Skocz do zawartości

Podanie o admina InVader


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  InVader
Wiek: 17
Znajomość AMXX: 7-8/10
Doświadczenie: Byłem adminem na 2 COD Mod i raz na Only DD2
Staż w CS'a: Prawie 4 lata
SteamID: Już mam Steam'a STEAM_0:1:73465156
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/InVader/79.133.192.56:27015/
Kontakt: Forum , Steam ( sunday7233 , [email protected])
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Piszę to podanie ponieważ jest wielu graczy którzy łamią regulamin np. txt , cele , przekleństwa ...itp... . Chciał bym pomóc innym adminom. Bardzo dobrze dogaduje się z graczami jak i z adminami jak coś widzę że źle robią gracze staram się powiedzieć to adminowi jeśli jest na serwerze żeby reszta graczy mogła sobie normalnie pograć. Serwer spodobał mi się od razu jak wszedłem fajnie klasy , Administracja i gracze których poznałem na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na Neutral

+Wiadomo podstawowe wymagania są na + (Typu wiek , doświadczenie itp ) 

Aleee

Znajomość AMX  7-8 na 10. Z tego co pamiętam w Regulaminie jest jasno napisane (Jak również jest "Tabela kar" ) <<-- Kiepsko  (Czytałeś Regulamin podania na admina serwera"?)

 

Dnia 9.05.2017 o 12:30, InVader napisał:

Znajomość AMXX: 7-8/10
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/InVader/79.133.192.56:27015/)
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Piszę to podanie ponieważ jest wielu graczy którzy łamią regulamin np. txt , cele , przekleństwa ...itp... . Chciał bym pomóc innym adminom. Bardzo dobrze dogaduje się z graczami jak i z adminami jak coś widzę że źle robią gracze staram się powiedzieć to adminowi jeśli jest na serwerze żeby reszta graczy mogła sobie normalnie pograć. Serwer spodobał mi się od razu jak wszedłem fajnie klasy , Administracja i gracze których poznałem na serwerze.

-14H z 30H (Wymaganych na serwerze) . 14H jest to Twój czas spędzony na serwerze 

- Nie widzę nic na temat 10 reklam   --- Jest 5 :)

- Ban za przekleństwa ? Yyyy ?   Raczej obraza -.-  

 

 

 

Edit

 

@InVader

 

Proszę nie spamuj w podaniu !  Przycisk  "Edytuj" po coś istnieje tak ?   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok bana dostałem ale tylko jednego ale to przez przypadek bo miałem wtedy perk co mi daje rakiety i zamiast wcisnąć C bo tak mam na perk ustawiony to wcisnąłem E tak jak na miny i przez przypadek postawiłem minę i dostałem bana.

A zer0 gdybym dał ci w twoim podaniu na tak mogę się założyć że też byś mi dał na tak. A że ci dałem na NIE to ty mi też dałeś prawda ?? 

A z tym czasem na serwerze bez przesady raz mogę 5 minut raz 2 godziny albo wcale nie mogę. Lepiej zobaczcie jak Admini mają z czasem na serwerze bo ja nie widzę na serwerze żadnego admina.

Czas mogę nadrobić w jeden dzień to nie problem ale czy ten czas jest taki ważny tylko na czas patrzycie jak jest cheater to wejdę na 5 minut i akurat trafie na niego i dam mu bana a jak będę siedział 5h i nie zbanuję żadnego bo akurat nie będzie to dobrze że tyle siedziałem ?? To prędzej komputer się zepsuję niż ja bana dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, InVader napisał:

Ok bana dostałem ale tylko jednego ale to przez przypadek bo miałem wtedy perk co mi daje rakiety i zamiast wcisnąć C bo tak mam na perk ustawiony to wcisnąłem E tak jak na miny i przez przypadek postawiłem minę i dostałem bana.

A zer0 gdybym dał ci w twoim podaniu na tak mogę się założyć że też byś mi dał na tak. A że ci dałem na NIE to ty mi też dałeś prawda ?? 

A z tym czasem na serwerze bez przesady raz mogę 5 minut raz 2 godziny albo wcale nie mogę. Lepiej zobaczcie jak Admini mają z czasem na serwerze bo ja nie widzę na serwerze żadnego admina.

Czas mogę nadrobić w jeden dzień to nie problem ale czy ten czas jest taki ważny tylko na czas patrzycie jak jest cheater to wejdę na 5 minut i akurat trafie na niego i dam mu bana a jak będę siedział 5h i nie zbanuję żadnego bo akurat nie będzie to dobrze że tyle siedziałem ?? To prędzej komputer się zepsuję niż ja bana dam

Ci co mnie znaja wiedzą jak patrze na gt obejrzyj sobie moje poprzednie posty ;) 

Jak możesz nie widziec admina jak nie grasz w sumie czesto tylko w kratke.

I tu sam napisałeś, że czas nadrobisz a u mnie sie pieniłeś xd 

To raz a dwa jak w 5min ogarniesz czy ktos ma czity,biega po txt daje miny 

Nie mieszam sie nie moja brocha pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zer0 napisał:

 

To raz a dwa jak w 5min ogarniesz czy ktos ma czity,biega po txt daje miny 

 

Może w 5 minut nie tylko tak napisałem ale w 15 na pewno 

Dobra po co sie kłócimy powinniśmy sobie pomagać prawda ?? w końcu gramy na jednym serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1. Prośby o admina można składać od 20 postów. -
2. Konto na forum musi być założone przynajmniej 7 dni przed złożeniem podania. +/-
3. Trzeba posiadać minimum 30h na serwerze -"

 

masz dopiero 14h na serwerze, 13 postów (kilka w swoim podaniu nabiłeś). Czekałem aż nadrobisz forum ale nie zwróciłem uwagi, że masz dopiero 14h. 

 

Daj się poznać i spróbuj ponownie za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...