Jump to content

Dziesiąte wydanie.


Menel

Recommended Posts

Nowa edycja Pochylnia News
Autor: Mistrzu

Po rocznej przerwie w pisaniu naszego miesięcznika Pochylnia News czas zaprosić Was do długo wyczekiwanej Dziesiątej edycji Pochylnia News. Tym razem nie obiecujemy, że miesięcznik nasz będzie wychodził dokładnie co miesiąc, ale postaramy się zrobić jeszcze jedno lub dwa wydania naszego Pochylnia News w tym roku. W tym oto wydaniu spróbujemy streścić wam historię Pochylni z ostatniego roku. Na ten czas to tyle, zapraszamy do czytania.

 

Serwery Pochylnia.pl
Autor: Mistrzu

Przez ostatni rok sporo się działo z naszymi serwerami Counter-Strike 1.6. Od tegorocznych wakacji rozpoczęliśmy pracę nad serwerami Counter-Strike: Global Offensive. By rozpocząć naszą historię chronologicznie rozpoczniemy najpierw od naszych serwerów Counter-Strike 1.6.  Jeśli chodzi o 1.6, to na pewno można zauważyć, że znikł DeathRun z przyczyn technicznych oraz personalnych. Następnym wydarzeniem jest zamknięcie serwera Zombie Mod. Na jego miejscu pojawił się Hide'N'Seek [Ganiany], który posiada 18 slotów do rozrywki. Serwer wiadomo sam by nie powstał, więc wielkie gratulacje dla Opiekunów serwera G u A r D i ullL, którzy szybko wynieśli go aż na 2 miejsce serwerów Hide'N'Seekwedług rankingu GameTracker w Polsce! Następną, tym razem dobrą wiadomością, jest nasz serwer GunXPMod, który wyeliminował swoją konkurencję w Polsce. Przy okazji po ponad 2 latach odbył się tam reset poziomów. ProCOD i COD:MW3 niestety od dłuższego czasu tracą w graczach, co zaczęło nas niepokoić, więc stąd decyzja Twina o pojawieniu się Opiekuna na serwerze ProCOD. Oczywiście mowa tutaj o naszej kochanej An'ie, która z dniem 1 listopada wprowadzi szereg zmian na serwerze oraz dokona resetu poziomów. Trzymamy za Nią kciuki, by serwer wrócił do dawnej kondycji. Co do naszego serwera COD:MW3, na ten czas poszukujemy Opiekuna i chętnie rozpatrzymy każdą kandydaturę. Na naszym AIM/HS, AIM/FY/AWP, 4FUN, CTF, JailBreak, PaintBall wybrani zostali nowi Opiekunowie. Na AIM/HS pałeczkę Opiekuna po .:Michal:. i HaX* otrzymała Vanilla, natomiast na AIM/FY/AWP do ekipy dołączył Złoty. Opiekę nad serwerem PaintBall otrzymał dawny Super Admin - B@CH@, który ogłosił wraz z Metalpunkt konkurs i turniej. 4FUN, CTF JailBreak po sporym spadku graczy, także otrzymały wsparcie. Mamy nadzieję, że ekipa administracyjna przywróci serwery na dobre tory. Na 4FUN pojawił się trzeci opiekun - Mistrzu, który również ogłosił konkurs o TOP3 trwający do 15 października. Nowi zarządcy CTF oraz JB są obecnie w trakcie przygotowań do objęcia stanowiska. Mowa tutaj o Pablllo i syner19, którzy do tej pory pełnili funkcję admina na serwerzeŻyczymy wszystkim przyjemnej i owocnej pracy na chwałę Naszej sieci.


Przejdźmy teraz do naszych nowych serwerów Counter-Strike: Global Offensive.

Niestety jak widać, nie tylko nasze serwery Counter-Strike 1.6 tracą graczy z dnia na dzień na rzecz nowego dziecka Valve. Idąc ich tokiem myślenia oraz naszych graczy na forum, postanowiliśmy zacząć tworzyć serwery Counter Strike: Global Offensive. Do tej pory otworzyliśmy serwer Free for All, którego opiekunem jest penquOnly de_dust2, którym opiekuje się Mistrzu i Susełkowy oraz Teamplay, którym opiekuje się palin i pYk'. Serwery prezentują już ładną kondycję, którą możemy zaobserwować np. na wykresach statystyk GameME. W niedługim czasie planujemy wypuścić jeszcze kilka serwerów tej gry, zaczynając od serwera DeathMatch. Możliwe, że w przyszłości pojawią się także modyfikacje PaintBall, JailBreak czy DeathRun. Na ten czas możemy was jedynie uzbroić w cierpliwość i zaprosić na serwery FFA, Only DD2  oraz TP.

