Skocz do zawartości

Wywiad z Rejem


Pyton.

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na wywiad z @Rey ♔. ;)

Kolorki:

@Marshello - Fioletowy

@Rey ♔ - Pomarańczowy

Hej Rey! Bardzo fajnie, że zgodziłeś się na wywiad. Jestem przekonany, że dużo forumowiczów chciałaby poznać Cię bliżej, a więc tradycyjnie na początek opowiedz coś o sobie.

Hej. Jestem Bartek. Mam 20 lat. Mieszkam w malutkiej wsi Struża w województwie lubelskim. W tym roku ukończyłem czteroletnie technikum, kierunek mechanik samochodowy. Posiadam dziewczynę o imieniu Ania, która jest ode mnie o rok młodsza. Nie wyobrażam sobie życia bez niej. Moim hobby są gry komputerowe oraz sport (szczególnie piłka nożna oraz siatkówka). Bardzo lubię zwierzęta, oddałbym za nie życie jeśli byłaby taka okazja. Więcej chyba nie ma sensu pisać bo i tak mało kto sie mną interesuje :D

 Co możesz powiedzieć o swojej niewielkiej miejscowości?

Uuu.. Za dużo nie będzie do opowiadania. Zwykła wieś:D  Do sklepu daleko, do kościoła daleko. Mieszkam przy głównej drodze i właśnie w tym tygodniu lub następnym będzie budowana ścieżka rowerowa, która zabierze nam troszeczkę podwórka. 

Jakim zawodem się obecnie zajmujesz? 

Jak wcześniej wspomniałem - skończyłem w tym roku technikum o kierunku mechanik samochodowy. Obecnie nie posiadam pracy ale może niedługo zacznę szukać

Odbiegając od tematu, jak trafiłeś na Pochylnie?

Hmm... Ogólnie swoją przygodę z cs'em rozpocząłem dzieki bratu ciotecznemu. Moim pierwszym serwerem, na którym zacząłem grać był serwer 201lvl. Bardzo mi się spodobał ale niestety po przerwie od gry ten serwer bodajże upadł. Nie mogłem go nigdzie znaleźć. No i tak zacząłem szukać serwera. I znalazłem strone cssetti dzięki której trafiłem właśnie na ProCoda. Spodobał mi się i zacząłem na nim grać. Były na początku małe problemy (grając na wcześniejszym nicku dostałem perma i za to że nie napisałem podania o UB nie mogłem już na nim grać.... ale... do następnego dnia, bo chyba miałem zmienne IP - nie wiem. Ale dostawałem bana za aktywnego bana.) No i tak zmiana nicku na Rey pomogła :D I od tamtej pory jakoś leci. Potem zdecydowałem, że spróbuję swoich sił jako admin. No ale znowu nastał problem - steam . No i musiałem za kupić bo nici z admina. No i tak jakoś mała "władza" na serwerze zatrzymała mnie do dziś.

Od ilu lat rozmawiasz na TeamSpeak'u? 

Nie rozmawiam na TeamSpeak'u ponieważ nie posiadam mikrofonu (zepsuł sie :D

 

Zdradź forumowiczom największą tajemnicę związaną z Twoją osobą.

Narazie nie zdradze, ale może wkrótce... I będzie to jednocześnie związane z odejściem z tej sieci. Narazie nic nie moge powiedzieć, ale spokojnie teraz tak tylko sobie myślę :P Jeszcze nic pewnego 

Masz jakieś zwierzę?

Pieska. O imieniu April (kwiecień), nie ja go tak nazwałem lecz jego była właścicielka. Nazwa związana jest z jego datą urodzenia - 1 kwiecień

Jaką najgłupszą rzecz zrobiłeś w życiu?

Hmm... Chyba to że sie urodziłem

Ulubiony film?

Moim ulubionym filmem jest chyba "Plan Gry" albo nawet "Opowieści z Narni" lub serial "Skazany na śmierć"

Dziękuję Ci bardzo za wywiad. Może nie jest spełnieniem Twoich marzeń, ale starałam się i widzę, że Ty również. Na sam koniec: Czy chcesz kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam każdego użytkownika forum Pochylnia.pl a w szczególności @VisTeR.' @Black Wolf (Stalco) oraz @Aragorn bo odwalają kawał zajebistej roboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ilu lat rozmawiasz na teamspeaku? Jak to post z głupim pytaniami to może od ilu lat masz styczność z komputerem i może o pojedyncze elementy będziesz pytał? Strasznie słabe to było i nie ma tutaj spójności i wygląda jakbyś miał gotowe pytania i wysłał je wszystkie a potem skleil z odpowiedziami. Jak to Madziula napisała, nie wnikasz wcale w to co on ci odpisuje... Nie chcę być nie miły, ale zajmij się czymś na czym się znasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie masz podziękowania za chęci, ale i na tym zakończę plusy. To się kupy nie trzyma ten wywiad. Bardzo słaby. Gadacie o marchewce a za chwilę o asfalcie ( wiem zajebiste porównanie ) ale tak to się czyta. Więcej czasu na dany wywiad trzeba poświęcić a po drugie naucz się przyjmować krytykę. Zero kultury osobistej, do dupy taki reporter.

 

Pozdrawiam To ja lolek ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grafik

Oj Cebi, Cebi..... Mam strasznie mieszane uczucia co do tego wywiadu. Czytam i mam wrażenie że to nie Ty zadawałeś te pytania tylko ktoś inny. Nie oszukujmy się :P dobrze wiemy że niestety zdarzało Ci się popełniać masę błędów oraz pisać skrótami bez ładu i składu a tu nagle taki przełom niczym z podstawówki do gimbazy :D 

 

...a co do Ciebie Reyuśka, wybij sobie z głowy jakieś uciekanie od nas ty rebelu jeden  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

    • Administrator
    • Moderator
    • UB Team
    • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
    • Opiekun Discord
    • Grafik
    • Moderator Discord
    • Multi Admin
    • Admin GO MOD 4MAPS
    • Admin GO MOD ONLY DD2
    • Admin GunXpMod
    • Admin ONLY DD2
    • Donator
    • Premium
    • Weteran
    • Bywalec
    • Dziewczyna
    • Użytkownik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...