Skocz do zawartości

.:TPS:. Na admina?


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: .:TPS:.
Wiek:  16
Znajomość AMXX (0/8):  8/8
Doświadczenie:  bardzo dobre :) 
Staż w CS'a:  8 lat
SteamID:  STEAM_0:1:156691546 
Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:1:156691546 
Link do profilu na GameTracker: https://www.gametracker.com/player/.%3ATPS%3A./145.239.237.108:27385/ 
Kontakt: GG,Forum,Steam obojętnie
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  ponieważ rano i w nocy rzadko grają admini a ja taki ranny ptaszek i nocny diabeł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie zostanie rozpatrzone za 3 miesiące, jak w końcu @Aragorn wejdzie na forum xd

 

Żarty na bok. 

Wiek nie do końca mi podchodzi, jednakże spełnia ustawowe minimum. Dalej, nawet ja opiekując się serwerami nie znam amx na 8/8, więc też dałbym tu sporą dawkę ostrożności co do skilla. Dalej, tak jak Iksu wspomniał, gracz zgłasza wszelkie nieprawidłowości, wiec tu dajemy dużego plusika.

 

Jak na razie jestem neutralny co do Twojego podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym za daniem mu szansy: 

+ steam

+ widać że zgłasza

+ jeśli gra rano i wieczorem to bardzo się przyda 

+ dobre GT, gra regularnie 

+/- amx - nie do końca plus bo obawiam się że tu trochę podkoloryzowane jeśli nie wspomniał nic o byciu wczesniej adminem ale może się mylę

Minusów w sumie nie widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność na serwerze dobra i w tym podaniu nie ma przechwalanek ile to banow kiedyś ktoś dał, zupełnie inaczej to wygląda i zdaje mi się że podolasz randze, i kciuki można trzymać za zmianą oblicza rano i wieczorem na serwerze. Wiek(czasami) z poprzedniego tematu można określić tylko mianem liczby, 16lat i inne podejście do tematu, przetestujmy ciebie jestem na tak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...