Administracja poważnie myśli również o naszych graczach Team Fortress 2, więc istnieją realne szanse na to, że wkrótce w TF2 zagramy "u siebie".

 

Konkurs TOP10 na serwerze CS:GO Only DD2

Autor: Mistrzu

Dnia 29 września wystartował konkurs na naszym nowym serwerze Counter Strike Global Offensive.

Zakończenie konkursy nastąpi dnia 29 października i również w ten sam dzień postaramy się rozdać owe nagrody.

A oto ich lista:
Miejsce 1 - 3 Naklejki Holo ESL Cologne 2014.
Miejsce 2 - 2 Naklejki Holo ESL Cologne 2014.
Miejsce 3 - 2 Naklejki Holo ESL Cologne 2014.
Miejsce 4 - 2 Naklejki ESL Cologne 2014.
Miejsce 5 - 2 Naklejki ESL Cologne 2014.
Miejsce 6 - 1 Naklejka ESL Cologne 2014.
Miejsce 7 - 1 Naklejka ESL Cologne 2014.
Miejsce 8 - 1 Naklejka ESL Cologne 2014.
Miejsce 9 - 1 Naklejka ESL Cologne 2014.
Miejsce 10 - 1 Naklejka ESL Cologne 2014.
 

Do wygrania są następujące naklejki:

- Virtus. Pro (Holo)
- Team LDLC (Holo)
HellRaisers (Holo)
- MTS GameGod Wolf (Holo)
Fnatic
- Ninjas in Pyjamas
Team Dignitas
- Cloud9
- Epsilon
London Conspiracy
Vox Eminor
dAT team


Zasady Konkursu:

- Konkurs polega na tym, by być w pierwszej dziesiątce serwera (ranking) liczonego według statystyk GameMe.
Osoby biorące udział w konkursie muszą zarejestrować się na forum - brak rejestracji = brak nagrody.
- Osoby używające cheatów będą wykluczone z konkursu (w przypadku bana)

 

Grupa serwerów CS:GO

Autor: Mistrzu

            Dnia 29 września została stworzona Oficjalna Grupa serwerów Counter Strike Global Offensvie. Można na niej zdobyć informacje dotyczące naszych serwerów oraz również linki do naszego SourceBansGameMe czy też FaceBooka.  Chcesz więcej informacji? Dołącz do grupy! (klik)

 

Działy Pochylnia.pl

Autor: Menel

W ciągu czterech lat na forum Pochylni pojawiało się z biegiem czasu wiele działów. Myślę, że każdy z użytkowników może znaleźć miejsce dla siebie.

Na samej górze forum znajduje się dział Forum Główne. Tutaj piszemy o ogólnych sprawach dotyczących całego forum. Zawarte są tu takie poddziały jak:

Regulaminy – wszelkiego rodzaju zbiory zasad dotyczących serwerów jak i forum,
Ogłoszenia – najważniejsze informacje wyświetlane na stronie głównej,
Ekipa forum – miejsce, gdzie użytkownicy mogą składać podania na Anticheaterów,  Super Adminów oraz Reporterów,
O forum – w tym dziale możemy przywitać się/pożegnać oraz składać wszelkiego rodzaju propozycje. Jeśli mamy jakiś problem lub uwagi do administracji także piszemy w tym dziale,
Z życia forum - to świat reporterów, którzy zamieszczają tu wywiady z najbardziej ciekawymi osobami na forum oraz wydania Pochylnia News, czyli najciekawsze informacje z życia forum,
Odpracuj ostrzeżenie – masz warna? Koniecznie musisz tu zajrzeć.
Konkursy – opiekunowie serwerów informują użytkowników o konkursach na poszczególnych serwerach,
Reklamuj nas! – dział przeznaczony do zamieszczania reklam naszej sieci.

