Skocz do zawartości

Proźba o UnBan + Skarga na Madziaa


Madrit

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): HelSod
Godzina, data zdarzenia: 30.01.2019 godzina 22:08:56
Mapa: cs_office
Opis zdarzenia: Ja rozumiem, że koleżanka jest w UB team, chce się wykazać jako admin na wszystkich serwerach okej, ale na moje UB team powinien być od oglądania demek, screenów, odbanowywania,  sprawdzania skarg na cheaterów itp a nie od zabawy w multi admina na wszystkich serwerach jako UB team, ale przejdźmy do sedna, dostałem Bana od Admina (jeśli można ją tak nazwać) badz kto jak woli od Unban Teamu, w banie tym zostało wpisane Podszywka + Aktywny, a więc teraz do wyjaśnień, po pierwsze moje konto na którym gram HelSod jest i istnieje od bardzo bardzo dawna gram na tym koncie w cs 1.6 na steamie od dobrych 2 lat więc nie mam zielonego pojecia jak Szanowna pani Madziaa mogła uznać i na jakiej podstawie że jestem tak zwaną podszywką, może jest to próba, wrecz kolejna próba odsuniecia mnie od gry po byciu tak zwanym "katem" dla Madzi, (tak Madziaa, jeśli to czytasz a zapewne tak, taka sama skarga z odbanowaniem była 2 lata temu ode mnie dla ciebie dlatego, że nie mogłaś nikogo ubić przez moje miny na Mapie, lecz wtedy żeby moje bany nie były dłuższe niż 1d, bo takie mi dawałaś, zmieniłem nick na Marv po skardze jak sie wszystko uspokoiło wróciłem do nicku HelSod, ale to już drugorzędna sprawa. :) ) po drugie oprócz bana z tak zwanym opisem Podszywka, był dorzucony jeszcze jeden powód mojego zbanowania, który zwał się Aktywny, nie wiem również na jakiej podstawie pani Madziaa mogła uznać, że mam aktywnego, (Okej dostałem Bana od tak zwanego Hadesa za miny w przejściach na 2 dni i 3h bodajrze co i tak nie powinno mieć miejsca bo są do 1dnia według regulaminu, ale pomińmy ten fakt), kiedy Ban mi zszedł wbiłem ponownie na serwer zagrałem sobie 2 mapki i dostałem Bana od naszej Madzii z napisem Podszywka + Aktywny co jedno jak i drugie było nie prawdziwe, zatem bardzo bym prosił o rozpatrzenie owego tematu z napisem proźba o unban + Skarga (związku z tym, że nie mam pojecia gdzie wstawić skarge na unban team, więc pisze jedno w drugim w dziale [Pozostałe Bany]). Ponadto bardzo bym prosił o Upomnienie Madzi za bezsensowne usuwanie z gry osób bez żadnych dowodów oraz o to żeby tematem zajał się inny członek unban team związku z odbanowaniem badz Opiekun Serwera albo Właściciel. dołączam również Wycinek z konsoli:


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname: HelSod 
[AMXBans] Reason: 'Podszywka + aktywny' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Pochylnia.pl 
[AMXBans] Your SteamID: '' 
[AMXBans] Your IP: Pozwoliłem sobie zakryć żeby osoby trzecie nie widziały
[AMXBans] =============================================== 

Bardzo bym również prosił żeby w temacie pisały osoby z tym związane badz Administracja wyższego szczebla (Opiekun serwera, Właściciel) , mam bardzo dużo wrogów na serwerze przez blokowanie na minach, więc mogą i one w ramach zemsty dorzucić w tym temacie jakeś kłamstwa od siebie.
 

STEAM_ID / IP: w AmxBans tutaj nie chce podawać do opini publicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Będę na kompie za +/- 3h to wyjaśnię, poczekaj cierpliwie. 

 

EDIT:

Dobrze bobrze, to teraz tak.

Po 1 - Nie wiedziałam, że Ty jesteś ten HelSod.

po 2 - widziałam, że grasz na nonsteam, a gracz o tym nicku zawsze grał na steam, stąd ban za podszywkę. Również nie wiedziałam, że to Ty. Nie będę się pytać kto gra bo każdy potrafi skłamać, że gram teraz na ns bo coś tam coś tam xD

po 3 - miałam już dodawać bana za samą podszywkę, ale dodając bana na IP zauważyłam, że jeden ban na to IP jest już aktywny (jak jest aktywny na to IP to nie mogę przez stronę dodać drugiego). http://aquax.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=1725 - mówię o tym banie. Dałam więc UB i dodałam nowego za podszywkę oraz bana aktywnego. Ten ban powinien skończyć się dnia 30 stycznia o godzinie jak widać 21:52 (był na 2 dni), a Ty w tym czasie grałeś na nonsteam. Stąd ban aktywny.

po 4 - banowałam Cię na koniec tej mapy - http://d1.hltv.org.pl/srv52173/HLTV-1901302149-cs_office.dem.zip gdzie ta mapa zaczęła się o 21:49 i grasz na niej od początku więc 3 minuty bana jeszcze miałeś.  http://d1.hltv.org.pl/srv52173/HLTV-1901302124-de_rats_1337.dem.zip mapa z godziny 21:24 do 21:49 - tutaj grasz znów, a wcześniejszy ban się jeszcze nie skończył :) Na poprzednich mapach również grałeś. Nie wiem czy to była podszywka czy Ty. Nie mam jak tego sprawdzić.

