Skocz do zawartości

KutasDoZiemiJajaDoKolan Kandydat na admina


Frederick

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  KutasDoZiemiJajaDoKolan
Wiek: 20 
Znajomość AMXX:  Moja znajomość AMXX  to 8 jest ona na poziomie zaawansowanym z tego względu, że umiem sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znam dużo dodatkowych komend. 
Doświadczenie:  Moje doświadczenie jest rozległe, iż w przeszłości posiadałem swój serwer Cod-Mod, ale wiadomo, że bez braku funduszy nie ma dalszej realizacji i prowadzenia serwera bo wiadomo, że w dzisiejszych czasach wszystko ma swoją cenę.  Reklama dużo kosztuje i postanowiłem zakończyć swoją działalność. Byłem administratorem na różnych serwerach typu właśnie cod-mod, zombie mod plague oraz byłem też administratorem na serwerze JailBreak. Moje doświadczenie jak widać jest dobre znam również dużą ilość komend, umiem sprawnie korzystać z amxmodmenu, od strony administratora opanowałem praktycznie wszystko. Wiem, że w teorii ładnie to wygląda, ale wiadomo musicie sprawdzić to w praktyce czy podołam temu zadaniu, ale mam takową nadzieję, że na pewno tak z racji tego, że amxmodmenu nie ma przede mną żadnych tajemnic.
Staż w CS'a:  Mój staż w Counter Strike to praktycznie od roku 2012.
SteamID:  STEAM_0:1:183188794
Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:1:183188794
Link do profilu na Game Tracker: https://cache.gametracker.com/player/KutasDoZiemiJajaDoKolan/145.239.237.104:27425/.
Kontakt: Można skontaktować się ze mną za pośrednictwem mojego numeru telefonicznego 601676419 lub poprzez GG, steam czy też forum.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Myślę, ze jestem odpowiednim kandydatem na odpowiednie miejsce dlatego, że jestem osobą opanowaną, sumienną, systematyczną, która wywiązuje się z powierzanych jej obowiązków, które musi wykonać. Jestem osobą, która nie wdaje się niepotrzebnie w dane konflikty, wręcz staram się załagodzić sytuację, która ma miejsce. Do każdej osoby. która jest na serwerze podchodzę indywidualnie, wiadomo każda osoba jest inna bo jak wiadomo nie ma takiej samej drugiej osoby na świecie. Jestem osobą, która pa poczucie humoru nie obraża się za byle co, a jak wiadomo na serwerze potrzeba takiej osoby. Jestem w stanie pomóc na serwerze pilnować porządku. Dzisiaj była taka sytuacja, że przez cały dzień nie było, ani jednego administratora na serwerze i było z 5 osób, która użyły wspomagaczy mam tutaj na myśli AIM i WH. Ponad połowa ludzi wyszła z serwera bo stwierdziła, że nie ma sensu grać skoro oni grają na wspomagaczach. Osoby, która nie miały wspomagaczy to wchodziły na TXT " zasada jednego skoku". Myślę, że będę dobrym administratorem na serwerze i przekonam was do mej osoby.  Na serwerze jestem aktywny dość często, ale czasami zdarzy się, że mnie nie ma, ale to wynika z życia prywatnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zer0 napisał:

NIe wiem nie wiem, niby do ziemi ale te po kolana ehh :( szkoda ze to i to nie jest takie same.

 

Nie no jestem na tak

Ogarnia

Wiek

Steam

Gra często

Pogadać i pożartować sie da

Forum sobie nadrobi w czasie jak będzie rekru

 

I nie afkaj -.-

 

1 godzinę temu, zer0 napisał:

NIe wiem nie wiem, niby do ziemi ale te po kolana ehh :( szkoda ze to i to nie jest takie same.

 

Nie no jestem na tak

Ogarnia

Wiek

Steam

Gra często

Pogadać i pożartować sie da

Forum sobie nadrobi w czasie jak będzie rekru

 

I nie afkaj -.-

Pojechałem siostrzyczkę zawieś samochodem do przedszkola i dlatego to była jednorazowa sytuacja. :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...