Skocz do zawartości

zer0


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: zer0
Wiek: 21
Znajomość AMXX: 7
Doświadczenie: ProCod
Staż w CS'a: Szczerze mówiąc sam już się pogubiłem 8-9lat jakos tak moze 7
SteamID: 0:0:8592034
Link do profilu na banid:http://banid.pl/kto?to=0:0:8592034
Link do profilu na Game Tracker:http://cache.www.gametracker.com/player/Zer0/79.133.192.56:27015/
Kontakt: Steam, gg rzadko 
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Byłem już adminem ProCODA 3 razy ostatnio byłem w listopadzie i pisałem Stalco, że nie moge grać bo nie miałem internetu, w między czasie wyszły mi sprawy prywatne oraz komputer uległ zniszczeniu i nie chciało mi się go naprawić. Naprawiłem i jestem. Przed moją nieobecnoscią grałem bardzo dużo i też bardzo dużo banowałem. Zwyczajnie w świecie chciał bym odzyskać rangę Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NWM czy wy czytacie napisalem, że wróciłem, wcześniej zgłaszałem nieobecności stalco ze ludzie od internetu zrobią mi dopiero dojście po nowym roku w między czasie wyszła mi sprawa rodzinna(prywatna) i komputer. Wiec nie rozumiem w czym problem ? Nie każdy może sobie pozwolić na kupno nowego komputera bo opłaty sa ważniejsze niż Counter Strike prawda?

Gt poprawiam co widać wiadomo chyba, że w ciagu 2dni nie nabije tygodnia, a przypominam admina nie straciłem bo odwalałem ale za to, że mnie nie było z prywatnych przyczyn InVader cb tez nie widziałem a grałem cały dzien 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zer0 napisał:

NWM czy wy czytacie napisalem, że wróciłem, wcześniej zgłaszałem nieobecności stalco ze ludzie od internetu zrobią mi dopiero dojście po nowym roku w między czasie wyszła mi sprawa rodzinna(prywatna) i komputer. Wiec nie rozumiem w czym problem ? Nie każdy może sobie pozwolić na kupno nowego komputera bo opłaty sa ważniejsze niż Counter Strike prawda?

Gt poprawiam co widać wiadomo chyba, że w ciagu 2dni nie nabije tygodnia, a przypominam admina nie straciłem bo odwalałem ale za to, że mnie nie było z prywatnych przyczyn InVader cb tez nie widziałem a grałem cały dzien 

Rozumiem że miałeś problemy ale jak już je rozwiązałeś to pograj na serwerze dłużej bo ludzie Cię nie znają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co cie tak boli obawiasz się, że ty nie dostaniesz admina czy cos?  jak napisałem chciał bym odzyskać rangę. WNIOSEK skoncz spamować bo i tak nic nie wnosisz, komputer mam od 3dni wczoraj zacząłem grać. W sumie to ze stalco pisałem, że może mnie nie być dłużej. TO tyle nie pozdrawiam ciebie bo nie rozumiesz pa. I nie rób tu syfu którego nie potrzebuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na wielkie TAK ;)

+Wiek

+Doświadczenie

+Steam 

+Nikt go nie zna więc screeny- demko z ukrycia PEWNE ;) 

Zawsze przyda się taka pomoc :)

 

Edit

@InVader

Ludzie nie znają zer0? Kolego jeszcze go pamiętam za starych lat :) Taaak Bezczel wtedy też grał.

Więc raczej nie pisz za "Wszystkich"....  Znajdę Ci wiele osób którzy dobrze pamiętają tamte czasy. Wiadomo skarga się jakaś tam trafiła (nie trafiła :P nie pamiętam ). No i co z tego ? Wszyscy mogą popełnić malutki błąd ;p Może czas go naprawić ?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...