Skocz do zawartości

Boli mnie to...


Shock_Therapy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Domyślam się kto to napisał, ale nie będę tego komentował. 

Szkoda tylko że nie zostało to tak krótko napisane. Nie mam za bardzo punktu odniesienia co do tego.  

Dobra no to tak.  Zacznijmy od tego że nie mamy za bardzo wpływu na to na co zostanie wydany hajs i wcale mnie to nie dziwi. Nie moja broszka. Jednak wiem że nie interesuje go tylko kasa ale co ja tam mogę wiedzieć.

 Co do zainteresowania, nie jest ono oszałamiające ale jednak jest. Tak się zastanawiam co on ma tutaj robić :D ? Napisze tak jak to jest ogólnie mówione. Każda osoba z administracji jest za coś odpowiedzialna i robi to co do niego należy. Przykładowo Aragorn zajmuje się sklepem i problemami z nim związanymi.  Ja  mam pod sobą sprawy techniczne forum, no cóż nie ma techników :P  a Aquaxowi zostaje opłacanie serwerów.  Ale zaraz ktoś powie czy tylko tym ma się zajmować właściciel sieci? No większość by się zgodziła z tym ze nie. Tutaj macie rację.  Jednak co byście chcieli żeby on robił? Ja za bardzo nie mam pomysłu ( tak jestem głupi). Czekam na jakąś odpowiedz bo nie ma co lać słów o byle czym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem, ale przynajmniej powinien coś zajrzeć do plikow (jeśli wgl sie zna), wejść na serwer raz na jakiś czas i popatrzeć co jest źle, ale nawet to że pisałeś kiedyś że nie masz do czegoś dostępu, no to w takiej sytuacji powinien sie nią zająć albo dać Ci większy dostęp. Powinien również odpowiadać na wiadomosci, ile razy widać jak ktoś mu pisze na statusie albo ja mu pisze na PW to nawet nie wyświetla....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
49 minut temu, Rey ♔ napisał:

No rozumiem, ale przynajmniej powinien coś zajrzeć do plikow (jeśli wgl sie zna), wejść na serwer raz na jakiś czas i popatrzeć co jest źle, ale nawet to że pisałeś kiedyś że nie masz do czegoś dostępu, no to w takiej sytuacji powinien sie nią zająć albo dać Ci większy dostęp. Powinien również odpowiadać na wiadomosci, ile razy widać jak ktoś mu pisze na statusie albo ja mu pisze na PW to nawet nie wyświetla....

Zależy co chcesz powiedzieć poprzez znanie się na plikach.  Co jest źle na serwerze to dowiaduje się ode mnie.  To nie jest tak że on nic nie wie.  Zapierdalanie po nocach przy tym serwerze nie jest najlepszym zajęciem (uwierz mi bo tak robię). Co do tego od razu napisze on nie naprawia błędów z GO MODa.  Zajmuje się tym ktoś inny. Co do tego dostępu to od jakiegoś czasu mogłem więcej rzeczy zrobić.  Jeszcze trzeba wiedzieć  co rozumiesz poprzez większy dostęp. 

Co do tych wiadomości na PW. Nie mnie to wiedzieć czy je czyta czy nie ale nie jest lepiej napisać do Aragorna który ma te same prawa co aquax ? Dodatkowo masz pewność że Ci odpisze. Jednak to jest tylko moje zdanie zwykłego szaraka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty serverów = strata ludzi 

Ogólnie jest 5 serverów (w tym jeden aim/hs na którym nie da się kupić vipa(chyba że coś ktoś zmienił)). 

PB

COD 601 

GO MOD DD2 

DD2

Tyle serverów odeszło, a coś doszło? Zombie Mod który długo nie wytrzymał. Jednakże dobrze że zostały usunięte. Mniejsze straty, lecz czy część  tych pieniędzy nie mogła zostać przeznaczona na udoskonalenia dla serverów które jeszcze są?  Trochę reklam, trochę większy wkład adminów. I tutaj poruszę kwestie banow i zachowań adminów. Nie dawajcie banow czy też kickow z,, dupy" i za jakąś obraze ban na tydzień.  Bez jaj.   Czasem coś na y@ możecie napisać żeby ludzie wbijali na forum. Admin to wzór do naśladowania. Później może servery by się jakoś ułozyly i nawet na jakiś + by wyszło. 