Następny dział to codzienny chleb dla naszych super adminów. Jest to mianowicie Centrum Banów. Jeśli dostałeś ss-y bądź bana z innego powodu, a chcesz się odwołać to koniecznie odwiedź to miejsce.

Kolejny dział dotyczy serwerów CS:GO. Każdy gracz może tu złożyć podanie o admina, zaproponować zmianę, a także wnieść skargę na gracza lub admina z powodu złamania regulaminu.

Niżej coś dla graczy CS 1.6. Dział w pełni poświęcony serwerom CS 1.6. Znajduje się tu także poddział AnticheatCziterzy. Jeśli nie ma admina na serwerze, a widzisz czitera, możesz nagrać demko i zgłosić go w odpowiednim miejscu w tym dziale, a któryś z naszych super adminów bądź Anticheaterów je rozpatrzy i wyda werdykt.

Dalej fani Minecrafta mogą znaleźć garść informacji o serwerze bądź złożyć podanie na Helpera. Odwołanie od bana na serwerze Minecraft także umieszczamy w tym dziale.

Pod tym działem znajdziemy coś z dziedziny serwerów głosowych. Mianowicie jest to nasz ulubiony serwer TeamSpeak. Mamy tu możliwość złożyć podane na DJ i Super Admina TS’a. Możemy także odwołać się od niesłusznego bana, zaproponować zmiany, a jeśli zajdzie taka potrzeba złożyć skargę na admina.

Przewijając rolką na dół natkniemy się na dział dotyczący Counter Strik’a 1.6. Tutaj możemy udzielać rad dla innych graczy, prosić o pomoc w problemach, poszukać klanu, rekrutować do klanu lub ogółem pisać o tej wspaniałej grze. W tym miejscu także jest poddział poświęcony Pochylnia Team, gdzie to odbywa się rekrutacja, omawiane są sprawy drużyny lub składane są propozycje zmian.

Następny dział to raj dla maniaków popularnych gier komputerowych. Wszelkie pytania, problemy, dyskusje, poradniki kierujemy do tego działu. Na ten czas mamy poddziały dotyczące gier takich jak:

-CS:GO
-Minecraft
-Metin2
-League of Legends
-Grad Theft Auto

Oczywiście, jeśli są pytania na temat innych gier to można pisać w poddziale  Inne. Można się także podzielić wiadomościami nawiązującymi do gier przeglądarkowych.

Kolejny dział to Rozrywka. Możemy tutaj podzielić się swoją ulubioną muzyką czy filmem. Jeśli chcemy podyskutować na temat motoryzacji, filmu albo muzyki to jest to odpowiednie usytuowanie.


Niżej coś dla miłośników Sportu. Wyróżniliśmy najbardziej popularne, czyli Piłka Nożna, Siatkówka, Sporty Walki, Formuła 1, Żużel, Koszykówka i Sporty Zimowe. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Można także zasięgnąć lub udzielić rady w sprawach kulturystyki. Ćwiczenia, pytanie i tym podobne.

 Potem możemy posiedzieć w Hyde-Park i trochę się pośmiać oraz zrelaksować. W dziale Grafika użytkownicy mogą składać prośby o wykonanie grafiki lub sami mogą wykonywać zlecenia dla innych. Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące komputerów to dział Komputery i elektronika wydaje się być idealnym. Niedawno powstały dział w Hyde-Park to Nasza twórczość. Zajmujesz się tworzeniem muzyki, filmów, zdjęć bądź innych rękodzieł? Masz możliwość pochwalić się przed całym forum właśnie w tym miejscu. Humor i Zabawy to przestrzeń przeznaczona do pisania żartów, dzielenia się śmiesznymi obrazkami lub grania w śmieszne zabawy. W Offtopicu w Hyde-Parku zaś piszemy o ogólnych rzeczach nie dotyczących forum.

Ostatni dział na naszym forum nazywa się Inne. Znajduje się tutaj „śmietnik”, w którym to umieszczamy tematy zaśmiecające główną część forum. Kolejnym poddziałem jest archiwum, gdzie to moderatorzy przenoszą stare tematy. Jeśli chcesz coś kupić lub sprzedać to zapraszamy Cię na Giełdę Pochylni. Ostatnie dwa poddziały to Oferty firm hostingowych Archiwum turniejów. Nazwy mówią wszystko

To wszystkie działy, które powstały przez 4 lata istnienia Pochylni. Kto wie, może będzie ich więcej. Ale to wszystko zależy od Was. Jeśli będziecie działać w kierunku rozwinięcia forum to administracja z pewnością się ustosunkuje.

