Skocz do zawartości

137# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie nowy Steam jest lepszy, mimo iż nie jest bez wad. Poza tym musimy sobie uświadomić jedną rzecz, że mimo wprowadzenia nowej szaty graficznej jak i funkcji na czacie, jest to dalej wersja BETA i wiele jeszcze jest rzeczy do poprawki, o których my, zwykli użytkownicy platformy nie mamy pojęcia. Pracują nad tym osoby zdecydowanie bardziej wykształcone i mądrzejsze od nas oraz bardziej doświadczeni testerzy, którzy mają dużo większe pojecie o aplikacji niż my. Ewentualnie, jeżeli chcecie powrócić do starszej wersji, wyłączcie udział w testach beta i zróbcie rollback do wersji sprzed beta update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej stara, ta nowa zabiera fps oraz jak ją włączm np. żeby komuś odpisać mam lagi, których przedtem nie miałem. Czasami też się psuje to, że nie mogę się połączyć ze serverami steam i nie widze przez to kto jest on-line. mimo że mam internet, ale jak to Zeratul napisał to jest w fazie Beta i nie jest to jeszcze do końca zrobione. Lepiej poczekać aż to udoskonalą i wtedy będzie można głosować, która lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grafik

Zdecydowanie ta nowsza. Posiada wiele nowych, fajnych funkcji związanych z chatem, lepiej maskuje połączenia głosowe przez co nie można z łatwością zdobyć czyjegoś IP poprzez wireshark tak jak w starej i jeszcze nigdy nic mi się nie zawiesiło w porównaniu do starej wersji. Być może na starszym sprzęcie tak średnio chodzi z tego co słyszałem ale na nieco nowszym jest rewelacja. Gdyby kogoś interesowały jakie konkretne zmiany prowadzili i co poprawili to tutaj jest pełen opis zmian: https://steamcommunity.com/updates/chatupdate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...