick w grze: krzesław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CS:GO mod kupiłem SVIP na 30Dni minął 1Tydzień patrze i go nie mam (Co Do Kurwy ?)próbowałem sie zalogować i nic .

Uprzejmie prosze o oddanie mi SVIP nick w grze: KilimanjaroBitch

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość exe.cfg [^]

Mam to samo co pan u góry.
Na Cs Go mod #2 kupiłem Svipa na 3 miesiące.
Dokładnie kupiłem go 30 stycznia a wchodząc dziś na serwer Svip po prostu nie działa.
ss'y wiadomości mogę gdzieś podesłać jeśli trzeba c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2017 o 10:48, olcia4055 napisał:

Zgłaszam skarge na Gracza 
ryhuppl    STEAM_0:0:2092838145, 93.179.208.18 buguje rakietki jak zaczyna sie nowa runda na jednym ss widać ze jak byl w ct i puscil rakietke przeczucono go do tt i boom :) Prosze o ukaranie tego :)   http://www60.zippyshare.com/v/aDejGwr7/file.html

Ban dodany na 30 minut.

20 godzin temu, Gość ..... napisał:

Witam Chciał bym zglosić ze na CS GO MOD #8 jest odpał :) Facedo Ma ab juz. I takie pyt czy moge zlozyc podanie gdzieś na pochylni do multi head na cs go mod #8 bo tylko 1 admin tam jest...

Poczekaj aż forum zacznie działać i złóż podanie. ;)

17 godzin temu, Gość Czyściciel napisał:

O właśnie, powyżej dołączam pytanie, nie wiem kiedy Forum zadziała, i można tu gdzieś podanie na admina złożyć?

Trzeba czekać.

16 godzin temu, ★Nejder★ napisał:

Kilka dni temu server go mod#6 zjad mi skiny AK Jackal AWP HB i M4 Howl i bardzo duzo kluczy około 356KL prosze o zwrócenie mi ich więcej na pw. 

Administracja nie ponosi za wymiany/utraty skinów. ;) 

3 godziny temu, Gość Problem premka napisał:

Cześć mam problem zalogowaniem się na klase premium assasin wpisuje hasło w konsoli przed wejściem na serwer a jak wchodzę to piszę że nie mam uprawnień do klasy premium assasinaa

a wczoraj normalnie grałem na tej klasie assasin pomóżcie 

nick: ^BestHead^

Poczekaj na S@ @happyMH @Sunn

2 godziny temu, krzesław napisał:

Witam, nie mogę zalogować się na swoje konto. Po wejściu na serwer, automatycznie loguje mi się na inne konto. Miałem trochę skinów, rangę MG2, misje itp. Szkoda od nowa zaczynać :( ktoś pomoże?

Serwer:  |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿||CS:GOv4|DM|SKINY HD|KONTRAKTY|STATTRAK|RYNEK|
nick w grze: krzesław

Może masz inny nick ustawiony?

2 godziny temu, olcia4055 napisał:

Czy ktoś tu wgl zagląda?

Tak.

Godzinę temu, InFa napisał:

Cod 800lv, tydzień temu może i nawet nie kupiłem klasę premium i vipa(30d) a dzisiaj juz nie mam, wychodziłem i wchodzilem na serwer i nic nie daje, co jest?

Poczekaj na S@ @happyMH @Sunn

11 minut temu, Gość exe.cfg [^] napisał:

Mam to samo co pan u góry.
Na Cs Go mod #2 kupiłem Svipa na 3 miesiące.
Dokładnie kupiłem go 30 stycznia a wchodząc dziś na serwer Svip po prostu nie działa.
ss'y wiadomości mogę gdzieś podesłać jeśli trzeba c:

Poczekaj na S@ @happyMH @Sunn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gość exe.cfg [^] napisał:

Mam to samo co pan u góry.
Na Cs Go mod #2 kupiłem Svipa na 3 miesiące.
Dokładnie kupiłem go 30 stycznia a wchodząc dziś na serwer Svip po prostu nie działa.
ss'y wiadomości mogę gdzieś podesłać jeśli trzeba c:

Mam to samo zakupiłem svipa na miesiąc na cs go mod #2 nie cały tydzień temu i także go nie mam. Proszę o zrobienie coś z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Czyściciel napisał:

O właśnie, powyżej dołączam pytanie, nie wiem kiedy Forum zadziała, i można tu gdzieś podanie na admina złożyć?