Tak doszliśmy do samego dołu forum. To właśnie tam znajduje się Shoutbox. Odbywa się tam wiele, wiele ciekawych rozmów pomiędzy użytkownikami Pochylni. Chcesz się pośmiać lub dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy to powinieneś odwiedzić to miejsce. Tuż nad Shoutboxem znajduje się wykaz rang. Możecie sprawdzić kto czym się zajmuje na naszym forum.

No i oczywiście nie można zapomnieć o statusach, gdzie to można przeczytać ogrom przeróżnych spin, żartów, przycinek no i oczywiście życzeń urodzinowych. Śmiało mogę rzec, że toczy się tam życie całej Pochylni.

Na samej górze jak nie trudno zauważyć znajduje się tabela z serwerami. Możemy z niej odczytać informacje takie jak: GameTracker, Statystyki, HLTV czy informacje o konkursie.

 Nad tabelą znajdziemy także odnośnik do sklepu, w którym możemy kupić vipa, premie itd.

Mamy nadzieję, że ten krótki poradnik wam pomoże

 

Portal serwera Minecraft

Autor: Info

Z przyjemnością możemy ogłosić powstanie pierwszej wersji portalu serwera Pochylnia.pl [FunWorld]!

Rejestracja w portalu jest równoznaczna z założeniem konta na serwerze, nie trzeba tworzyć dwóch kont, dane dostępowe będą takie same.

Obecnie w panelu gracza dostępna jest opcja zmiany swojego hasła, zmiany adresu e-mail, można założyć nowe konto lub zresetować hasło do obecnego, jeśli go zapomnieliśmy. Warunkiem tego ostatniego jest wcześniejsze logowanie na stronie, gdzie za pierwszym razem podajemy swój adres e-mail, na który wysyłana zostaje wiadomość w przypadku utraty hasła.

Administracja serwera będzie na bieżąco informować Was o zmianach, nowościach, konkursach za pośrednictwem tej strony. Dla zalogowanych użytkowników udostępniamy również możliwość komentowania artykułów. Nie zapominajmy, że głównym miejscem dyskusji pozostaje forum www.Pochylnia.pl.


Już wkrótce pojawi się kolejne urozmaicenie - system poradników, w którym każdy będzie mógł zamieścić swoje porady dla początkujących graczy.

 Mamy nadzieje, że wygląd oraz funkcjonalność portalu przypadły Wam do gustu.

 

Zmiany w Administracji forum.
Autor: Mistrzu
 
          Dnia 4 października 2014 roku, Pochylni wybije 4 lata istnienia. A w Pochylnii nastąpił szereg zmian w Administracji forum. Największymi zmianami są na pewno nowi Head Admini oraz nowy Administrator. Starsi gracze forum będą pamiętać jak HaX*Tacowski oraz Sparta byli kiedyś zwykłymi adminami serwerów Pochylnii. Dzięki wytrwałej pracy oraz zaangażowaniu dostali stanowiska OpiekunGlobal ModeratorModerator czy też Super Admin i rozpoczęli swoją przygodę na Pochylni w składzie Administracji i po około dwóch latach pracy na rzecz naszej sieci dostali dwa najwyższe kolory na forum. Miejmy nadzieję że swojej passy nie przerwą i dalej będą sumiennie pracować na forum. Gratulacje dla panów i życzymy dalszych sukcesów.

 

Awanse na forum, ciąg dalszy.
Autor: Mistrzu

 Wiadomo nie tylko Nasza trójka do góry została awansowa w przeciągu całego roku, bo tych osób było sporo i teraz nie zostaną One pominięte, oczywiście napiszemy też o tych, którzy zrezygnowali z forum i chyba najpierw od nich zaczniemy.