 

Cały czas hejtujemy aquaxa to może czas coś dobrego powiedzieć.  Zmienił styl forum na bardziej przejrzysty i ładniejszy. Dzięki temu wiele błędów zostało naprawionych.  Jest to krok w jakimś postępie. Teraz servery i będzie dobrze. 

 

Dużo ludzi chciało by mieć swój własny dobry  server na jakimś forum. U nas nie ma zaufania, a gdzieś indziej jest? Tam vister pisał o tych możliwościach, ale ludzie wchodzą i patrzą czy jest specjalny dział do tego. 

 

 

 

 

Shock ty tam reporter, więc weź tam popraw błędy ortograficzne jakie zrobiłem. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tego komentował.

Widać nie dla każdego zależy żeby sieć się rozwijała 

Co do Cod 601 to był dobry serwer tylko wystarczyło większa reklama ale jak dla kogoś jest ważniejszy hajs niż Dobro osób którym się dobrze na nim gra.

to jego decyzja :) 

Jak by mu chociaż troszkę zależało to by zrobił vipy ^^ Jak osoba się zna na tym to nie problem dla niego :)

Dodam to że Rozmawiałem ze Starymi Graczami Coda 

Ale z tego Co mi Pan Vister Powiedział na razie nie ma szans a może by warto spróbować.

To nie zależy od jednej osoby tylko od Teamu :)

Pochylnia to jest takie moje miejsce do którego wrócę zawsze.

Szanuje tutaj Osoby i dużo tu osób poznałem :)

Troszkę po krytykuje Was 

Ale bez Waszego wsparcia to nic nie zdziałamy trzeba radzić sobie w sytuacjach jak jest dobrze a może być jeszcze lepiej ^^ 

Tylko trzeba chcieć tego :)

Liczę na to Vister że byśmy odbudowali to co było kiedyś tylko trzeba chcieć 

A forum Aragorn Jak najbardziej Na plus 

Ale są też minusy mało ludzi tutaj zagląda tylko przeważnie Weterani tego :)

Każdy z nas szuka stabilnego Serwera a nie że po kilku miesiącach zmienia bo nikt nie gra :)

Też wiemy że sporo osób odeszło 

i też nie ma tyle osób by się , angażowali w serwer jak i w inne sprawy :)

to może by warto Dać osobą którzy już siedzą trochę znamy Szanse i może byśmy to odbudowali ^^ 

Starą Mocną Pochylnie <3:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, Boski Z Polski napisał:

Straty serverów = strata ludzi 

Ogólnie jest 5 serverów (w tym jeden aim/hs na którym nie da się kupić vipa(chyba że coś ktoś zmienił)). 

PB

COD 601 

GO MOD DD2 

DD2

Tyle serverów odeszło, a coś doszło? Zombie Mod który długo nie wytrzymał. Jednakże dobrze że zostały usunięte. Mniejsze straty, lecz czy część  tych pieniędzy nie mogła zostać przeznaczona na udoskonalenia dla serverów które jeszcze są?  Trochę reklam, trochę większy wkład adminów. I tutaj poruszę kwestie banow i zachowań adminów. Nie dawajcie banow czy też kickow z,, dupy" i za jakąś obraze ban na tydzień.  Bez jaj.   Czasem coś na y@ możecie napisać żeby ludzie wbijali na forum. Admin to wzór do naśladowania. Później może servery by się jakoś ułozyly i nawet na jakiś + by wyszło. 

 

Cały czas hejtujemy aquaxa to może czas coś dobrego powiedzieć.  Zmienił styl forum na bardziej przejrzysty i ładniejszy. Dzięki temu wiele błędów zostało naprawionych.  Jest to krok w jakimś postępie. Teraz servery i będzie dobrze. 

 

Dużo ludzi chciało by mieć swój własny dobry  server na jakimś forum. U nas nie ma zaufania, a gdzieś indziej jest? Tam vister pisał o tych możliwościach, ale ludzie wchodzą i patrzą czy jest specjalny dział do tego. 

