Skocz do zawartości

Razor powrót


Razor1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick na serwerze: Razor
Wiek: 19 lat
Znajomość AMXX: 8
Doświadczenie: Jest spore, po raz kolejny chciał bym pełnić tą funkcję.
Staż w CS'a: około 7 lat, może trochę dłużej
SteamID: 
STEAM_0:1:53289471
Link do profilu na banid:http://banid.pl/kto?to=0:1:53289471
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Razor/145.239.237.104:27425/
Kontakt: numer telefonu 501 366 023, steam
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ umiem dbać o porządek, miałem tu admina nie raz i raczej spisywałem się dobrze. Pragnę wspomóc serwer, ponieważ nikt nie lubi chaterów ;).

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to gram codziennie w godzinach wieczornych, co jest przyczyną tego, że mnie nie widzicie i raczej nie zobaczycie, swoją drogą, ja również nie widziałem żadnego z was ;) . A @[TEAM PRO]  ma chyba rozegrane za mało godzin, żeby wypowiadać się w moim podaniu, a  jest to napisane w:

 §4. W podaniach mogą wypowiadać się:
- Administrator
- Opiekun serwera
- Autor podania (może nie zgadzać się z wypowiedziami innych osób).
- Osoba z czasem online min. 5 godzin na serwerze w ciągu ostatnich 2 tygodni.

A z tego co wiem, to Ty masz przegrane nie całe 2 godziny ;).

 

@EDIT. W tym momencie również siedzę na serwie i nie widać nikogo z was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razor1 a ja tobie przypominam, że Administracja to nie maszyny i nie każdy ma czas żeby grać na serwerze po 24h każdy z nas ma też swoje życie prywatne także nie każdemu pasuje żeby grać w takich godzinach, a niektórzy z administratorów mają już swoje lata mają małe dzieci żonę i nie każdy może grać cały czas bo chyba każdy by chciał spędzić trochę czasu z rodziną w wolnej chwili a nie siedzieć przed kompem i łupać w cs'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to co napisałeś, wszystkie powyższe posty, które są na "nie" nie mają swojego uzasadnienia. Sam tak twierdzisz, ponieważ te osoby również mogły mnie nie widzieć, bo akurat byłem w pracy, albo byłem u swojej dziewczyny, więc albo nie wymagajcie od kogoś, żeby był 24/24, bo ktoś mnie nie widział, bo akurat gram w innych godzinach, albo sami się stosujcie do tego i bierzcie na klatę takowe komentarze. Rozumiem Cię, też mam swoje prywatne życie, nie kręci się ono ciągle wokoło CS'a. Na serwa wróciłem już jakiś czas temu i gram na nim. Grałem ze Stalco (ówczesny @Black Wolf) już nie jedną mapę ;) .

Pozdrawiam :1f61c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...