W przeciągu tego roku pożegnaliśmy się z takimi osobami jak: JOO, sweeper, nonitek, Pe., DyMeKYetitKnn i .:Michal:. - dziękujemy Wam wszystkim za pracę włożoną w tą sieć. Szkoda, że tak prędko się pożegnaliśmy ale życzymy Wam powodzenia w życiu prywatnym.

Teraz przejdźmy do tych awansowanych przez ostatni rok a było ich naprawdę sporo, zacznijmy od rangi Reporter, przez ostatni rok przez tą grupę przewinęły się następujące osoby: YetiMistrzuSantanoMenel - dziękujemy wam wszystkim za wasze wywiady i każdy czas włożony w tą sieć.

AntiCheaterom tak na prawdę możemy tylko pogratulować czwórce, mowa tutaj o Natt, Pe., Santano i wqdefsbgmnA - dziękujemy Wam za stracony czas podczas sprawdzania dem i wrzucania ich na portal AntiCheat.pl

Natomiast nowych Super Adminów przewinęło się przez ten rok bardzo wielu: Vanilla, B@CH@, .r4NG3`R =), Mistrzu, Yeti, Santano, Natt, BaQ, nonitek, Najman, Rusher, VisTeR, dr MurzynaSS, wqdefsbgmnA, suS, Metalpunkt, Nynlo, AkisZ i Vaxiris - dziękujemy Wam za szybkie sprawdzanie SS'ów oraz szybkie dawanie UB, które dawało szybki powrót gracza na serwery Pochylni.

Również przez ostatni rok sporo osób dostało kolor zielony: Vanilla, tKnn, Santano, Zloty, Najman, wqdefsbgmnA, Pe, DyMeK, JOO, Scarlatti no i nasi obecni Head Admini czyli Tacowski i Sparta - dziękujemy Wam za szeryfowanie na forum.

 

4 Years Pochylnia.pl!

 Autor: Mistrzu

            Tak dnia 4 października przypadają Cztery lata istnienia serwisu Pochylnia.pl, by nie zanudzać informacjami z przed 4 lat, damy wam tutaj zeszłoroczną lekturę naszego kochanego Administratora Twina  (klik) Wiadomo, wracając do tego tematu, dech w piersi zapiera, że ta Sieć Serwerów istnieje już 4 lata, przez ostatni rok sporo się działo, ale nie będziemy Was zanudzać, tylko pogratulujmy obecnemu zespołowi Administracji, który do dziś to trzymie przy pulsie i pomaga Twinowi jak tylko może. Oto i oni:
 

Administrator
Twin
Volturi
HaX*

Head Admin
Tacowski
Sparta

Opiekun
CS:GO FFA - penqu
CS:GO DD2 - Mistrzu i Susełkowy
CS:GO TP - palin i pYk'
CS 1.6 AIM/HS - Vanilla
CS 1.6 AIM/FY/AWP - Scarlatti i Złoty
CS 1.6 ProCOD - Ana
CS 1.6 COD:MW3 - Twin
CS 1.6 4FUN - Volturi, Tacowski oraz Mistrzu
CS 1.6 PaintBall - B@CH@
CS 1.6 Surf - ArTp
CS 1.6 CTF - Pablll0
CS 1.6 Only DD2 - HaX*
CS 1.6 JB - syner19
CS 1.6 GXP - HaX*
CS 1.6 HNS - G u A r D i ullL
Minecraft  - Info?!.O.o
TeamSpeak3 - Mistrzu

Moderator
Vanilla
Santano
fasnir
Zloty
wqdefsbgmnA


Super Admin
AkisZ
dr MurzynaSS
Metalpunkt
suS
Nynlo
Vaxiris
VisTeR

 

Partnerzy forum

Autor: Mistrzu

Przeglądając górną część forum można zauważyć, że ostatnio nasza sieć nawiązała współpracę z nowymi firmami. Mniej więcej w tym samym momencie zrezygnowaliśmy ze współpracy z portalem AntiCheat.pl. Oto obecna lista naszych sponsorów/parterów:

  • Zabijaka.pl - jesteśmy z tą firmą od kilku lat, utrzymuje ona wszystkie nasze serwery CS 1.6
  • Cubehost.pl - sponsor naszego serwera MineCraft
  • 1shot1kill.pl - sponsor serwera CS:GO FFA
  • disCONNECT.pl - sponsor serwera CS:GO DD2

Korzystając z okazji zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertami naszych partnerów. My dokonaliśmy już dobrych wyborów, może teraz czas na Was?