 

Shock ty tam reporter, więc weź tam popraw błędy ortograficzne jakie zrobiłem. 

 

 

 

 

 

 

No to tak:

PB zamknięte z powodu oczywistego i wszyscy wiedzą jak to jest nie trzeba nic opisywać. 

COD 601 został wyłączony po tym jak przestali  na nim grać. Ja mogłem  serwer trzymać dalej ale czy był sens? No tak zaraz będzie głos jak gówniany opiekun to serwer upada. 

GO MOD DD2 został wyłączony po tym jak padł na nim silnik, i nie chciał być posłuszny. No nic trudno się mówi. Przytargaliśmy serwer z 2 sieci jednak też nie zdał rezultatu. Aktualnie ten serwer zostanie przywrócony jak tylko reszta serwerów zostanie przeniesiona na inny hosting. Wystarczy go tylko do końca skonfigurować a to już wiadomo kogo robota. 

Co do DD2 staram się przekonać aquaxa by przywrócić ten serwer z powrotem i jestem na dobre drodze by to zrobić. Jednak nie wiadomo jak to do końca będzie. Okaże się jak serwer postanie lub nie ;) 

To teraz w skrócie o tym Zombie Modzie.  Nie był on aquaxa  więc akurat tutaj żadnego naszego wpływu nie było co tam się dzieje. Serwer był opłacany i reklamowany przez osobę się nim zajmującą czyli właściciela.  

Co do adminów to już zależy od opiekuna jak na to reaguje i co robi. 

Ten styl powinien być co najmniej rok przed.  Forum było rozwalone i tylko jeden płacz był. Jednak jak to się mówi mamy nowe forum teraz tylko serwery ;)  

O serwerach już pisałem i najlepszą opcją odnośnie serwera jest napisanie do aquaxa z ofertą.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak ..

     Zgadzam się z @Boski Z Polski, admini mają po części wpływ na to ile osób gra na serverze. Z moich obserwacji wynika że część jest po prostu leniwa i przychodzi tylko pograć. Myślę że warto poświęcić kilka minut na zrobienie bindów z odpowiedziami na najczęsciej zadawane przez graczy pytania + takie typu "Wejdz na pochylnia.pl i zaglosuj 10x aby dostac darmowego vipa". Pojawia się do w lewym dolnym ale jest to wg mnie mało widoczne i gracze nie zwracają na to uwagi. Myślę że pare razy użyć, nawet raz na mapę / dwie i zawsze się ktoś znajdzie kto stworzy nowe konto na forum. Bo to przekłada się na pozycję w rankingu i nowe osoby na serverze o czym chyba nie muszę mówić, wg mnie ilość głosów na server na którym aktualnie gram (gxp) czyli chyba najbardziej oblegany w naszej sieci jest bardzo słaba, głosują praktycznie regularnie te same osoby a jest ich nie więcej niż 10. Ilość osób która gra od czasu do czasu jest co najmniej kilkunastokrotnie większa, nie wspominając o liczbie graczy która przewinęła się przez server.

  I tu jest tez pole do popisu dla aquaxa. Wszystko powinno zaczynać się od góry. Pomyśleć nad sposobem usprawnienia serverów aby ilość głosów oddawana na server była większa. Jak zaczynałem tutaj grę to aquax wypowiadał się w niektórych tematach, było widać że "żyje" a teraz to ani na forum, na steamie rzadko. Jeśli nie ma czasu to niech zrobi kogoś swoją prawą ręką i on niech odpowiada za część zmian na serverze. Skoro jest właścicielem to powinno mu zależeć aby sieć się rozwijała, usprawniać servery które pozostały, pomyśleć nad nowymi. Nie jestem zwolennikiem robienia serverów typu "go mod #1" , "go mod #2" chyba że było by naprawdę DUŻO ludzi, ale server z prawdziwego zdarzenia z gry CS:GO na pewno cieszył by się teraz sporą popularnością, tak jak i pewnie only dd2, paintball (?).

