Skocz do zawartości

mapy


The Game

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.10.2017 o 14:48, Madziaa<3 napisał:

Sądzę, że powinieneś usunąć de_rebel i de_salt, one nie są w ogóle grane, a jeśli juz są to gracze uciekają albo chcą zmianę. Sunny też mało kiedy jest wybierana, ale to jest fajna mapa więc może niech zostanie. 

rebel i salt usunięte

W dniu 1.11.2017 o 14:28, Zeratul napisał:

To w takim bądź razie wywal cs_office do tego czasu ;D

office jest wyjątkiem od reguły ;)

 

No i pytanie.

Wyrzucić tuscana, czy cpl_mill?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2017 o 23:38, Madziaa<3 napisał:

Za ciemna trochę i chyba wielka jest

Ja jestem za tym że zawsze można testować różne mapy, chyba że to dużo czasu zajmuje ich zastąpienie bądź usunięcie z cyklu map. Mapa wymieniona wyżej może i ciemna ale oświetlona. Mi mogą przeszkadzać mapy dustowe bo są zbyt jasne i nie widzę dobrze celownika w momencie gdy jest na tle nieba np i co? Tylko nie mówcie zmien kolor bo dam czerwony to znowu będzie nie najlepiej widzialny w ciemnicy, nie ma uniwersalnego, zależy od mapy. Ja nadal bym naciskał na powrót do Assaulta, jeśli ludzie go nie lubią to nie będzie wybierany a nawet jeśli to będzie pewnie max 2x dziennie. Argument że ludzie kampią na dachach jest imo nietrafiony bo jak jest grane Eldorado to mi się żygać chcę że każde okno i dach obstawione, to chyba gorsza mapa pod tym względem. A poza tym  takie mapy też muszą być bo ludzie mają różne bronie i trzeba trafiać w gusta większości.

2ga sprawa, nie da się poprawić respów na de_aztec2? Widziałem niezadowolenie graczy że spadają z wysokości i tracą hp (nie zawsze się zdąży aktywować spadochron) + resp w miejscu jak sie spada do wody i jest się łatwym targetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Pisałem gdzieś indziej, napiszę i tutaj. Przykładowa sytuacja, jest głosowanie na mapy. Map na serverze jest bodajże 26 ? (tych zwykłych, nie gungamowych). Za każdym razem widzę te same "czwórki" w głosowaniu, ze każdym razem w tej samej kolejności. Czyli np.

1 - dust2

2 - office

3 - nuke

4 - mirage

To jest tylko przykład ale chodzi o to że jak jest głosowanie to de dust 2 jest z officem nuke i miragem razem i de dust2 bedąc pod "jedynką" jest z reguły faworyzowany, prawie że na 100% że będzie w tej 2giej fazie głosowania jeśli żadna mapa nie osiągnie 50% głosów. Mapy takie jak de_zovine, de_fact, de_mill, de_sunny mają przypisane 3,4 jeśli dobrze pamiętam z tego też faktu są one dużo rzadziej grane. Pomijam fakt czy są atrakcyjne do gry czy nie. Jeśli nie są, można usunąć, jeśli są to można dać im szanse bycia granym częściej, A dlaczego napisałem że mapy pod "jedynką" są faworyzowane? Bo gungame jest dość dynamicznym serverem i czasami z pośpiechu, mając blisko przeciwnika lub chcąc wyrzucić granat po prostu część osób automatycznie wciska "1", tak samo jak osoby którzy mają w głębokim poważaniu co będzie grane. Myślę że ten pomysł wprowadza bardziej sprawiedliwe reguły wybierania map i  oddaje prawdziwy obraz tego które mapy są lubiane przez graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luczko, to o czym mówisz, to jest kwestia pluginu Galileo, służącego do wyboru map. Aragorn miał go poprawić, ale póki co nie widać nic, żeby było w tym temacie zrobione. Żeby nie było, że poganiam czy coś. Dodatkowo chciałbym nadmienić, że mapy są w głosowaniu sortowane alfabetycznie, czyli jeżeli w głosowaniu wypada de_dust2 to zawsze będzie on na pierwszym miejscu. Pomijam fakt, że ludzie na pałę wciskają jedynkę tylko po to, żeby mieć spokój z głosowaniem, nie patrząc co jest do wyboru. Dzięki temu taka mapa jak de_zovine czy de_sunny nie mają specjalnie szans na bycie wybraną. Grałem na obydwu mapach i wiem, że mają zajebisty potencjał jeśli chodzi o grę na modzie jakim jest Deathmatch połączonym z GXP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda prawie już po świętach, ale zima zaczęła się dopiero 3 dni temu, więc wgrałem kilka zimowych map z tamtego roku. 

