Skocz do zawartości

Test


Pingiel10

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick: Pingiel10 |SpartanTeam. Moglbym wypisac inne swoje nicki na ktorych grywam w celu ukrycia sie przed graczami ktorzy mnie juz poznali i bycia incognito co jest przydatne.
Wiek: 22
Kontakt: steam,forum
Znajomość AMXX (0-8): 5 9 Bylem wlascicielem jak i opiekunem paru serwerow jednak caly czas ucze sie amxxa :) )
Dlaczego chcesz pełnić tę funkcję?: Czesto potrzeba admina wszedzie gdy akurat jestem na forum. Wtedy moglbym wejsc i zrobic porzadek po swojemu. Czasami tez admini z roznych serwerow zadaja mi rozne pytania jak cos zrobic itd a Ja nie mam mozliwosci im tego pokazac osobiscie badz pomoc w uporaniu sie nie wygodnych graczy. Kolejna wazna kwestia to taka ze menu admina w amxbansie potrafi sie dosc dlugo ladowac i o wiele prosciej jest wejsc na serwer wlepic bana i miec spokoj niz bawic sie poprzez amxbansa.
Staż na forum: 7 rok niedlugo
Jak dlugo posiadasz Admina na serwerze?: Obecnie od miesiaca na dwoch a wczesniej troche czasu na serwerze JB , gxp.
Posiadasz mikrofon [TAK/NIE]: Tak
Coś o sobie: Jestem no namem ktory nic nie znaczy nigdzie i jest poprostu nie wygodnym uzytkownikiem forum. Dla niektorych mentor aka nauczyciel aka yoda/joda. Dla innych jestem smiesznym czlowieczkiem jak i "frajerem z Vac banem" i niedlugo banem na BLu (Czekam na kolejna ture low player) , Niektorzy twierdza ze sie pale , ze nie umiem odroznic skilla od odpala. Gardze BLem z wlasnych powodow i tego ze co nie co tam posiedzialem. Nie wazne jako kto i na jakim nicku (Moze low player poszuka i sie dowie). Wielu ludzi okresla mnie jako zla osobe,zadufana w sobie i nie powazna. Zgodze sie ze powazny to Ja nie bylem, nie jestem i nie bede. Jednak przynajmniej jestem szczery. Nikomu sie nie podlizywalem, nie podlizuje i nie bede podlizywac bo to nie moj styl ;) Uwazam ze moge byc strzalem w dziesiatke jesli chodzi o Multi adminowanie jednak moge byc w bledzie ;) 
Link do 10 reklam: Brak


Wymagania:

- Minimum 17 lat Tak
- 3 lata gry w Counter Strike Tak
- Minimum 3 miesiace pelnienia funkcji Admin Serwera Kiedys Tak. Obecnie Miesiac.
- Zgoda Opiekuna Serwera na zlozenie podania. Chyba brak
- Wysoka znajomosc AMXX. Jakas tam jest
- Minimum 100 postow na forum. Chyba dalem rade z postami.
- Dobra znajmosc ortografii i interpunkcji. Ortografia na odpowiednim poziomie a interpunkcja nie dla mnie.
- Komunikatywnosc. Raczej umiem sie komunikowac dzieki doswiadczeniu wyciagnietemu z gry xD
- Posiadanie mikrofonu. Tak
- Podanie można składać raz na 30 dni. Tak
- Podania można składać przez cały okres rekrutacji. Tak.
- Brak WARN'ow na koncie. Posiadam warny.
- Ostateczną decyzję podejmuje administracja. Poczekam.
- Wysoka ranga "Staff" na innej sieci serwerów = podanie automatycznie odrzucone bez możliwości składania ponownej kandydatury. (Wyjątkiem jest rezygnacja z rangi na innej sieci). Nie posiadam a przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo.
- 10 reklam Sieci umieszczonych w dziale "Reklamuj nas" Brak.

 

Skala znajmosci AMXX

1. Nie wiesz co to jest AMXX.
2. Wiesz mniej więcej co to AMXX, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi.
3. Wiesz co to jest AMXModMenu, ale nigdy z niego nie korzystałeś.
4. Umiesz korzystać z AMXModMenu. 
5. Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu.
6. Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz kilka dodatkowych komend, np. umiesz zrobić screenshot'y. 
7. Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend.
8. Od strony admina opanowałeś AMXX całkowicie.  (Jakby ktos mogl okreslic co oznacza amxx od strony admina) Cvary to tez dzialka admina czy to juz strona opiekuna?) :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...