     Co do kar stosowanych przed adminów, czy surowe? Może pojedyńcze przypadki. Jeśli ktoś jest ewidentnie złosliwy i denerwuje graczy na serverze bo sam chyba przyszedł tylko zrobić zamieszanie a nie pograć dłużej to chyba nie ma w tym nic złego jeśli wlepi mu się tego bana w górnym przedziale. Wszak nie zależy nam na graczach tego kalibru.

     Opiekunowie serverów - nie chcę tutaj nikogo osobiście atakować, ale mam wrażenie że część zagląda sporadycznie na działy propozycji a po kilku miesiącach patrze i temat zamykają, to nie jest aż takie duże forum żeby nie można było nadążyć chociaż na wyrażenie swojej opinii. Kontrola nad adminami którzy nie wchodzą na server, nie grzeszą aktywnością, czy cos takiego w ogóle istnieje? Gościu musiałby nie wchodzić chyba 3 miesiące żeby ktoś to dostrzegł.

    Dla mnie to nie wygląda najlepiej, zapewne brakuje rąk do pracy
   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luczko jeśli chodzi o only dd2 to admini byli bez zarzutu, było zazwyczaj przynajmniej po 2 do 6 czasami. Były informacje promocyjne, frekwencja dobra dużo ludzi krótko mówiąc. Przez niedbalosc lysego czyli dawnego opiekuna, spowodowało dużo błędów i spraw przez który usery uciekali z servera po mimo naszych starań. Po prostu nie było reklamy serwer był zdewastowany pobugowany jeden na drogim i definitywnie sami tam graliśmy. A przypomnę że trwało to z pół roku i nie było chęci pomocy z strony, przepraszam ze tak powiem ale Administracji w tamtym czasie.

Forum także po kilku miesiącach zostało naprawione i Bogu dzięki to wielki Plus ;) tj @VisTeR. napisał teraz tylko serwery ogarnąć i myślę a raczej jestem przekonany ze będzie coraz lepiej. 

Dziękuję za uwagę.

5! Shock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, VisTeR. napisał:

 

No to tak:

PB zamknięte z powodu oczywistego i wszyscy wiedzą jak to jest nie trzeba nic opisywać. 

COD 601 został wyłączony po tym jak przestali  na nim grać. Ja mogłem  serwer trzymać dalej ale czy był sens? No tak zaraz będzie głos jak gówniany opiekun to serwer upada. 

GO MOD DD2 został wyłączony po tym jak padł na nim silnik, i nie chciał być posłuszny. No nic trudno się mówi. Przytargaliśmy serwer z 2 sieci jednak też nie zdał rezultatu. Aktualnie ten serwer zostanie przywrócony jak tylko reszta serwerów zostanie przeniesiona na inny hosting. Wystarczy go tylko do końca skonfigurować a to już wiadomo kogo robota. 

Co do DD2 staram się przekonać aquaxa by przywrócić ten serwer z powrotem i jestem na dobre drodze by to zrobić. Jednak nie wiadomo jak to do końca będzie. Okaże się jak serwer postanie lub nie ;) 

To teraz w skrócie o tym Zombie Modzie.  Nie był on aquaxa  więc akurat tutaj żadnego naszego wpływu nie było co tam się dzieje. Serwer był opłacany i reklamowany przez osobę się nim zajmującą czyli właściciela.  

Co do adminów to już zależy od opiekuna jak na to reaguje i co robi. 

Ten styl powinien być co najmniej rok przed.  Forum było rozwalone i tylko jeden płacz był. Jednak jak to się mówi mamy nowe forum teraz tylko serwery ;)  

O serwerach już pisałem i najlepszą opcją odnośnie serwera jest napisanie do aquaxa z ofertą.  