 

@Black Wolf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, dla mnie brak UB.

L 01/30/2019 - 17:08:29: [mapchooser4.amxx] HelSod wybral de_westwood_big
L 01/30/2019 - 20:56:21: [adminchat.amxx] Chat: "HelSod<1678><STEAM_2:0:171512950><>" chat " HADES grasz w cs 1.6 go?"
L 01/30/2019 - 21:12:10: [adminchat.amxx] Chat: "HelSod<1683><STEAM_2:0:171512950><>" chat " Admin mam sprawe"
L 01/30/2019 - 21:12:19: [adminchat.amxx] Chat: "HelSod<1683><STEAM_2:0:171512950><>" chat " BARDZO WAZNA JESTES?"
L 01/30/2019 - 21:12:32: [adminchat.amxx] Chat: "HelSod<1683><STEAM_2:0:171512950><>" chat " Admin? halo"
L 01/30/2019 - 21:12:56: [adminchat.amxx] Chat: "HelSod<1683><STEAM_2:0:171512950><>" chat " czy jesli mozna nad przejsciem przeskoczyc to dozwolona jest tam mina czy nie?"
L 01/30/2019 - 21:13:13: [adminchat.amxx] Chat: "HelSod<1683><STEAM_2:0:171512950><>" chat " ok dzieki"
L 01/30/2019 - 21:15:00: [mapchooser4.amxx] HelSod wybral de_nuke_1337
L 01/30/2019 - 21:46:04: [mapchooser4.amxx] HelSod wybral cs_office
L 01/30/2019 - 22:12:10: [mapchooser4.amxx] HelSod wybral de_dust4ever

 

Grałeś na NS kilka godzin przed upłynięciem czasu bana. IP i Twój nick tylko to potwierdza. UB Team i administracja posiadają dostęp do bansa, więc sprawdzą sobie IP.

Twój ban kończył się o 21:52:56 (godzina:minuta:sekunda), a o 17:08 już byłeś na serwerze.

Wrócę jeszcze na moment do jednego fragmentu

"L 01/30/2019 - 21:46:04: [mapchooser4.amxx] HelSod wybral cs_office", więc nie ma wątpliwości, że to byłeś Ty, bo Madziaa chwilę później Cię zbanowała.

 

Edit.

@Madrit

1. Dostałeś wtedy bana na SID (STEAM_0:1:219169928), adres IP mają osoby, które posiadają dostęp do bansa (czytaj UBT i wyżej)

2. "L 01/30/2019 - 21:46:04: [mapchooser4.amxx] HelSod wybral cs_office
L 01/30/2019 - 22:12:10: [mapchooser4.amxx] HelSod wybral de_dust4ever" To wszystko mówi za siebie. Aby zostać zbanowany przez stronę, musi zmienić się mapa. Te 2 urywki potwierdzają, że to Ty (o 22:08 Madziaa nadała bana przez stronę).

3. Jeżeli pisze STEAM_2:0:XXXXXXXXX, jest to gracz NS, a jak wspomniałem w punkcie 1, otrzymałeś bana na SID (0:0:xxxxxxx oraz 0:1:xxxxxxx to są gracze Steam). Na wersji NS mogłeś wejść na serwer, gdyż ban był nałożony na SID (STEAM_0:1:219169928).

 

 

@Madziaa<3, @GandalfSzary@L@M@NeR, @wQ.. Resztą zajmijcie się sami. Co mogłem to pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, mogłaś się pomylić z tą podszywką jestes tylko człowiekiem rozumiem, co do Bana Aktywnego nie możliwe jest, żebym grał 3 minuty jeszcze na aktywnym skoro był to ban czasowy a nie permametny to bez sensu jest jakakolwiek próba zmianny ip, bo po co skoro to nie jest perm. 

po 2 - gdybym miał zmienne ip i bym mógł grać na permie czy na banie czasowym jak zwał tak zwał to nie pisałbym, zażalenia, skargi, proźby o unbana tutaj tylko bym zmiennił se ip i grał w dobre se ile chce na tym serwerze problem tego serwera jest taki, że nie mam tutaj zarezerwowanego nicku oraz na serwerze nie ma tak zwanego hasła na poczatku ,przez co każdy może grać na moim nicku, na serwerze mam dużo wrogów tak jak mówiłem + na nicku helsod mnóstwo monet przez co mój nick który nie jest w żaden sposób zabezpieczony jest atrakcyjny dla każdego wrecz kto chce się pobawić.

