Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Ogonowy banan napisał:

Chciałbym dać propozycje żeby zmienić vipa który będzie rozpoczynał z 100 hp  a max może mieć 150 hp za każdego fraga 5 hp a za hs 10. A inne rzeczy niech zostaną.

Ja nie chcę nic mówić, ale nerf na VIP-ie jest mega potężny, Regeneracja życia powiązana z nim (50 hp za fraga i 75 za HS) jest obecnie jak najbardziej w porządku. Przyjrzyj się jaką regenerację ma zwykły gracz (czyli właśnie Ty) i porównaj ze swoją propozycją. Jak na moje oko, twoja propozycja przedstawia VIP-a inwalidę, bo chcesz, aby miał mniejszy life steal niż zwykły gracz xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to że po zrespieniu się ma 150 hp a nie 100 to akurat jest niezła zaleta vipa I nie zmienialbym tego na odwrót w sensie na początku 100hp A później możliwość regeneracji do 150. 5hp za killa i 10 za hs co to za liczby, tak jak napisał Zeratul zwykły gracz ma 25 i 50 za hs czy jakoś tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeratul jak zwykle wyjaśnił hehe, VIP stoi jak najbardziej okej, a zmiany na 10 hs , 5hp są zaniżeniem GUN XP moda do FFa. Jedynym problemem dla mnie są w VIPie ciche kroki .. to jest taki god mod, pierwszy raz z takim czymś się spotykam. Przecież można by było zastąpić to np. 30% więcej obrażeń od HE(uwzględniając mapy gg) , lub/i detonacją siebie w promieniu 25m po śmierci, starczyło by i odpokutowało za te ciche kroki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Miłosz napisał:

Zeratul jak zwykle wyjaśnił hehe, VIP stoi jak najbardziej okej, a zmiany na 10 hs , 5hp są zaniżeniem GUN XP moda do FFa. Jedynym problemem dla mnie są w VIPie ciche kroki .. to jest taki god mod, pierwszy raz z takim czymś się spotykam. Przecież można by było zastąpić to np. 30% więcej obrażeń od HE(uwzględniając mapy gg) , lub/i detonacją siebie w promieniu 25m po śmierci, starczyło by i odpokutowało za te ciche kroki

Ciche kroki są jakie są, ale przy pełnym serwerze w ferworze walki ciężko dosłyszeć kogokolwiek zachodzącego Ciebie od tyłu :) No chyba, że masz uber turbo słuchawki za 1,5 klocka, a w nich dźwięk przestrzenny na 200 kanałów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniać w vipie co wam przyszło do głowy. I tak nie ma go wiele osób. Jest to dynamiczny serwer i te 150 hp tylko trochę daje przewagę bo i tak jak ktoś nie ma oczu dookoła głowy to będzie ginąć i przy 200hp. Sa ważniejsze rzeczy chociażby mapy które dużo by uroizmaicily. 120 czy 130 hp na vipie to jest nic 1 byle jaki strzał z pistola i ta różnica się niweluje. A jak ktoś nie ma przyzwoitych słuchawek to czy ktoś ma cichobiegi czy nie ma to dużo nie zmienia. Zresztą Miłosz kup vipa i pokaż mi tego god moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się "cipem" zajmować to zwiększylibyście exp za 3 pierwsze miejsca na koniec mapy!!! 

12 minut temu, Luczko napisał:

Nic nie zmieniać w vipie co wam przyszło do głowy. I tak nie ma go wiele osób. Jest to dynamiczny serwer i te 150 hp tylko trochę daje przewagę bo i tak jak ktoś nie ma oczu dookoła głowy to będzie ginąć i przy 200hp. Sa ważniejsze rzeczy chociażby mapy które dużo by uroizmaicily. 120 czy 130 hp na vipie to jest nic 1 byle jaki strzał z pistola i ta różnica się niweluje. A jak ktoś nie ma przyzwoitych słuchawek to czy ktoś ma cichobiegi czy nie ma to dużo nie zmienia. Zresztą Miłosz kup vipa i pokaż mi tego god moda.

Tak jak @Luczkowspomniał, można mieć i 1000 hp ale jak się jest NUBEM (czyt. Ja) to nic to nie da. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MroźnY jak to było, "nie bądź vipa kup se cipa"? xD

 

Ale tak na poważnie, myślę, że tak czy owak najwięcej w sprawie samej propozycji wyjaśniłem ja. O tyle dobrze, że @Ogonowy banan przyczepił się tylko do hp VIP-a, a nie do niego jako całości. Choć na własną rękę to w momencie, zanim dobrze EXP się załaduje, to VIP na "nożówce" nie powinien mieć 150 hapsów i 2 granatów do rzucania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Ogonowy banan napisał:

Regeneracje hp mogą zawsze zwiększyć ale hp do 150 by mogli dać bo 170 i tak to już za dużo

Jest 150 tylko przy zrespieniu. Po zabiciu kogokolwiek już spada do 100. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...