 

 

Żeby nie było że nie wspominam starych czasów serwera ^^ 

Spoiler

RL]72411011366484926795.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie znowu wypowiem, ale na temat GO MOD. To wywalanie z serwera, tak jak w którymś temacie wypowiedział sie Aragorn. To wina zbyt dużej ilości modeli - moim zdaniem można sprawdzić molotova bo za każdym razem mi sie dłuzej ładuje niż inne modele (jak laduje mi sie mapa to zawiesza sie to ładowanie na nim na 2-3 sek). Ale co aquax z tym robi? NIC... Z tego co pamiętam to Vister nie ma do tego dostępu (do wgrywania skinow na serwer). Jeśli potrzebna by była jakoś pomoc to moge pomóc powgrywać jakieś nowe skiny, wyrzucić stare - ale ja sie na tym nie znam, nie miałem styczności z plikami no i pewnie aquax by miał do mnie za małe zaufanie.

 

PS. Z miesiąc temu patrzyłem randomowych użytkowników - no i (tak ja oko) z 90% wchodzi tylko raz - napisac podanie o UB . Może warto o czymś pomyśleć żeby zostali?

Na serwerze powinny częśniej pojawiać sie informacje, typu "Zagłosuj 10 razy na serwer na cssetti i zgarnij vipa/premke na 5 dni" - na GO MOD wyświetla to sie chyba raz na mape - moim zdaniem to troche za rzadko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Shock_Therapy napisał:

@Luczko jeśli chodzi o only dd2 to admini byli bez zarzutu, było zazwyczaj przynajmniej po 2 do 6 czasami. Były informacje promocyjne, frekwencja dobra dużo ludzi krótko mówiąc. Przez niedbalosc lysego czyli dawnego opiekuna, spowodowało dużo błędów i spraw przez który usery uciekali z servera po mimo naszych starań. Po prostu nie było reklamy serwer był zdewastowany pobugowany jeden na drogim i definitywnie sami tam graliśmy. A przypomnę że trwało to z pół roku i nie było chęci pomocy z strony, przepraszam ze tak powiem ale Administracji w tamtym czasie.

Forum także po kilku miesiącach zostało naprawione i Bogu dzięki to wielki Plus ;) tj @VisTeR. napisał teraz tylko serwery ogarnąć i myślę a raczej jestem przekonany ze będzie coraz lepiej. 

Dziękuję za uwagę.

5! Shock

Jeżeli opiekun mówi że nie potrzebuje pomocy i nie chce by ktoś mu grzebał przy serwerze to się tego nie robi. Do tego łysy miał pomocnika jakiś czas z tego co pamiętam.  

 

2 godziny temu, Rey ♔ napisał:

Ja też sie znowu wypowiem, ale na temat GO MOD. To wywalanie z serwera, tak jak w którymś temacie wypowiedział sie Aragorn. To wina zbyt dużej ilości modeli - moim zdaniem można sprawdzić molotova bo za każdym razem mi sie dłuzej ładuje niż inne modele (jak laduje mi sie mapa to zawiesza sie to ładowanie na nim na 2-3 sek). Ale co aquax z tym robi? NIC... Z tego co pamiętam to Vister nie ma do tego dostępu (do wgrywania skinow na serwer). Jeśli potrzebna by była jakoś pomoc to moge pomóc powgrywać jakieś nowe skiny, wyrzucić stare - ale ja sie na tym nie znam, nie miałem styczności z plikami no i pewnie aquax by miał do mnie za małe zaufanie.

 

PS. Z miesiąc temu patrzyłem randomowych użytkowników - no i (tak ja oko) z 90% wchodzi tylko raz - napisac podanie o UB . Może warto o czymś pomyśleć żeby zostali?

Na serwerze powinny częśniej pojawiać sie informacje, typu "Zagłosuj 10 razy na serwer na cssetti i zgarnij vipa/premke na 5 dni" - na GO MOD wyświetla to sie chyba raz na mape - moim zdaniem to troche za rzadko

 

W niedzielę w nocy lub w poniedziałek postaram się to naprawić.  Przy okazji spr tego koktajla.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rey ♔ napisał:

Ja też sie znowu wypowiem, ale na temat GO MOD. To wywalanie z serwera, tak jak w którymś temacie wypowiedział sie Aragorn. To wina zbyt dużej ilości modeli - moim zdaniem można sprawdzić molotova bo za każdym razem mi sie dłuzej ładuje niż inne modele (jak laduje mi sie mapa to zawiesza sie to ładowanie na nim na 2-3 sek). Ale co aquax z tym robi? NIC... Z tego co pamiętam to Vister nie ma do tego dostępu (do wgrywania skinow na serwer). Jeśli potrzebna by była jakoś pomoc to moge pomóc powgrywać jakieś nowe skiny, wyrzucić stare - ale ja sie na tym nie znam, nie miałem styczności z plikami no i pewnie aquax by miał do mnie za małe zaufanie.

