Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Ogonowy banan napisał:

Chciałbym dać propozycje żeby zmienić vipa który będzie rozpoczynał z 100 hp  a max może mieć 150 hp za każdego fraga 5 hp a za hs 10. A inne rzeczy niech zostaną.

Ja nie chcę nic mówić, ale nerf na VIP-ie jest mega potężny, Regeneracja życia powiązana z nim (50 hp za fraga i 75 za HS) jest obecnie jak najbardziej w porządku. Przyjrzyj się jaką regenerację ma zwykły gracz (czyli właśnie Ty) i porównaj ze swoją propozycją. Jak na moje oko, twoja propozycja przedstawia VIP-a inwalidę, bo chcesz, aby miał mniejszy life steal niż zwykły gracz xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to że po zrespieniu się ma 150 hp a nie 100 to akurat jest niezła zaleta vipa I nie zmienialbym tego na odwrót w sensie na początku 100hp A później możliwość regeneracji do 150. 5hp za killa i 10 za hs co to za liczby, tak jak napisał Zeratul zwykły gracz ma 25 i 50 za hs czy jakoś tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeratul jak zwykle wyjaśnił hehe, VIP stoi jak najbardziej okej, a zmiany na 10 hs , 5hp są zaniżeniem GUN XP moda do FFa. Jedynym problemem dla mnie są w VIPie ciche kroki .. to jest taki god mod, pierwszy raz z takim czymś się spotykam. Przecież można by było zastąpić to np. 30% więcej obrażeń od HE(uwzględniając mapy gg) , lub/i detonacją siebie w promieniu 25m po śmierci, starczyło by i odpokutowało za te ciche kroki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Miłosz napisał:

Zeratul jak zwykle wyjaśnił hehe, VIP stoi jak najbardziej okej, a zmiany na 10 hs , 5hp są zaniżeniem GUN XP moda do FFa. Jedynym problemem dla mnie są w VIPie ciche kroki .. to jest taki god mod, pierwszy raz z takim czymś się spotykam. Przecież można by było zastąpić to np. 30% więcej obrażeń od HE(uwzględniając mapy gg) , lub/i detonacją siebie w promieniu 25m po śmierci, starczyło by i odpokutowało za te ciche kroki

Ciche kroki są jakie są, ale przy pełnym serwerze w ferworze walki ciężko dosłyszeć kogokolwiek zachodzącego Ciebie od tyłu :) No chyba, że masz uber turbo słuchawki za 1,5 klocka, a w nich dźwięk przestrzenny na 200 kanałów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniać w vipie co wam przyszło do głowy. I tak nie ma go wiele osób. Jest to dynamiczny serwer i te 150 hp tylko trochę daje przewagę bo i tak jak ktoś nie ma oczu dookoła głowy to będzie ginąć i przy 200hp. Sa ważniejsze rzeczy chociażby mapy które dużo by uroizmaicily. 120 czy 130 hp na vipie to jest nic 1 byle jaki strzał z pistola i ta różnica się niweluje. A jak ktoś nie ma przyzwoitych słuchawek to czy ktoś ma cichobiegi czy nie ma to dużo nie zmienia. Zresztą Miłosz kup vipa i pokaż mi tego god moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się "cipem" zajmować to zwiększylibyście exp za 3 pierwsze miejsca na koniec mapy!!! 

12 minut temu, Luczko napisał:

Nic nie zmieniać w vipie co wam przyszło do głowy. I tak nie ma go wiele osób. Jest to dynamiczny serwer i te 150 hp tylko trochę daje przewagę bo i tak jak ktoś nie ma oczu dookoła głowy to będzie ginąć i przy 200hp. Sa ważniejsze rzeczy chociażby mapy które dużo by uroizmaicily. 120 czy 130 hp na vipie to jest nic 1 byle jaki strzał z pistola i ta różnica się niweluje. A jak ktoś nie ma przyzwoitych słuchawek to czy ktoś ma cichobiegi czy nie ma to dużo nie zmienia. Zresztą Miłosz kup vipa i pokaż mi tego god moda.

Tak jak @Luczkowspomniał, można mieć i 1000 hp ale jak się jest NUBEM (czyt. Ja) to nic to nie da. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MroźnY jak to było, "nie bądź vipa kup se cipa"? xD

 

Ale tak na poważnie, myślę, że tak czy owak najwięcej w sprawie samej propozycji wyjaśniłem ja. O tyle dobrze, że @Ogonowy banan przyczepił się tylko do hp VIP-a, a nie do niego jako całości. Choć na własną rękę to w momencie, zanim dobrze EXP się załaduje, to VIP na "nożówce" nie powinien mieć 150 hapsów i 2 granatów do rzucania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...