Dodane:

Spoiler

 

de_xtrain
de_inferno_winter
de_winteraztec
de_kabul_swieta_v2
de_dust2_xmas
cs_assault_santa
de_xmasdust

 

Wyłączone na czas świątecznych:

Spoiler

de_dust_center
de_train
de_dust2
de_inferno2se
de_aztec
de_inferno

Wszystkie powinny działać, ale jestem tego pewien na 99%. Jakby coś nie działało to piszcie. 

 

@Luczko @Zeratul Nie naprawiłem tego, bo po prostu nie wiem jak to zrobić. Nie wiem dlaczego nie działa tak jak ma. Przed chwilą znalazłem jeszcze coś na angielskiej stronie. Ale czy zadziała, to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, N0steR napisał:

A co sądzicie o de_westwood? Nie pamietam zeby byla grana ostatnio albo w ogóle (moge sie mylic). Jest to dosyc przyjemna mapa i lubiana wśród graczy a do tego ma kilka modyfikacji jak np: westwood_big czy inne, które są równie fajne i grywalne.

Na tym serwerze właśnie nie jest lubiana. Była wcześniej to Aragorn usunął bo ciągle chcieli ją zmieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, N0steR napisał:

Naprawde? Pare lat temu gdy grałem tu często i gęsto ta mapa byla lubiana ;)

No właśnie zmieniło się to, a szkoda bo ją lubię w miare :P Przewiń ten temat parę stron wcześniej to tam będziesz miał napisane wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Zeratul napisał:

https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/105281/css_nuke_winter.html

 

Da radę dorzucić jeszcze tę mapę? Pisałem o tym na przełomie października/listopada. Myślę, że by pasowała do map dodanych obecnie.

Mógłbym dorzucić, ale dopiero ok 6.01. Nie mam do niej porobionych spawnów, a do tych co wrzuciłem, to już zrobiłem w tamtym roku. 

 

4 godziny temu, Luczko napisał:

Uroki nowych map ... niestety server się właśnie wywalił na mapie de_inferno_winter po ponad 10minutach. Szkoda bo mapa wygląda na bardzo fajną. Kolorystyka + pare ciekawych przejść.

Był problem z jednym plikiem. Powinno już działać.

 

 

A co do westa to mogę np podmienić go za eldorado ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westwood spoko, niech se będzie, ale wiernego fana w mojej postaci ta mapa mieć nie będzie. 

Z kolei rozumiem też, że jest zima (choć za oknem tego za ciul nie widać) i są mapy z takim samym motywem, ale jedna mapa to już jest przejebana po chuju fest. Mowa a assaulcie. Tę mapkę to niech sobie nooby grają z botami na singlu, ale tutaj nie ma racji bytu. Spawny chujowe (5 razy w jednym miejscu, rly?), kampią na dachach jak pojebani, a do tego nie widać prawie że nic na niej, na dalej niż wyciągnięcie ręki. Jej twórca chyba za dobrze nie przemyślał tego co robi. Prawdę mówiąc, to lepszym rozwiązaniem byłoby fy_penis_island zamiast tego badziewia.

@Aragorn masz za tę mapę dużego minusa u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...