po 3- (przed chwilą zauważyłem co napisał black wolf) skoro miałem bana na steama to jak mogłem pisać te wiadomości ze steama? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wiadomości nie są ze steama tylko z nonsteam. IP jest to samo więc nie wmawiaj, że to nie Ty :) Sprawdzałam te dema i nawet styl gry jest taki sam jak Twój (czyt. kampienie i nasranie min wokół siebie i w przejściach czy przy hostach, żeby nikt Cię nie zabił).

@L@M@NeR @wQ. co robimy z tematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up 

Rozumiem że sprawdziliście te wiadomości z jakiego IP przyszły tak? Pani Madzio styl gry to 2 różne rzeczy nie gra pani tam zbyt często, wiec nie możesz wiedzieć kto jak gra jest wiele osób którzy robią tak samo jak ja

30 minut temu, Black Wolf napisał:

3. Jeżeli pisze STEAM_2:0:XXXXXXXXX, jest to gracz NS, a jak wspomniałem w punkcie 1, otrzymałeś bana na SID (0:0:xxxxxxx oraz 0:1:xxxxxxx to są gracze Steam). Na wersji NS mogłeś wejść na serwer, gdyż ban był nałożony na SID (STEAM_0:1:219169928).

Komputer podczas Bana miałem w serwisie do formatowania (tak wiem powiedzcie, że to bajki jak uznacie tak uznacie) ,kiedy dostałem komputer pobrałem sobie cs NS nie Steama, bo mi sie już nie chciało pobierać chciałem jutro, ale mniejsza, kiedy pobrałem cs ns i wszedłem na serwer bana nie miałem uznałem, że już minał nie wyświetlała mi się informacja kiedy się kończy bo po prostu go tam nie było, nie wiedziałem również że został nadany na steam (chociaż powinien być i na steam i na ip jak już) jak popatrzyłem na amxbans co przysłała Magda ban był na tip top a nie na HelSod nawet gdybym z ciekawości chciał sprawdzać amxbans chociaż wiadomo że skoro nie ma bana to nie ma, ale gdybym chciał z ciekawości to bym go nie znalazł, bo został nadany na nick tip top, ponadto nie byłbym na tyle głupi  wiedzac, że mam bana i to czasowego ktory się kończy za 3h wchodzić na serwer, badz zmienniać ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Bany dodawane na serwerze dodają się na steamid i ip, ale jak zmieni się steamid to czasami można tego bana obejść. Ja jak widzę kogoś nonsteam i muszę zbanować przez stronę to daję bana na IP bo nonsteam'y zazwyczaj mają zmienny SID, więc po kilku sekundach wchodzą z powrotem na serwery.

Poza tym ban jest na osobę, a nie na nick. Możesz grać pod 50 różnymi nickami, a bany i tak będziesz dostawał za aktywnego, więc nie wiem po co ta wzmianka o banie na nick Pro Tip. Ban ten nadany został na Twoim steamie tak w ogóle.

Dobrze wiedziałeś, że ban Ci się jeszcze nie skończył, więc po co wchodziłeś? Myślałeś, że nikt się nie skapnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Madziaa<3 napisał:

Dobrze wiedziałeś, że ban Ci się jeszcze nie skończył, więc po co wchodziłeś? Myślałeś, że nikt się nie skapnie?

gdybym wiedział, że ban mi się nie skończył to bym nie wchodził ani na serwer ani na forum i nie bawił się w sprawy na forum, ponadto nie wiedziałem, że mam jeszcze bana, aczkolwiek nadal zostaje przy swojej wersji, że osoba która jak pokazał Black Wolf pisała na chacie to nie byłem ja, jeszcze dodam jedno od siebie na serwerze dużo gram i dobrze się bawię gdybym miał perma okej możecie mówić, że próbowałem obejść jakoś bana próbowałem zmiennić ip itp, ale kiedy ma się bana czasowego i 3h jeszcze do końca to jak można mówić że ta osoba weszła z premedytacją, po bana na zawsze jedno mija się z 2, jeszcze ostatnia kwestia gdybym wiedział za co jest ten ban który od ciebie dostałem i bym wiedział że faktycznie wyszło to z mojej winy to nie bawił bym się w jakeś pisanie na forum skarg, zażaleń proźby o unbana ,tylko żyjąc w 21 wieku i mając sobie dostęp do internetu pobrał bym se darmowy program, zmiennił ip i grał sobie dalej w najlepsze a jednak mimo wszystko nadal tu jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...