Można w tym dziale.

3 godziny temu, JULA napisał:

Cześć mam problem zalogowaniem się na klase premium assasin wpisuje hasło w konsoli przed wejściem na serwer a jak wchodzę to piszę że nie mam uprawnień do klasy premium assasinaa

a wczoraj normalnie grałem na tej klasie assasin pomóżcie 

nick: ^BestHead^

 

3 godziny temu, JULA napisał:

Cod 800lv, tydzień temu może i nawet nie kupiłem klasę premium i vipa(30d) a dzisiaj juz nie mam, wychodziłem i wchodzilem na serwer i nic nie daje, co jest?

 

3 godziny temu, JULA napisał:

Mam to samo co pan u góry.
Na Cs Go mod #2 kupiłem Svipa na 3 miesiące.
Dokładnie kupiłem go 30 stycznia a wchodząc dziś na serwer Svip po prostu nie działa.
ss'y wiadomości mogę gdzieś podesłać jeśli trzeba c:

Sprawdźcie teraz. Sklep był przenoszony i nie wszystkie usługi zostały przeniesione za pierwszym razem i teraz zostały uzupełnione.

Jeśli nadal nie macie usług - zgłoście się na PW z: nickiem, hasłem, kodem sms + screeny wiadomości, jaka usługa, czas usługi, serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięń dobry ja bym chciał zgłosić skargę na gracza ryhuppl z cod 801 gracz ten nie ma kultury wziął i mnie zaczął obrażać proszę o surowe ukaranie tego graacza i nadal ten gracz też buguje rakiety !!! 

# 2 "ryhuppl" :    STEAM_0:0:2092838145, 93.179.208.187  

 

http://www114.zippyshare.com/v/PX6KYkBp/file.html              http://www18.zippyshare.com/v/Ml7EPpuJ/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia skarga na  ryhuppl    STEAM_0:0:2092838145, 93.179.208.18   Tak jak @Winn3R ! u Mnie są 2 inne ss . Zbugował znów rakietki ale nie wiem czemu mi się to nie zapisało . Właśnie przez takich ludzi jak On odechciewa się normalnie grać .. :/ Wyzwiska itp ... http://www100.zippyshare.com/v/uh5SFSlu/file.html   Prosze o ukaranie tego cwaniaczka :) 

w sumie mam tu jednego ss . http://www29.zippyshare.com/v/2STI6Fza/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, olcia4055 napisał:

Trzecia skarga na  ryhuppl    STEAM_0:0:2092838145, 93.179.208.18   Tak jak @Winn3R ! u Mnie są 2 inne ss . Zbugował znów rakietki ale nie wiem czemu mi się to nie zapisało . Właśnie przez takich ludzi jak On odechciewa się normalnie grać .. :/ Wyzwiska itp ... http://www100.zippyshare.com/v/uh5SFSlu/file.html   Prosze o ukaranie tego cwaniaczka :) 

 

30 minut temu, Winn3R ! napisał:

Dzięń dobry ja bym chciał zgłosić skargę na gracza ryhuppl z cod 801 gracz ten nie ma kultury wziął i mnie zaczął obrażać proszę o surowe ukaranie tego graacza i nadal ten gracz też buguje rakiety !!! 

# 2 "ryhuppl" :    STEAM_0:0:2092838145, 93.179.208.187  

 

http://www114.zippyshare.com/v/PX6KYkBp/file.html              http://www18.zippyshare.com/v/Ml7EPpuJ/file.html

Dzięki za zgłoszenie. Ban dodany na 1 dzień. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...