Skocz do zawartości

Podanie Wizard


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: |♕WιZARD♕| CASEDROP.EU
Wiek:  17 lat
Znajomość SM (0/8) : 6/8
Doświadczenie: Mam już dość duże doświadczenie, ponieważ pełniłem już funkcję administratora na kilkunastu serwerach i bardzo dobrze się sprawowałem.  
SteamID: STEAM_1:0:461872764
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198884011256/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/|♕wιzard♕| casedrop.eu/145.239.237.105:27100/
Kontakt: Steam,e-mail,fb,
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Najważniejsze i najtrudniejsze pytanie. Myślę, że zasługuję na funkcję administratora, ponieważ znam bardzo dobrze serwer, bez problemowo pomogę w każdej sytuacji, znam wielu graczy, ich charaktery, style, więc wiem jak do nich podchodzić. Kolejnym powodem będzie to, że spełniam warunki uczestniczenia w rekrutacji. Mam ukończone 17 lat, jestem osobą dojrzałą emocjonalnie. Jestem osobą spokojną oraz uczciwą, jeśli zostałbym obdarowany zaufaniem, wszystkie czynności wykonywałbym jak najlepiej, karałbym graczy sprawiedliwie, nie patrzyłbym na to, czy dana osoba jest moim kolegą, wrogiem czy przyjacielem. Jak można wywnioskować po podaniu, nie mam problemu z zachowaniem na wysokim poziomie zasad ortografii i interpunkcji. Kolejnym argumentem, którym postaram się przekonać administrację, że zasługuję na to stanowisko, jest to, że wytrwale dążę do celu. Idealnym przykładem jest to podanie, ponieważ nie poddając się, ciągle walczę o uzyskanie możliwości piastowania tego stanowiska. Wręczanie mi szansy na dołączenie do grona administracji nie będzie błędem i ze wszystkich swoich sił postaram się Wam to udowodnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kłamczuszek się znalazł. Nie spełniasz wszystkich wymagań rekrutacji. Wymagane jest 30 godzin spędzonych na serwerze, a GT pokazuje mi o dziwo 14.

 

Dojrzały emocjonalnie? Dobry żart patrząc na to jak się o ub wykłócałeś jak udowodniono Ci latanie na wh -> 

Do tego jeszcze twierdziłeś też, choć dowodów nie przedstawiłeś, iż pablito ma aima. 

 

Także tego, nie nadajesz się. Żegnam.

 

EDIT: @Wizard353 przeczytaj post w temacie co podlinkowałem, dalej uważasz że kłamię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

-GT.

- Nie spełniasz wszystkich wymagań.

- Latałeś już na WH co źle o tobie świadczy.

PS: Moim zdaniem jak narazie jest dość adminów aby utrzymać porządek na serwerze.  Powiem również, że czasem masz różne akcje i lubisz wyzywać innych lub używać dużo wulgaryzmów. ( Nie ukrywam samemu mi się zdąży przełknąć ale każdy na serwerze potwierdzi iż dbam o to aby zachować pełną kulturę na serwerze). Nic więcej nie mam do dodania.

Popieram @Zeratul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ★ℋℇℓℓℚ★ napisał:

Jestem na NIE

-GT.

- Nie spełniasz wszystkich wymagań.

- Latałeś już na WH co źle o tobie świadczy.

PS: Moim zdaniem jak narazie jest dość adminów aby utrzymać porządek na serwerze.  Powiem również, że czasem masz różne akcje i lubisz wyzywać innych lub używać dużo wulgaryzmów. ( Nie ukrywam samemu mi się zdąży przełknąć ale każdy na serwerze potwierdzi iż dbam o to aby zachować pełną kulturę na serwerze). Nic więcej nie mam do dodania.

Popieram @Zeratul

 

7 godzin temu, Zeratul napisał:

Oj kłamczuszek się znalazł. Nie spełniasz wszystkich wymagań rekrutacji. Wymagane jest 30 godzin spędzonych na serwerze, a GT pokazuje mi o dziwo 14.

 

Dojrzały emocjonalnie? Dobry żart patrząc na to jak się o ub wykłócałeś jak udowodniono Ci latanie na wh -> 

Do tego jeszcze twierdziłeś też, choć dowodów nie przedstawiłeś, iż pablito ma aima. 

 

Także tego, nie nadajesz się. Żegnam.

Tak latałem na ,,WH'' ale to na platformie cs 1.6

@Zeratul kiedy twierdiłem ze pawcio ma aima? 

★ℋℇℓℓℚ★ może wyzywam ale to nie przypadkowe osoby tyko na żarty z którymi się znam, jakbyś dłużej siedział na serwerze to byś wiedział..., chcesz to możesz się zapytać więc nie pisz mi tu ze wyzywam jak siedzisz zaledwie po 30 min na serwie i nic nie wiesz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Wizard353 napisał:

 

Tak latałem na ,,WH'' ale to na platformie cs 1.6

@Zeratul kiedy twierdiłem ze pawcio ma aima? 

★ℋℇℓℓℚ★ może wyzywam ale to nie przypadkowe osoby tyko na żarty z którymi się znam, jakbyś dłużej siedział na serwerze to byś wiedział..., chcesz to możesz się zapytać więc nie pisz mi tu ze wyzywam jak siedzisz zaledwie po 30 min na serwie i nic nie wiesz :(

Wybacz lecz siedzę dłużej niż ty :) całkowicie mam ponad 100h spędzonych na serwerze. Ty zaledwie zagrasz chwile i wyjdziesz :). Nie mam zamiaru się kłócić napisałem to co o tobie wiem wiec weź się nie wykłócaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ★ℋℇℓℓℚ★ napisał:

Wybacz lecz siedzę dłużej niż ty :) całkowicie mam ponad 100h spędzonych na serwerze. Ty zaledwie zagrasz chwile i wyjdziesz :). Nie mam zamiaru się kłócić napisałem to co o tobie wiem wiec weź się nie wykłócaj.

ja się nie wykłócam tylko pisze tyle ile wiem :) 

ps. jakbyś mógł wbij na serwer cheater jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie.

- latanie na wh czy jak wolisz "wh", nie ważne czy w 1.6 czy w cs go.. Ważne, że na tej sieci serwerów

-brak 30h na serwerze

- zbyt wiele nie spełnionych wymagań

+wiek

+doświadczenie, ale może być lepiej

 

Adminów nigdy za wiele, ale dla twojej osoby jest na tą chwilę nie osiągalne posiadanie funkcji admina na serwerze i mam nadzieję, że to się zmieni i z kolejnym podaniem będzie już dobrze ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...