Skocz do zawartości

Odwołanko ;)


Nessy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): Nessy
Godzina, data zdarzenia: 03.01.2020
Mapa: Only de_mirage
Opis zdarzenia: Jest i mój kochany wielbiciel który uważa że cheatuje. Dziwne że Valve tak nie sądzi i mnie nie banuje xd. Gość który od początku poznania mojej osoby, jedzie ze mną jak po szmacie, teraz jak ma adminka robi wszystko bym już tu nie grał xD. Dodam jeszcze od siebie, że gość jest nie źle jebnięty. Możecie mi dawać bany za obraze administratora, ale nie za cheaty! Gość gdy tylko jego drużyna jest na przegranej pozycji, automatycznie resetuje mapy pod pretekstem że ktoś mu kazał xd Gdy na czacie głosowym cisza... Szkoda słów. Czekam na demko od tego pajaca, bardzo się uśmieje, oraz przepraszam za moje zdenerwowanie, ale to już 5 ban za cheatowanie, jestem tylko ciekaw czemu nie chcą mi wkleić VAC na cs go którego posiadam od 4 lat! Ale nie, jakiś noname uważa że cheatuje xd Ta adminisracja to jakaś porażka, pewnie po tym wpisie, nie zobacze ani demka, ani czego kolwiek co napisze admin. A i jeszcze pewnie dalej bedzie w administracji bo nie dostanie punktów, bo był sylwester. Plus, co do usprawiedliwienia admina, Grałem na dośc wysokim pingu między 100-300 ms. Co może powodować dziwne sytuacje. Dziękuje za uwagę. Aha zrobiłem może 2 kille xddd na lagach xdd 
STEAM_ID / IP:

STEAM_1:0:143261636
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://o25a.gotv.pro/srv55538/auto-20200103-0906-de_mirage.dem.zip
5:47 b+
6:20 b+ 
10:08 b+ (modelowo wychyla)
12:50 b+ (1/4 widac ze celownik na scianie typ wychyla leci model i ten reflex)
13:59 do 14:14 b++ (1/4 zbyt szybko)
17:24 b+ (dobrze wie)


http://o25a.gotv.pro/srv55538/auto-20200103-0822-de_mirage.dem.zip
40:29 b+  (model)
42:41 b+ (xdd)

typ sie pali widać akcje za szybkie jak i w niektórych akcjach ++

 

z racji tego ze zbanowalem owego gracz prosił bym o zamkniecie teamtu zgloszenie czitera 

http://o25a.gotv.pro/srv55538/auto-20200103-0906-de_mirage.dem.zip
5:47 b+
6:20 b+ 
10:08 b+ (modelowo wychyla)
12:50 b+ (1/4 widac ze celownik na scianie typ wychyla leci model i ten reflex)
13:59 do 14:14 b++ (1/4 zbyt szybko)
17:24 b+ (dobrze wie)


http://o25a.gotv.pro/srv55538/auto-20200103-0822-de_mirage.dem.zip
40:29 b+  (model)
42:41 b+ (xdd)

typ sie pali widać akcje za szybkie jak i w niektórych akcjach ++

 

z racji tego ze zbanowalem owego gracz prosił bym o zamkniecie teamatu zgloszenie czitera 

 

zresetowalem serwer gdyz chcialem pobrac demko które będzie się nadawać  do rozpisania i powiedzialem ze madzia kazala zresetowac serwer zeby nie bylo podejrzen ze bede rozpisywal demko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpisywanie demka to jakaś tajemnica ? Bo nie rozumiem. Plus nie nazywaj mnie cheterem Bocie, Bo to że masz globala na serwerze nie oznacza że masz go na mm ;)

Oglądnąłem demka, i śmiać mi się chce, jaki racjonalnym botem musisz być że po oglądnięciu tego stwierdzasz cheatowanie xd Proszę niech jakiś zarząd się wypowie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Nessy said:

Rozpisywanie demka to jakaś tajemnica ? Bo nie rozumiem. Plus nie nazywaj mnie cheterem Bocie, Bo to że masz globala na serwerze nie oznacza że masz go na mm ;)

powiedziałem to specialnie żebyś ty miał większe pole do popisu na demku to samo zrobiłem jak zauważyłeś  ze cie sprawdzam to odrazu po tych twoich słowach wyszedłem z serwera i po jakim czasie ponownie zresetowałem serwer aby pobrać demko co do teamtu o zgłoszenie czitera stworzyłem go bo nie wiedziałem czy wejdziesz znów na serwer bo dostałeś  timeout, mając 10 lvl faceit mam nieco pojecie o tej grze :) 

zresetowanie mapy pomogło mi w rozpisaniu Ciebie gdyż inny admini nie mogli tego zrobić ponieważ gotv nagrywa po 12h i podczas otwerania demka craszuje gre, tak samo nie można nagrywać ręcznych demek bo nie da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...