Skocz do zawartości

Yzne podanie.


Yzne

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Yzne
Wiek:  16
Znajomość AMXX (0/8):  Spokojnie mogę sobie przyznać 4, myślę że przy pomocy innych kolegów, adminów będę mógł wystawić 6. Mówiąc pomocy mam na myśli przypomnienie.
Doświadczenie:  Przed ogromną przerwą w 1.6 (jakieś 2 lata) miałem admina na wielu serwerach i nie było ze mną większych problemów.
Staż w CS'a:  Ogrom czasu... Nie widać tego po obecnym steam ale na starym jeśli dobrze pamietam miałem dobrze ponad 1300h. Dodatkowo parę lat gry na NS.
SteamID:   STEAM_0:0:198178678
Link do profilu na banid:  http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:198178678
Link do profilu na GameTracker:  https://cache.gametracker.com/player/Yzne/80.72.37.10:27035/
Kontakt:  Steam, forum mogę również odkopać stare GG, jeśli będzie taka potrzeba.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Nie wiem dlaczego, ale odpowiedź na to pytanie zawsze sprawia mi problem. Dlaczego ja? Hmm.. A dlaczego nie? :D Nie będę tutaj pisał o sobie Bóg wie czego.. Ale śmiało mogę powiedzieć że mimo swojego dość młodego wieku jestem osobą ogarniętą oraz odpowiedzialną. Dzięki tylu latom przegranym w tą grę nauczyłem się rozpoznawać wszelkie rodzaje wspomagaczy. Staram się być osobą spokojną, lecz nie ukrywam że czasami wybucham. Jeśli chodzi o aktywność to jest różnie. Głównie wpadam wieczorami kiedy mam w miarę luźny dzień oraz w weekendy. To chyba wszystko, jeśli macie jakieś pytanie to śmiało :) 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem neutral ze wskazaniem na NIE, uzasadniając:

+ steam

+ nie spotkałem się do tej pory ze złym zachowaniem gracza, nie spina

+ staż, patrzyłem chwilę jak grasz i wierzę że swoje w CS-a już przegrałeś

+ posiadanie admina w przeszłości, aczkolwiek pisanie " miałem admina na wielu serverach" nic mi nie mówi, jakbyś sypnął przykładem gdzie konkretnie go miałeś żeby można było sprawdzić czy coś w przeciwnym wypadku uznam to jako podkoloryzowanie swojego podania

+/- wiek

+/- aktywność na u @, nie przypominam sobie abyś coś zgłaszał aczkolwiek błędnych oskarżeń chyba też nie było

- GT - wymóg mówi o 15h przegranych, Ty masz 22 a biorąc pod uwagę ostatnie 30 dni to masz może z 5-6h, moim zdaniem to zdecydowanie za mało jeśli chodzi o efektywne adminowanie

- konto na forum dość świeże i chyba za dużo nie zaglądasz

 

Wypisałem więcej plusów aczkolwiek aktywność w ocenie kandydatów na admina jest u mnie bardzo ważna, nikt nie każe spędzać 5h i więcej dziennie ale regularne odwiedzanie servera jest mile widziane. Jeśli pograsz trochę i będzie to widać to zmienię zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na nie.

Pomimo oczywistych plusów, jakimi jest steam i minimalny wiek na złożenie podania, tak niestety minusy tutaj przeważają. Praktycznie zerowa aktywność na forum, mimo, że to jest juz ponad miesiąc od rejestracji. Jeżeli widziałem kolegę na serwerze, co zdarzało się niezwykle rzadko, tak nigdy nie widziałem, żeby zglosił kogokolwiek mając podejrzenie oszustwa. Zatem i w tym punkcie aktywność leży. Jedno i drugie powoduje, ze praktycznie mało kto Ciebie zna. Uważam też, że albo słabo siebie oceniasz, albo po prostu nie masz pojęcia o podstawowych rzeczach związanymi z AMX.

Powyższą wypowiedzią argumentuje swoją decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Aragorn zablokował ten temat
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...