Skocz do zawartości

Podanie na M@ Rey


Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rey
Wiek: 19
Kontakt: steam, forum
Znajomość AMXX (0-8): Ze strony admina wszystko opanowane, lecz te komendy mi sie troche mylą :D
Dlaczego chcesz pełnić tę funkcję?: Często widze na SB że trzeba adminów na serwery i są za mało aktywni
Staż na forum:  rok i 2 miesiące (wiem troszki mało)
Jak dlugo posiadasz Admina na serwerze?: Na ProCodzie niedługo będzie rok, a na CS:GO Only dd2 od 18 października 2016
Posiadasz mikrofon [TAK/NIE]: NIE
Coś o sobie: Bartek, 19 lat, admin na ProCodzie oraz CS:GO Only dd2, byłem adminem JB. Więcej tutaj  

Link do reklam : 

Zgoda opiekunów : http://www49.zippyshare.com/v/PkCtHlY7/file.html , http://www49.zippyshare.com/v/1HYs6N0J/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodę ode mnie otrzymał i mimo, że to bot jestem na tak :)

+ Aktywny 

+ Gra na różnych serwerach 

+ Przestanie mnie tak męczyć :D

 

@DoMAR widać, że lubisz wszystko wytykać ;P A chcę aby został przyjęty bo już nie będzie mnie tak męczył z tego względu , że będzie  miał inne zajęcia :D (oczywiście to jest żart).

Myślę, że jeśli gra na różnych serwerach to nie zaszkodzi dać mu M@ ponieważ zna swoją funkcję i wie co robi.

No to tyle ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DoMAR nie popadajmy w takie paranoje ;) Reklamy to sprawa drugorzędna w tej sytuacji, tutaj mamy dobrego kandydata i warto go przyjąć. Jest na forum często, pisze, odpowiada, pojawia się na serwerach. Warto aby dostał tę funkcje i był w patrolu interwencyjnym serwerów pochylni ;) Jak najbardziej na tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spelniasz wszystkich wymagan:

Cytuj

- Posiadanie mikrofonu

- 3 lata gry w Counter Strike

Mimo to jestem sklonny dac ci szanse. Jestes osoba bezkonfliktowa, bierzesz aktywny udzial w zyciu Sieci i masz poparcie wsrod uzytkownikow, jak i u administracji. Szczegoly uzgodnimy na Steam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...