 

Pochylnia Team

Autor: Mistrzu

Przez ostatni rok nic nie było słychać o naszym składzie Pochylni Team w grę Counter-Strike 1.6 a reprezentują naszą sieć więc należy im się "5 minut" w naszym wydaniu.

Przez ostatni rok nasz skład Pochylni Team się bardzo zmienił, na obecny czas naszym ClanLider jest RTK który bardzo dobrze spisuję się z swoim Vice ClanLider Extreme. Co chwile możemy czytać w dziale Pochylnia Team że zdobywają jakieś miejsca na jakiś turniejach, więc czas ich rozliczyć z tego publicznie:

II miejsce w turnieju organizowanym przez SkillConnect.eu
I miejsce w turnieju organizowanym przez CSPukawka.pl
I miejsce w turnieju organizowanym przez Team-Speak.com.pl
I miejsce w turnieju organizowanym przez CSPukawka.pl

I w obecnym momencie nasza ekipa Pochylnia Team bierze udział w turnieju na sieci CS-Serwer.pl. Na ten czas bardzo dobrze im idzie i wychodzą co chwile z grupy. Liczmy że w następnym wydaniu Pochylnia News możemy się pochwalić I miejscem na tym turnieju. Trzymamy za was kciuki panowie i powodzenia.

 

TeamSpeak3

Autor: Mistrzu

Pamiętamy czasy kiedy na naszym 64 slotowym TeamSpeaku brakowało miejsca już od godzin popołudniowych, by wejść pogadać z znajomymi czy też po prostu pograć. Od sierpnia nasz serwer TeamSpeak3 posiada aż 128 slot którego bacznie pilnuje 20 Adminów oraz 2 nowych vOpiekun, którymi zostali Najman i Złoty. Natomiast Opiekunem dalej jest Mistrzu. Na serwerze zostały wprowadzone następujące kanały:

  • Kanały Administracji
  • Kanały VIP
  • Kanały Weteranów i Ekipy Forum
  • Kanały Gier

Zapraszamy do dalszego korzystania z naszego serwera TeamSpeak3!

 

FanPage Pochylnia.pl
Autor: Mistrzu

Nasz FanPage (klik) miał swoje gorsze i lepsze dni jak każdy, z początku FaceBook Managerem byli Yeti i Madziks. którzy wprowadzali zdjęcia np: z Turnieju JailBreak w Piłkę Nożną oraz zeszłoroczny Konkurs na 3 lata istnienia Pochylnii. Później po odejściu dwóch Opiekunów FanPage pałkę przekazano tKnn, który z początku próbował godnie zastąpić swoich poprzedników, z początku mu to wychodziło, ale niestety później znudzony tą pracą zrezygnował z owej funkcji. Od Maja tego roku funkcję Opiekuna FanPage Pochylnii przejął Mistrzu, który prowadzi go do tej pory sam. Informuje Was on tam o informacjach dziejących się na sieci naszej oraz udostępnia Konkursy czy też Wywiady. W późniejszych czasach, gdy Mistrzu wytupuję sobie pomocników do FanPage, powróci możliwość chwalenia się swoimi statystykami czy też budowlami z serwerów Pochylnia.pl

 

Zostań Reporterem i twórz historię!
Autor: Twin

Zapraszamy do składania podań na Reporterów!

Zadaniem reportera jest przede wszystkim redagowanie artykułów do "Pochylnia News" oraz przeprowadzanie wywiadów z użytkownikami naszego forum. Jako Reporter, posiadasz specjalną rangę na forum oraz dostęp do działu "Reporters Room" na forum.

 

Zapraszamy do składania podań w dziale "Ekipa Forum" - Reporter!

Zredagował: Menel

Link to comment
Share on other sites

Jest parę błędów :

An'ie // Jak już nie chcecie napisać Anie by pokazać cały nick nie powinniście zeżreć a i powinno to wyglądać tak :Ana'ie :>

Zapomnieliście dodać kolor do Super adminów.

Przy tekście Menela o działach na forum można się przeczepić że wszystko opisywał z góry na dół a później nagle przypomniało mu się o elementach, o których wcześniej zapomniał np. tabela serwerów. Jak już opisujemy z góry na dół to przy tym zostańmy a nie później wracamy znowu na opis górnej części forum.

