Jump to content
  • n1ko

Podanie na admina(vista)

Nick na serwerze: vista
    Znajomość SM (0/8) : 7
    Doświadczenie: admin road2skill rezygnacja spowodu  braku graczy na serwerze 
    SteamID:STEAM_0:1:458562138
    Link do profilu na STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561198877390005 (smurf konto maina sprzedaje) 
    Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/vista/145.239.237.105:27100/
    Kontakt:steam,gmail
    Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:1.jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy na serwerze 2.na serwerze gram okolo 4h dziennie 3.ogolny czas polaczenia z serwerem bez zmieniana nicku 135 godzin 4.chcialbym bardzo pomoc poniewaz na serwer w chodzi bardzo duza ilosc cziterow dziennie. Irytuje mnie gdy jest cheater na serwerze i nie ma admina dlatego chcialbym zostac adminem. 5.lubiany na serwerze oraz przyjazny dla graczy oraz dla adminow

Nie wiem czy mogę się wypowiadać, ale chciałem powiedzieć, że to dobry admin, na r2s bylismy razem adminami dopóki serwer nie upadł. Wiem, że żadnego gówna nie odpierdoli i dobrze spełnia tą rolę.

Dziękuję.

https://www.gametracker.com/slashjestem/

Przez GandalfBialy,

Możesz się wypowiedzieć, jeżeli masz przegrane minimum 5 godzin na serwerze w ciągu ostatnich 2 tygodni, podaj proszę w edycji posta link do swojego GT.

+sm

+wiek

+doświadczenie

+dużo gra na serwerze 

Przez Madziaa<3,

Podaj proszę mi swój gametracker z serwera. Czas 24 godziny

Przez Madziaa<3,

Brak linku GT w wyznaczonym czasie.

+duże  doświadczenie 

+wiek

+sm

+spędza dużo czasu na serwerze 

Przez GandalfBialy,

Ta sama uwaga co do kolegi wyżej, podaj swój GT z serwera, czas 24h.

Przez Madziaa<3,

Brak linku GT w wyznaczonym czasie.

Jestem na Tak

W skrócie:

nie ma z nim problemów, doświadczenie z pewnością ma, wiek i mutacja jak najbardziej na +

myślę, że tyle wystarczy

11 minut temu, Mesjaszxd napisał:

toxic 

zaczales wyzywac jakiegos goscia ja powiedzialem zebys nie wyzywal to sie sprules i mnie wyzywales jest demko nawet wiec nie pisz bo to nie ma sensu 

21 minut temu, n1ko napisał:

zaczales wyzywac jakiegos goscia ja powiedzialem zebys nie wyzywal to sie sprules i mnie wyzywales jest demko nawet wiec nie pisz bo to nie ma sensu 

uu tego to ja nawet nie wiem zebym wyzywal jakiegos goscia XD

Przez GandalfBialy,

Można dyskutować na temat kandydata, ale nie w ten sposób, ponieważ nie wnosi to absolutnie nic do tematu i jest to po prostu spam. Ostrzeżenie słowne. Gównoburzę prowadźcie sobie na PW

6 minut temu, Mesjaszxd napisał:

uu tego to ja nawet nie wiem zebym wyzywal jakiegos goscia XD

lipski lambert slyszal i reszta serwera wiec nie udawaj :) 

Przez GandalfBialy,

Można dyskutować na temat kandydata, ale nie w ten sposób, ponieważ nie wnosi to absolutnie nic do tematu i jest to po prostu spam. Ostrzeżenie słowne. Gównoburzę prowadźcie sobie na PW

Twoje podanie zostało przyjęte, gratulujemy! W celu dopełnienia formalności zgłoś się do Opiekuna Serwera.

Pozdrawiamy
    Administracja Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.