 

PS. Z miesiąc temu patrzyłem randomowych użytkowników - no i (tak ja oko) z 90% wchodzi tylko raz - napisac podanie o UB . Może warto o czymś pomyśleć żeby zostali?

Na serwerze powinny częśniej pojawiać sie informacje, typu "Zagłosuj 10 razy na serwer na cssetti i zgarnij vipa/premke na 5 dni" - na GO MOD wyświetla to sie chyba raz na mape - moim zdaniem to troche za rzadko

Dokładnie. Gdyby nie wywalało z serwera, ludzi byłoby na pewno więcej, a tak, gra 10 osób, zmienia się mapa, wywala każdemu CSa, a na następną mapę wchodzą tylko 4 osoby. To wywalanie jest naprawdę irytujące i trwa klika miesięcy.

Dodatkowo jeśli chodzi o GO MODA, pisałem cały temat z propozycjami. Nic nie zostało wprowadzone. Pisałem, żeby zrobić jakiś konkurs przy okazji resetu, reset był, konkursu nie ma. Może to by przyciągnęło ludzi. Jest masa błędów z tym modem, nie działa wiele komend, drop jest tak słaby, że prędzej wygram coś w dużego lotka, niż wydropie coś fajnego z tych skrzynek (3/4 pustych). A to są tylko skiny dla urozmaicenia, nie można tego nigdzie sprzedać. Jak zaczynałem tu grać ponad rok temu, to drop na serwerze był dużo lepszy, każdy miał kosy, skiny jakie chciał, a serwer pękał w szwach. Potem aktualizacja moda, decyzja o ograniczeniu dropu i wydropic cos fajnego to liczy z cudem.

Gram często i widze jak ludzie na say płaczą o te skiny i wiem, że dla graczy to byłaby frajda wydropic cos fajnego i tym grac. Bo bez skinow to kazdy moze isc na jakis normalny serwer, gdzie przede wszystkim nie wywala i ma to samo, a tu sie tylko wkurwia, ze ciągle pusta skrzynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chyba najwięcej gram na tym CS:GO Modzie [z tych co tu zaglądają] to się wypowiem:

Może na początku notka do @aquax jeśli wgl będzie czytał takie lektury ;) 

Mógłbyś częściej zaglądać na pw, pisałem do Ciebie gdzieś z początku lipca to odczytałeś w połowie października[tylko dlatego że pisałem na czacie jak byłeś z 5 razy żebyś sprawdził pw] ale odpisać to już nie miałeś czasu i to olałeś. Chociaż głupie zaproszenie na steam mógłbyś przyjąć bo już wisi z pół roku i tam może udało by się Ciebie szybciej złapać. VisTeR wielokrotnie pisał że do niektórych rzeczy które chciałbym dodać/zmienić nie ma prawa to już po pewnym czasie przestawałem mu truć du*e, a Ciebie tutaj złapać to koszmar.  W jednym zdaniu, na serwerze dużo można by było zmienić, opiekun nie ma praw, a z Tobą nie da się skontaktować, więc przydało by się poprawić Twoją aktywność.  

To lecimy do konkretów. Tak jak pisze Pablo [jeśli mogę tak skrócić twój nick]:

57 minut temu, pablitto napisał:

Dodatkowo jeśli chodzi o GO MODA, pisałem cały temat z propozycjami. Nic nie zostało wprowadzone. Pisałem, żeby zrobić jakiś konkurs przy okazji resetu, reset był, konkursu nie ma. Może to by przyciągnęło ludzi. Jest masa błędów z tym modem, nie działa wiele komend, drop jest tak słaby, że prędzej wygram coś w dużego lotka, niż wydropie coś fajnego z tych skrzynek (3/4 pustych). A to są tylko skiny dla urozmaicenia, nie można tego nigdzie sprzedać. Jak zaczynałem tu grać ponad rok temu, to drop na serwerze był dużo lepszy, każdy miał kosy, skiny jakie chciał, a serwer pękał w szwach. Potem aktualizacja moda, decyzja o ograniczeniu dropu i wydropic cos fajnego to liczy z cudem.

