Skocz do zawartości

Multi-Head Skargi na gracza lub serwer


aquax

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.02.2017 o 08:20, JULA napisał:

Napisz w czym problem. Jaki serwer itp itd.

No od momentu gdy padło forum to nie mam Vipa a gram na serwerze dd2 dm mój nick to me wogole teraz tu nie mogę znaleźć IP serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gość Vip napisał:

No od momentu gdy padło forum to nie mam Vipa a gram na serwerze dd2 dm mój nick to me wogole teraz tu nie mogę znaleźć IP serwera

@Sunn @happyMH

Kupowałeś przez sklep na forum czy przez /sklepsms na serwerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ile mam czekać wejść na serwer nie mogę bo IP nie ma to raz vip leci bo dni uciekają i nawet nie mogę się zalogować tu na ten sam nick co na multi head.pl miałem me1990 i czemu tu na ten nick się nie mogę zalogować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gość Vip napisał:

Tzn ile mam czekać wejść na serwer nie mogę bo IP nie ma to raz vip leci bo dni uciekają i nawet nie mogę się zalogować tu na ten sam nick co na multi head.pl miałem me1990 i czemu tu na ten nick się nie mogę zalogować 

80.72.40.110:27020

A co do VIPa to podeślij mi na PW nick, hasło, kod SMS (najlepiej screen z kodem SMS), czas usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sunn napisał:

80.72.40.110:27020

A co do VIPa to podeślij mi na PW nick, hasło, kod SMS (najlepiej screen z kodem SMS), czas usługi.

Jak mam ci to podesłać jak nie mogę się zalogować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Beucik napisał:

Na tą chwilę ja nadal czekam na admina mimo że moje podane zostało zaakceptowane a taki gracz nejtu dostal adma mino samych negatywnych opinii...i ja się pytam gdzie jest ta sprawiedliwość... Wiadomo że wszystko można mieć po znajomości Ale nie przesadzajmy... Każdy wie bardzo dobrze że nejtu dostał negatywne opinie a wy dajecie mu adma i myślicie ze nikt nie będzie strajkowal... To jest po prostu ŚMIESZNE!!!!! Jeżeli wy tak nadal będziecie postępować to wam gratuluję... 

Tak wlasnie, po znajomosciach mozna wiele, dlatego teraz tez i Neytuu na serwerze jest bardzo pewny siebie i wie ze odzyska admina, a pytany od kogo dostal to juz odp '' nie wazne'' ''co cie to obchodzi''  czyli ktos jest bardzo przychylny na jego strone tu z tych ktorzy moga przyznac admina takiemu smarkaczowi ! ? !  Takze sprawiedliwosci niema raczej na serwerze :( bardzo smuci mnie to bo serwer stracic moze graczy ktorzy sa tu historia ;) hehehe zabawne ale prawdziwe :( dobrze ze zabrano chociaz na dana chwile mu admina i mam ogromna nadzieje ze juz nieodzyska go nigdy, zdanie graczy powinno was przekonacz do tego! Kolega Beucik czeka na pelnienie swojej funkcij jako admin wiec skupcie sie na nim i dajcie mu wkoncu te przywileje do banowania! napewno bedzie o 1000% lepszym i solidnym Adminem. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Gość Admini cod200 napisał:

Admini cod 200 powinni przejść jakieś szkolenie bo oni nie wiedzą czym są tekstury, przez to rozdają bany każdemu kto im zepsuje ks.

 

Twój nick podczas grania:
Godzina, data zdarzenia:
Mapa:
Opis zdarzenia:
STEAM_ID / IP:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PHONEX

gracz propawel m4a1 gra na serwerze obraża graczy na co jak chce mu dać bana to wyskakuje że ma aktywnego, patrze na amxbans no jest na tydzień od Julia^^ za obrażanie i co mam z nim zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patryczakk napisał:

WItam!
Chciałbym zgłosić wielki błąd serwera CS:GO Mod 4. Nie ma wgl skinów itp komendy typu :Jackpot,Menu nie działają !!! Prosze o pomoc !!! ((((WSZYSTKIM GRACZOM))))

Na każdych serwerach typu CS GO MOD padł silnik, więc musicie czekać cierpliwie. ;v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...