 

Ogólnie chłopaki dobra robota i czekam na drugie wydanie.

Link to comment
Share on other sites

@Menel i spółka

Cytuj
Na waszym miejscu zrezygnowałbym się na samą myśl pisania Pochylnia News. Ogrom pracy włożony w to wydanie jest naprawdę widoczny (nie chodzi mi o samą rozpiętość wywiadu, lecz o ilość treści przekazanej użytkownikom). Ogólnie: Panowie, dziękujemy! :)

Rok podsumowany co do joty. Aż miło się czyta o tym co przeżywaliśmy przez ten czas. A co do 4 lat, to jest to mało w porównaniu do tego, co przed nami ;)

Ale na następne Pochylnia News nie chcę czekać następny rok i mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Link to comment
Share on other sites

tKnn. i wszyscy inni, nie tylko ja w to włożyłem dużo pracy. Mistrzu, Sparta, Hax i Twin także przyczynili się do tego, aby po roku powstało kolejne wydanie Pochylnia News. Jest to wspólne dzieło wielu ludzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mistrzu
Dnia 19.10.2014 o 18:29, Menel napisał:

tKnn. i wszyscy inni, nie tylko ja w to włożyłem dużo pracy. Mistrzu, Sparta, Hax i Twin także przyczynili się do tego, aby po roku powstało kolejne wydanie Pochylnia News. Jest to wspólne dzieło wielu ludzi ;)

Jebią mnie oklaski, ja chce wspólne wydanie Pochylnia News - Vanilla & Santano :D, będzie ciekawie :D. Idę po popcorn :D.

Link to comment
Share on other sites

Matko boska ja chyba sobie w sygnie wstawie schemat mojego nicku... Ana- to jest takie ponoć Argentyńskie imię które-gdyby nie mój pojebany tatuś- nosiłabym do dziś ( podniecony faktem moich urodzin w urzędzie pomylił kolejność nadania mi imienia...faceci...) więć skrów An'ie jest jak najbardziej na miejscu. NIe cierpie jak ktoś pisze Aniu bo to jest całkiem co innego..

A co do reportażu- smakowity, fajnie się czytało tylko strasznie mało było o moim ProCODzie;( przecież każy woli czytać o ProCODzie jak o csgo:D

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2014 o 18:19, Mistrzu napisał:

Next wydanie rozumiem pisze Vanilla i Santano :).

Dnia 19.10.2014 o 18:30, Mistrzu napisał:

je*** mnie oklaski, ja chce wspólne wydanie Pochylnia News - Vanilla & Santano :D, będzie ciekawie :D. Idę po popcorn :D.

Ktoś tu podejmuje decyzje za mnie; ja nawet nie mam pojęcia o tym, kto dołączył mnie do zacnej grupy zwanej "Reporter".

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem bardzo dobrze wyszło, choć dodałbym do składu administracji odnośniki do profilów i także pod nazwą grupy mały opis za co są odpowiedzialni (takie małe co nieco, ale każdy raczej powinien wiedzieć co i jak). PS: Nie zaznaczyłeś grupy Super Admin kolorkiem - poprawiłem to w wydaniu. Oczywiście cała robota jak najbardziej na duży plus, wiele się można dowiedzieć co wydarzyło się przez dłuższy okres czasu na naszej sieci serwerów :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mistrzu
Dnia 20.10.2014 o 13:02, <span itemprop= napisał:
Ktoś tu podejmuje decyzje za mnie; ja nawet nie mam pojęcia o tym, kto dołączył mnie do zacnej grupy zwanej "Reporter".

Nie pamiętasz jak Nas prosili o to by pomóc im w Pochylnia News ? :3

Link to comment
Share on other sites

@2up

Od serca, to można nalać komuś do kielicha.

 

@Ana

O DD2 nic nie wspomnieli, więc ciesz się, że chociaż coś powiedzieli :D

W sumie to co można wspomnieć dobrego o dd2? Ludzi nie ma, poziom spadł masakrycznie, adminów też nie ma (poza wyjątkami) - jak to mówią: "jest chujowo, ale stabilnie"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...