"nie działa wiele komend" rzeczy wiadome od dawna i nic z nimi nikt nie robi

/rangi - wyskakuje sprzedaż domeny??? [http://wrzuc.se/i/5a516662129b9]

/cena - która była i dało się zobaczyć wygląd każdego skina z osobna, przestały działać jpg to zamiast to naprawić, lepiej usunąć komendę. Świetnie.

Powstawały różne pomysły, cały czas, a żadne z nich nie zostawały wprowadzane, może by czasami posłuchać graczy z serwera a nie wprowadzać to co samemu się wydaje za właściwe, na pewno jakby pogadało się z osobami co mają tam admina bądź stałymi graczami, nazbierały by się rzeczy które są zepsute/pobugowane i zrobił by się lepszy serwer.

"A to są tylko skiny dla urozmaicenia, nie można tego nigdzie sprzedać." Dokładnie tak, nikt ich nigdzie nie sprzeda, była frajda jak ktoś dropnął kose czy jakiś legendarny skin to fajnie było sobie popatrzeć jak się cieszy przez 3 mapy. Teraz nie raz wchodzę na serwer i ludzie sobie piszą, "12 skrzynka i wszystkie puste, to jakiś żart" . No tak, zgadza się, to żart. Każdy kto gra/grał na Go Modzie wie że większość to młodsi gracze których przyciąga "zbieranie skinów",  ale właśnie na tym serwie o to chodzi żeby je zbierać, ale jak zbierać coś co szansa jest 10% żeby w ogóle coś wypadło z tej skrzynki. Skoro robimy serwer z skinami to może powinny czasami lecieć z tej skrzynki.

Co do resetu takie rzeczy powinny być zapowiadane i np ktoś kto ma największą ilość skinów dostaje vipa na start, ludzie wrzucają ssy z ilościami i było by zainteresowanie forum od strony tego serwera a nie że reset jest wtedy kiedy rozpowszechni się jakiś bug [co zna go już pół serwera i gra tam już nie ma sensu a naprawić tego nie ma komu od razu jak się o nim napisze], albo utracone zostaną dane których nie da się już przywrócić. 

Automsg które jest na serwerze o tym że "Dodaj serwer do ulubionych i odbierz vipa", automatycznie to raczej się nie dodaje bo nie widzę żeby nowi gracze biegali z vipem a zazwyczaj jak wbijasz na serw 2/3 raz masz go już w ulubionych, to jeśli tego vipa się gdzieś odbiera może tam dopisać o tym informacje.

W dniu 6.01.2018 o 01:57, Thc ^^ Aim ^^ napisał:

Też wiemy że sporo osób odeszło i też nie ma tyle osób by się , angażowali w serwer jak i w inne sprawy :) to może by warto Dać osobą którzy już siedzą trochę znamy Szanse i może byśmy to odbudowali ^^ 

Starą Mocną Pochylnie <3:(:(:(

Jestem tego samego zdania, wszyscy widzimy kto aktywnie uczestniczy w "życiu forum", i wyjść z inicjatywą naboru a nie czekać na podania których i tak nikt nie składa bo z góry "znamy Szanse"  więc niektórzy na starcie pasują. Prawa tabela świeci dziurami które przydało by się "załatać"

Mógłbym naprawdę wymieniać w nieskończoność, ale nie wiem czy ktoś w ogóle by chciał czytać moje wypociny więc skończę na tym i zobaczymy jak to dalej będzie funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, odniosę się do postu Krejzola, z tymi pomysłami.

1. Rey pisał na przykład o zmianie molotova, żeby ranił bardziej, bo teraz to rani po 1hp albo wcale.

2. Drop to wiadomo, nie będę szczegółowo pisał, po prostu dropi jedna skrzynka na 5 graczy, czyli jak mamy prawie full serwer dropna 4 skrzynki z czego 3 będą puste, brawo!

