Skocz do zawartości

Podanie o Admiana


Spray11

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: spray

Wiek: 16
Znajomość SM (0/8) : 6/8
Doświadczenie: Pełniłem już funkcje admina parę razy. SourceBans nie jest mi obcy mimo, to że nie jestem ,,detektywem z krwi i kości'' wiedzę można dopracować, jeśli chodzi o rozpoznawanie cheaterów nie jest to dla mnie wielki problem nigdy nie posiadałem wspomagaczy ale wiem i potrafię stwierdzić czy ktoś je posiada. Zawszę sprawdzam dokładnie i nie pozwalem sobie na głupie błędy.
SteamID:  0:0:155502620
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198271270968/

Przepraszam ale ta strona Game Trucker jest dla mnie nie zrozumiała.
Kontakt: [email protected] lub profil steam z komentarzem o pilne dodanie lub zaakceptowanie
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem na serwerze codziennie jest to mój ulubiony serwer na którym mam ponad 100godz około, chętnie gram na nim znam osoby które są często jak ja czyli np: Lambert mam w CS:GO przegrane ponad 3.700tyś godz i uważam się za osobę spokojną idealną na stanowisko Admina z góry dziękuje.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak

-/+ Nie umiesz znaleść GT

-/ +Używasz dużo wulgaryzmów

+ Jestes czasem spokojny hehe

Nie obiecuj za dużo, bo jak sadze większość z tego nie spełnisz. Każdy Admin popełnia błędy, lecz zawsze go można poprawić.

Pozdrawiam Ellqu!

Edytowane przez ★ℋℇℓℓℚ★
Gadałem z graczem wiec zmieniam decyzje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...