3. /kontrakty - tam gdzie nie ma wszystkich rodzajów skinow, np. deagle nie ma rzadkiego skina, zrobi się kontrakt to dostanie sie Deagle Domyślny [RZADKI]

4. /misje - nie dostajemy nagród za niektóre misje + każdy zatrzymuje się na 5 czy 6 misji, bo są do uratowania hosty, ale nasz mappool nie przewiduje map z hostami, więc to w ogóle nie ma sensu.

5. Stattracki - po chuj one są, to ja nie wiem. Nikt za to sie nie wymienia, nikt za to nie kupuje, bo rynek nie działa i koło sie zapętla. Może zrobić jakiś system nagród? Za 1000 st - odbiór losowego skina niskiej jakości, 2000 - dobrej, 4000 - rzadkiej, 8000 - legenda, 10000 - kosa. Odbiór nagród u opiekuna czy kogoś za to odpowiedzialnego. Jest kolejny pomysł, ale i tak nikt go nie zrobi.

Wiele rzeczy można wprowadzić, można tu pisać w nieskończoność, ale po co? 

Jak sobie nie radzicie, to dlaczego nie wezmiecie ludzi do pomocy? Nie mowimy tu od razu, zeby dawać komuś dostęp do całego serwera, bo tak jak Krejzol mówi, tabela po prawo świeci pustkami. Wziąć osobe do pomocy, żeby na przykład przygotowała jakiś plugin, opiekun tylko wgra, na pewno macie jakieś testowe serwery, na których mozna by je przetestować i ta osoba miałaby dostęp do niego, zawsze to kogoś odciążyć może.

Wszystkie te posty w tym temacie pokazują ile można jeszcze zrobić, tylko trzeba chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shock_Therapyprawda, ale to serwer na którym było najwięcej osób na serwerze (poza GunXP) a teraz jest po 5-14 osob w godzinach szczytu.... A ludzie przychodzą na forum tylko po UB, jeśli uda nam sie ich namówić na częstsze wchodzenie na forum to już będzie jakiś PLUS - bo sieć będzie sie rozwijać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to tam Vister gdzieś wyżej co aquax by miał zrobić? No to ja Ci odpowiem - być. Jeżeli się nie mylę to ostatni jego post to kwiecień, a mamy styczeń, może trochę uczestniczyć w życiu forum? Temat został stworzony w piątek, aquax kilkukrotnie był na forum i nic, zero reakcji, odzewu czy postu, choć wylewamy swoje żale w tym dziale, to może by on tutaj zaglądać i coś odpowiedzieć, wyjaśnić czy coś. 

 

A tak poza tym to jest kilka tematów z przed kilku miesięcy z propozycjami i zero odzewu w nich albo brak konkretnej odpowiedzi 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witajcie. 

Rozumiem wasze żale i większość komentarzy w tym temacie. Ostatnio zarówno jak i na MH i Pochylni moja obecność była zerowa. Głównie spowodowane to było sprawami prywatnymi które były pierwszorzędne i musiałem je uporządkować. 

1. Finansów było bardzo mało z serwerów i tak na prawdę cały czas musiałem dokładać ze swojej kieszeni by to jakoś funkcjonowało lub wychodziliśmy na zero.

2. Gdyby nie zależało mi na dalszym rozwoju sieci już dawno bym to zamknął lub połączył z Multi-Headem dla świętego spokoju ale nie zrobiłem tego bo wiem że uda się wszystko podnieść na nogi.

3. W najbliższym czasie wszystkie nasze serwery zostaną przeniesione na najlepsze maszyny co sprawi, że płynność  gry i anty ddos bedzie na najwyzszym poziomie

4. Myślę że w tym tygodniu dojdą 2 stare-nowe serwery  dd2 oraz cs:go dd2 

Postaram się na bieżąco wszystkie rzeczy które założyłem wypełnić bo tak to nie ma sensu byście siedzieli na tak nieogarniętej sieci tylko z sentymentu. Będzie dobrze a przynajmniej postaram się by było. Tyle ode mnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...